مامی تک

چگونه به سرعت باردار شویم؟

چگونه باردار شویم

شاید شما آمادگی برای بارداری دارید و مشتاق هستید باردار شوید و یا شاید می خواهید بچه شما در زمان خاصی به دنیا بیاید. دراینجا 4 ترفند وجود دارد که با انجام ان زودتر در حاملگی موفق می شوید. اگر حداقل یک ماه قبل از تلاش برای بارداری شروع به مصرف اسید فولیک نمایید، خطرات جدی تولد به طور چشم گیری کاهش خواهد یافت.

 1. به پزشک مراجعه کنید و تست های ژنتیک انجام دهید:

اگر فیزیک مناسبی برای بارداری داشته باشد به احتمال زیاد شما بارداری موفقی خواهید داشت. باید بدانید آیا فیزیک بدن شما مناسب بارداری هست یا خیر؟! ( یاد بگیرید چه تغییراتی در این راستا به شما کمک خواهد کرد. (یک برنامه ی چکآپ قبلی با دکتر یا ماما. می تواند مفید باشد. ممکن است قادر به گرفتن وقت از ماما یا حل مشکلات بهداشتی به طورسریع نشوید اما برداشتن این قدم ها در اسرع وقت به بارداری سریع کمک خواهد کرد.

بارداری میتواند به گذشته ی ژنتیکی و تاریخچه ی قومی بستگی داشته باشد بدین منظور پزشک از شما آزمایش غربالگری خواهد گرفت تا شاید که شما و یا همسرتان بیماری های ارثی مانند فیبروز کیستیک  -بیماری سلول داس  و بیماری های دیگر به ارث نبرده باشید. انجام این آزمایش ها  نیاز به بزاغ دهان یا نمونه خون هر کدام از شما دارد که میتواند تنها راه مطمئن و مهم برای کمک به اطمینان داشتن یک فرزند سالم باشد که شما میتوانید انجام دهید و البته از این لحاظ تحت پوشش بیمه سلامت هستید.

 

 1. فهمیدن زمان تخمک گذاری:

بزرگترین راز بارداری دانستن زمان تخمک گذاری است (آزاد شدن تخمک از تخمدان) فکرکنید تخمک هدف و اسپرم ها به صورت تیری هستند. تخمک گذاری به هر بار دوره قاعدگی بستگی دارد فقط چند روز بعد از هر دوره زمانی که شما نزدیکی میکنید در واقع میتواند به حاملگی بیانجامد. دانستن زمان تخمک گذاری این معنا را میدهد که شما و همسرتان میتوانید قلب هدف را تشخیص دهید و به هدف بزنید به جای اینکه بی مقصود شلیک کنید و هیچ اتفاقی نیافتد. برای یافتن زمان تخمک گذاری چند راه حل وجود دارد. اگر شما دوره ی ماهانه ی نامنظم دارید نشانه ی تخمک گذاری سخت است و باید به پزشک خود مراجعه نمایید.

بارداری و تخمک گذاری

 

 1. نزدیکی در زمان مناسب:

حالا شما میدانید که زمان آزاد کردن تخمک از تخمدان چه زمانی است شما میتوانید برای نزدیکی در طول روز ازادانه برنامه ریزی کنید. از 3 روز قبل از زمان تخمک گذاری شروع کنید ضرری نخواهد داشت. بعضی از خانم ها با نزدیکی که 6 روز قبل از تخمک گذاری اتفاق افتاده بود باردار شده اند. (ما یک محدود زمانی برای بارداری داریم چون اسپرم ها میتوانند بین 3-6 روز در بدن شما زنده بمانند و تخمک  فقط برای یک روز زنده میماند). این به این معنی است اگر شما دوشنبه نزدیکی داشته اید اسپرم ها میتوانند در لوله های فالوپ زنده بمانند و انتظار تخمک شناور را تا حدود روز پنجشنبه یا شاید حتی یکشنبه بکِشند. اگر مطمئن نیستید محدوده باروری شما چه زمانی است هر روز نزدیکی کنید. داشتن نزدیکی در اغلب روز ها یعنی شما اسپرم های سالمی دارید که هرروز در لوله های فالوپ منتظر و حاضر به عملیات هستند تا زمانی که تخمک ازاد شود. (اگر شما میخواهید هرروز نزدیکی داشته باشید، این به حاملگی شما کمک نخواهد کرد. ولی ضرر هم نخواهد داشت.

 

 1. داشتن اسپرم سالم و قوی:

اسپرم زمانی می تواند بهترین باروری را داشته باشد که سالم و قوی وفراوان باشند. مواردی که زوج شما به وسیله آن می تواند اسپرم هایش را تقویت کند درادامه آمده است :

 • عدم مصرف الکل : تحقیقات نشان داده که مصرف روزانه ی الکل میتواند تعداد تسسترون واسپرم ها را کاهش وتعداد اسپرم های غیر طبیعی را افزایش دهد.
 • دخانیات و قرص های توهم زا باعث ضعیف عمل کردن اسپرم ها میشوند.
 • خوردن کافی مواد مغذی کلیدی مثل زینک و ویتامین که به ساختن اسپرم های قوی و فراوان کمک میکند.
 • دوری کردن از وان اب گرم و سونا وحمام گرم چون گرما اسپرم ها رو میکشد. دمای بیضه ها باید بین 34.5 تا 35.5 درجه سلسیوس باشد.

در همین رابطه بخوانید: دلایل ناباروری در مردان

هرچه سریعتر همسر شما این تغییرات را انجام دهد بهتر است. اگر امروز شروع به انجام موارد فوق کنید تا 3 ماه آینده دارای اسپرم های قوی با قابلیت باروری بالا خواهید داشت.

چه مدت باید برای بارداری تلاش کرد و در صورت عدم موفقیت از پزشک کمک گرفت ؟

اگرقصد بارداری به صورت طبیعی دارید معمولاً در 3 ماه اول این اتفاق خواهد افتاد.  کسانی که این روش را امتحان کرده اند از میان 10 جفت 6 جفت در 3 ماه اول باردار شده اند.

بعد از این سه ماه اینکه چه مدت باید تلاش کنید و بعد از آن به پزشک مراجعه نمایید دقیقاً به سن شما بستگی دارد. اگر 40 سال به بالا هستید همین الان به متخصص مراجعه کنید و اگر بین 35 تا 40 سال سن دارید بعد از 6 ماه تلاش و عدم موفقیت با پزشک خود تماس بگیرید. و اگر کمتر از 35 سال دارید قبل از گرفتن کمک تا یکسال تلاش کنید و در صورت عدم موفقیت کمک بگیرید.

البته اگر شما به توانایی باروری خود و یا شریکتان شک دارید یک وقت ملاقات با پزشک خود ترتیب دهید. دلیلی برای صبر کردن وجود ندارد. برای یادگیری مطالب مرتبط با بارداری، در کانال تلگرام بارداری عضو شوید.

برای یادگیری چیزهای درباره نوزاد و کودکان نیز در کانال تلگرام نی نی کده و در اینستگرام با اکانت ninikadeh ما را فالو کنید.

خرید آنلاین

714 کامنت

 1. نینا می‌گه:

  سلام من ۴ماه اقدام به بارداری کردم ولی فقط یه ماه عقب انداختم که بارداری نبود قاعدگی مرتبی دارم ولی اصلان نیمدونم چه زمانی برای مقاربت بهتره ممنون که جواب میدید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   بهترین زمان برای نزدیکی به منظور بارداری زمان تخمک گذاری است. برای تعیین زمان تخمک گذاری تان می توانید کیت تخمک گذاری را از داروخانه تهیه و استفاده نمایید.

  • لیلی می‌گه:

   با سلام ،،،من 15روز هستم که از پریود تموم شدم اما الان لکه دیدم ،،،میخواستم بپرسم که دلیلش چیه؟؟؟؟

 2. مرجان می‌گه:

  با سلام.من هر 24روز به مدت 5روز پریود میشم .لطفا در تعیین زمان تخمک گذاری من را راهنمایی کنید.ممنون

  • نرگس می‌گه:

   عزیزم شما روز هشتم روز تخمک گذاریتونه یعنی 5 روز که پرید هستید 3روز بعد تخمک رها میشه بهتره از روز شیشم تا نهم نزدیکی داشته باشی

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   اگر فاصله اولین روز قاعدگی یک سیکل قاعدگی تان تا اولین روز سیکل بعدی همیشه 24 روز است، زمان تقریبی تخمک گذاری شما روز 10 هر سیکل قاعدگی شما است.

 3. سونیا می‌گه:

  با سلام من در هر دوره پریودیم 4روز جلو میافتم و چهار روز اول لک بینی دارم و روزیکه خون اصلی میاد رو حساب میکنم 4روز نسبت به ماه قبلی جلو میافتم که 3روز خون اصلی میاد میشه بهم بگید چه روزی روز تخمک گذاریمه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تقریبی تخمک گذاری، طول مدت 6-12 سیکل قاعدگی تان را ثبت کنید و از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد سیکل قاعدگی عدد 18 را کم کنید، فاصله عددی بدست آمده زمان تقریبی تخمک گذاری شما را نشان خواهد داد. روش دیگر برای تعیین زمان تخمک گذاری استفاده از کیت تخمک گذاری به منظور اندازه گیری LH است.

  • هانی جون می‌گه:

   باسلام ازهمون 3روز قاعدگیت بشمارشد14روز اون موقعه روز تخمک گذاریته از روز14هم یک شب درمیان به مدت 3بارنزدیکی داشته باش ایشالاکه نتیجه میگیری

 4. نسیم می‌گه:

  سلام من یکسال پیش بارداری خارج از رحمی داشتم که سقط شد اما الان تحت نظر دکتر و انجام آزمایشات اقدام به بارداری کردم اما باردار نمیشوم نزدیکی هم یک روز درمیان دارم خیلی دلم میخواد زود باردارشم ممنون میشم که راهنماییم کنید.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه نتایج آزمایشات شما و همسرتان بدون مشکل باشد. جای نگرانی برای بارداری وجود ندارد.

 5. ریحانه می‌گه:

  سلام من 22 سالمه الان 3 ماه اقدام کردم برا بارداری قاعدگیم نامنظم بود زیر نظر دکترم لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   شما و همسرتان نیاز دارید تا بررسی های لازم را انجام دهید در صورتیکه مشکلی برای بارداری وجود نداشته باشد جای نگرانی وجود ندارد.

 6. عشق مامان می‌گه:

  سلام من روز هشتم پریودیم میخوام اقدام به بارداری کنم نمیدونم زمان تخمک گذاریم کیه باید چکار کنم

 7. nafas می‌گه:

  سلام من قاعدگیم هر 28روزیا29روز است و پریودیم هم4یا5روز طول میکشه تخمک گذاریم چه زمانی میشه ؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه تمام سیکلهای قاعدگی شما 28 روزه باشد، زمان تخمک گذاری تان روز 14 سیکل قاعدگی تان است. و 3-2 روز قبل و پس از تخمک گذاری بیشترین احتمال بارداری در صورت داشتن نزدیکی وجود دارد.

 8. عروس پاییز می‌گه:

  سلام، من روز 14 پری 2 تا فولیکول 10 و12 داشتم،کیخوام ببینم با مصرف چه غذاهایی میتونم اندازشو بالا ببرم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   مواد غذایی حاوی زینک (روی) شامل تخم مرغ، تخمه آفتاب گردان، انجیر کیفیت تخمک را بالا برده، همچنین خوردن ماهی ساردین که حاوی اسید چرب امگا 3 است در این زمینه مؤثر است.

 9. نرگس می‌گه:

  سلام من شش ساله ازدواج کردم یه حاملگی خارج از رحم داشتم الان 4 ساله تلاش برای بارداری کردم ولی نتیجه نگرفتم به پزشک مراجعه کردم ولی تشخیص دادن که هردوی ما سالم هستیم و مشکلی نداریم لطفا منو راهنمایی کنید چکار میتونم بکنم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه پزشک تشخیص داده مشکلی وجود ندارد، شما می توانید باردار شوید.

 10. نوشینا می‌گه:

  سلام من سی و چهار سالمه دو فرزند دارم پسر کوچکم 9ساله است از بعد از زایمان دوم مرتب قرص جلوگیری مصرف کردم الان یکساله که قطع کردم اما باردار نشدم چکار باید بکنم ؟ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای معاینه و انجام آزمایشات به پزشک مراجعه کنید. در صورتیکه نتایج آزمایشات شما و همسرتان طبیعی باشد، جای نگرانی وجود ندارد.

 11. nafas می‌گه:

  سلام من 19سالمه و8ماه اقدام به بارداری کردیم ولی هنوز حامله نشدم 2سال جلوگیری داشتم خیلی نگرانم اگه میشه راهنماییم کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه شما و همسرتان مشکلی نداشته باشید و نتایج آزمایشات هر دو شما سالم گزارش شده باشد، جای نگرانی وجود ندارد. برای بالا بردن شانس بارداری در طی دوران تخمک گذاری (2-3 روز قبل و پس از این دوران) نزدیکی داشته باشید.

  • سميه می‌گه:

   س من ۳۵ سالمه هیچ مشکلی ندارم برای حاملگی اقدام کردم نشدم چکار باید بکنم راهنماییم کنید ممنون

 12. Fatima می‌گه:

  سلام من دكتر برام قرص كلومفين تجويز كرد من اشتباه جاي ٥روز شبي٢تا توي ده روز شبي يكي استفاده كردم حالا به نظرتون اثر داره لطفا جوابم بديد

 13. مرضیه می‌گه:

  با سلام و ممنون از مطالب مفید.من هر ۲۸روز یک دوره پریودی هفت روزه دارم لطفا زمان تخمک گذاری من را تعیین کنید.با تشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه طول مدت کلیه سیکلهای قاعدگی شما از اولین روز قاعدگی یک سیکل تا اولین روز قاعدگی سیکل بعدی تان 28 روز باشد. زمان تقریبی تخمک گذاری شما روز 14 سیکل قاعدگی تان است (7 روز پس از پاک شدن).

 14. مونا می‌گه:

  Salam Baraye pesar shodane bache che ravesh haii hast ..

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای پسر دار شدن روشهای مختلف تغذیه ای و مشاوره ای وجود دارد. پیشنهاد ما به شما این است با مرکز مشاوره مامایی مهرآسا با شماره تماس 021-88485528 و یا 9092305152تماس گرفته تا شما را راهنمایی نمایند.

 15. اسما می‌گه:

  باسلام من این ماه، روزی که میخواستم پریود بشم یعنی 21ام اردیبهشت ، بیبی چک گذاشتم که مثبت شد . روز 22ام آز بتا دادم 52 بود. ولی روز جمعه یعنی 25 ام خونریزی داشتم مثله پریود که شدید بود الان امیدی برای باردار بودن من وجود دارد؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت باردار بودن میزان بتا 72 ساعت بعد دو برابر خواهد شد و سونوگرافی نیز برای تشخیص می تواند کمک کننده باشد.

  • فاطمه می‌گه:

   سلام من الان شیش ماه هست دارم برای بارداری اقدام میکنم هنوز هیچ خبری نیسته خیلی دوست دارم زود باردار بشوم ماه گذشته من میاس شانزدهم پرید بشم اما نشم یکم پرید شدم میشه کمکم کنید تا بارداربشم ممنونم سونو گرافی هم انجام دادم میگن کیست داری نمیتونم دارو مصرف کنم حالم خیلی بد میشه لطفا راهنماییم کنین تا زود باردار بشم متشکرم

 16. سارا می‌گه:

  با سلام ىک سوال. داشتم. براى. باردار شدن. چه طور نزدىکى بهتر جواب. مىده. چون من همه ازماىش. ها انجام. دادم. مشکلى نبوده اما. شش ماه. اقدام. کردم. اما موفق نشدم شاىد روش نزدىکى ام مشکل داره لطفا کمکم کنىد

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای افزایش احتمال بارداری ، به دفعات بیشتری در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید. برای بررسی بیشتر و آموزش در این زمینه شما می توانید با مرکز مشاوره مامایی مهرآسا 88485528- 021تماس بگیرید.

  • لیلا می‌گه:

   سلام سارا جون منم مشکلم مثل توست یه بارم برو ضامنتو بکشن انشالاه که جواب میگیری خدا بزرگه در مورد نزدیکی هم باید تخم همسرت برنگرده بیرو بد از رابطه پاهاتو بالا ببر به دیوار پچسبون

 17. نونو می‌گه:

  سلام
  هردفعه ۷ تا ده روز عقب میندازم
  آزمایشات هورمونی و سونوگرافی واژینال انجام دادم سالم هستم
  چطور تخمک گذاری رو تعیین کنم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای تعیین زمان تخمک گذاری شما می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید. همچنین می توانید به مدت 6 ماه تا یک سال طول مدت قاعدگی تان را ثبت نمایید و سپس از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد، عدد 18 را کم کنید. فاصله بدست آمده نشان دهنده روزهایی است که بیشترین احتمال تخمک گذاری وجود دارد.

 18. زهرا می‌گه:

  سلام من درماه شش یاهفت روزپریودم یعنی فاصله ی بین دوتاپریودیم بیست وسه روزمیشه .زمان تخمک گذاریم چه موقع است.ممنون ازلطفتون.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه همیشه فاصله قاعدگی شما از اولین روز خونریزی قاعدگی یک سیکل تا روز اول خونریزی سیکل بعدی تان 23 روزه است، زمان تخمک گذاری شما 9 سیکل قاعدگی (از روز اول هر سیکل) است.

  • ستاره می‌گه:

   سلام ستاره هستم ۴۵ سال دارم دو فرزند دارم ۱۰ و ۸ ساله من و شوهرم دوباره بچه می خواهیم پریود منظمی دارم چه کار کنم حامله شوم از خطرات حاملگی تو این سن هم مطلع هستم لطفا راهنمایی کنید

 19. nasibeh می‌گه:

  سلام . باتشکر از اطلاعات شما. من امروز در اوج ناراحتی سایتتونودیدم خواستم بپرسم که من 25سالمه وچهار ماهه ازدواج کردم. تا قبل ازدواجم پریودام منطم و27 روزه بودن اما بعد ازازدواجم نامنطم شده یعنی فقط تاخیر افتاد . من چون پسر میخوام دکتر تعیین جنسیتم گفت چون سایز فولیکولت15 هست فعلا شرایطشو نداری.ومدتی قرص مدروکسی پروژسترون داد مصرف کردم. تا امروز که روز 16 پریودم هست متوجه شدم پریود شدم.یعنی پریودم جلو افتاد.کلی ناراحتم وگریه کردم. یعنی امکان داره چند وقته پریودم منظم شه؟ پسردارمیشم؟ چیکار باید کنم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   مصرف قرص مدروکسی پروژسترون باعث تغییر در زمان پریودی می شود، برای پسر دار شدن شما می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره مهرآسا تماس بگیرید. 88485528-021

 20. نفس می‌گه:

  سلام من همیشه شش الی هفت روز قاعدگیم عقب می افته اما این سری اخر دوماه عقب انداختم اما حامله نبودم.پیشه دکتر هم رفتم همه چی رو بررسی کرد گفت مشکلی نداری.البته همسرم بچه نمیخواد اما من تلاش خودمو میکنم باید دیگه چکار کنم؟نگرانم که نازایی بیاد سراغم.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای بچه دار شدن بهتر است هر دو زوجین راضی به بچه دار شدن باشند. و از نظر آزمایشگاهی به منظور داشتن توانایی بارداری بررسی شوند. در صورتیکه شرایط بارداری وجود داشته باشد، به دفعات بیشتری در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید.

 21. سلماز می‌گه:

  سلام من قاعدگی 10روره دارم .که منططم بوده و از یک قاعدگی تا قاعدگی بعدی 21روز فاصله هست خواستم لطف کنید زمان تخمک گذاری بنده رو مشخص کنید ممنون.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه فاصله قاعدگی شما از اولین روز یک قاعدگی تا اولین روز قاعدگی بعدی همیشه 21 روز است، زمان تخمک گذاری شما به احتمال زیاد بلافاصله در روزهای اول پس از پاک شدن می باشد.

 22. نی نی می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  من پریود نامنظمی دارم.شاید 1 یا 2 ماه فاصله بین پریودم می افتد.تخمک گذاریم رو چطور محاسبه کنم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   توصیه ما این است ابتدا دلیل تأخیر قاعدگی شما مشخص شود تا در صورت لزوم درمان صورت گیرد.

  • سمیه می‌گه:

   باسلام من دوره پریودیم بیستم به بیستم بوده به خاطر داروهای بارداری که خوردم پریود نشدم بعداز امپور زدن این ماه سیزدهم پریود شدم میخوایتم ببینم زمان تخمک گذاری من کیه ممنون از کمکتون

 23. مريم می‌گه:

  سلام
  ممنون از مطالب بسيار مفيدتان.
  پريود منظم داشتم ١٣هرماه بطور منظم پريود ميشدم اما الان ٦روزه كه نشدم
  و امروز صبح تست با بيبي چك گرفتم تستم مثبت بود
  كي بايد به دكتر مراجعه كنم؟
  از كجا بفهمم كه در چندهفتگي ام؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای ویزیت اولیه در اسرع وقت به پزشک مراجعه نمایید.

 24. fateme می‌گه:

  باسلام من پریودیام هردوهفته ای یه باره یعنی درماه دوبارپریودمیشم پیش چنددکترهم رفتم میگن عیبی نداره ولی نمیدونم زمان تخمک گذاریم کیه اگه میشه رهنماییم کنیداخه چندماهه تصمیم به باردارشدن گرفتیم ودوست دارم زودبارداربشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای تعیین زمان تخمک گذاری بهتر است از کیت های تخمک گذاری استفاده کنید.

 25. زهرا می‌گه:

  سلام من ماه قبل14 پریود شدم و این ماه 13 پریود شدم یعنی سیکل قاعدگیم 30 روزه هستش.این ماه قصد بارداری دارم و میدونم که 28 این ماه روز تخمک گذاریم هستش ولی نمیدونم کی باید نزدیکی داشته باشم تا باردار شوم؟یعنی برای باردار شدن همون روز تخمک گذاری باید نزدیکی داشت؟ آخه من روز 13 و 14 بعد از پریود زیر شکمم درد میکنه و احساس میکنم تخمک آزاد میشه چیکار باید کنم لطفا راهنماییم کنین

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در طی 3-2 روز قبل و بعد از تخمک گذاری بیشترین احتمال بارداری وجود دارد. در صورتیکه همیشه سیکلهای قاعدگی شما 30 روزه است روز تخمک گذاری شما 16 هر سیکل قاعدگی (از اولین روز سیکل قاعدگی) است.

 26. زهرا می‌گه:

  سلام
  من ماه قبل ۱۴ پریود شدم و این ماه ۱۳ پریود شدم. یعنی سیکل قاعدگیم ۳۰ روزه هستش. ابن ماه قصد بازداری دارم و میدونم که ۲۸ این ماه روز تخمک گذاریم هستش ولی نمیدونم کی باید نزدیکی داشته باشم تا باردار شوم؟ یعنی برای باردار شدن همون روز تخمک گذاری باید نزدیکی داشت؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در طی دوران تخمک گذاری (3-2 روز قبل و بعد از آن) نزدیکی داشته باشید.

 27. مریم حسینی می‌گه:

  سلام خسته نباشید من یک فرزند 8ساله دارم وبهمن گذشته سقط داشتم چه موقع میتونم برای بارداری اقدام کنم پیش دکتر هم رفتم ولی میترسم دوباره سقط کنم میشه راهنمایی کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   بهتر است بین سقط و بارداری بعدی حداقل 3 ماه فاصله داشته باشد. تحت نظر پزشک می توانید اقدام به بارداری کنید.

 28. مینا می‌گه:

  با سلام
  من دوره پریودم مثلا اگه این ماه 25 ام ماه باشه ماه بعد 20 ام میشه یعنی 5 روز هر ماه این جوری جلو می افته می خواستم بدونم زمان تخمک گذاریم کی میشه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان می توانید از کیت های تخمک گذاری استفاده کنید. همچنین از اولین روز یک قاعدگی تا اولین روز قاعدگی بعدی تان را محاسبه کنید طول سیکل قاعدگی شما مشخص خواهد شد و به مدت یکسال تا 6 ماه آن را ثبت کنید. سپس از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد، عدد 18 را کم کنید اعداد بدست آمده نشان دهنده فاصله روزهایی است که احتمال تخمک گذاری بیشترین میزان است.

 29. زهرا می‌گه:

  سلام من این ماه روز 14 پریودیم اقدام به بارداری کردم و تا موقع پریودیم 10 روز موندهو چون روزه میگیرم و تا افطار فقط سرم رو زمینه م سردرد میگیرم و به زور میتونم تحمل کنم میخواستم ببینم روشی هست که قبل از موقع پریودیم بفهمم که باردارم یا نه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   شما تا زمان قاعدگی تان بایستی صبر کنید در صورتیکه در زمان مقرر پریود نشدید تست حاملگی انجام دهید.

 30. مینا می‌گه:

  سلام خسته نباشید ببخشید چی بخوریم که تخمک سالمی داشته باشیم دکتر به دوستم گفته فولیکولاش ضعیفن میشه بگین چکار باید بکنه؟؟

 31. مینا می‌گه:

  راستی پیجتون تو اینستا هم در همین زمینه فعالیت میکنه؟؟ لطفا اسمشو دقیق بگین اخه کلی پیج به اسم نی نی کده هست که همه درمورد بچه ها هستن

  • نی نی کده نی نی کده می‌گه:

   سلام . آدرس پیج ما دقیقا ninikadeh است. بدون کم و زیاد . می تونید روی لینکش کلیک کنید تا وارد اینستگرام بشید.

 32. nini می‌گه:

  با سلام ممنون از پیام های خوب شما
  من هرماه دقیق 6روز زودتر ازموعد پریود میشم
  وقصد بارداری دارم 1ماه جلوگیری نداشتم ولی تا الان3روز از موعد پریودم گذشته میشه بهم کمک کنید تا بدونم باردار یا نه چه زمان تست بزارم برای بارداری

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت تأخیر قاعدگی به مدت یک هفته از زمان موعود، از تست بی بی چک استفاده کنید.

 33. ریما می‌گه:

  سلام.
  قصد بارداری داشتم. و ماه گذشته هم اقدام کردم.
  یک هفته از تأخیر پریودم می گذره

  امروز بی بی چک استفاده کردم منفی بود.
  چکار کنم؟ من باردار نیستم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت پریود نشدن، بایستی دلیل آن مشخص شود که یکی از دلایل آن می تواند بارداری باشد که با تست بتا مشخص خواهد شد. با این حال دلایل دیگری نیز وجود دارد که نیاز به انجام آزمایشات مورد نیاز است.

 34. atiii می‌گه:

  سلام.من 24 سالم و 1سال ازدواج کردم. .جلوگیرم همیشه طبیعی بوده.همیشه پریودیم نامنظم بوده حتی دورام مجردی همیشه جلومیوفته ای ماه توی برج 3 دوبار پ شدم یبار سوم و یبار 23البته یمدت استرس دارم..میخاستم ببینم بهترین موفع تخمک گزاری چه وقتهه؟؟؟ و چطور باید محاسبه کنم.ممنون میشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   ابتدا بهتر است معاینه و سونوگرافی شوید تا دلیل نامنظمی قاعدگی تان مشخص شود. بی نظمی قاعدگی ممکن است به دلیل عدم تخمک گذاری باشد. برای مشخص شدن تخمک گذاری از کیت های تخمک گذاری استفاده نمایید. همچنین به مدت 12-6 ماه طول سیکل قاعدگی تان را ثبت و سپس از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد، عدد 18 را کم نموده فاصله زمانی بدست آمده نشان دهنده زمانی است که بیشترین احتمال تخمک گذاری شما وجود دارد.

 35. مریم می‌گه:

  سلام سیکل ماهانه من 32 روزه است زمان تخمک گذاری چندم میشه ؟ممنونم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   اگر همیشه سیکل ماهیانه شما 32 روزه است زمان تقریبی تخمک گذاری شما روز 18 سیکل قاعدگی تان (از اولین روز خونریزی قاعدگی) است.

 36. elham می‌گه:

  سلام ممنون از راهنماییاتون.استفاده از روغن زیتون برای زدن به دهانه واژن هنگام نزدیکی مضرره؟راهنمایی بفرمایید ممنون

 37. رها می‌گه:

  سلام ما هفت ساله ازدواج کردیم بخاطر مشکل روده جلوگیری داشتیم الان سه ماه اجازه بار داری دارم و جلوگیری نمیکنم.25 هرما پریود میشم 5 روزه.الان هم قرص مدروکسی و استرادیول و کلومفین میخورم ولی هنوز حامله نشدم.از نازایی و بارداری ناموفق بشدت میترسم تو کل فامیل خودم و شوهرم فقط شعموی شوهرم مشکل نازایی داره.ممنون میشم راهنماییم کنین

  در ضمن وقتی که نزدیکی میکنیم و جلوگیری نداریم تا چندین روز حالت عفونت و ترشح و خارش شدید دارم. قرص مترو و پماد هم ماه قبل مرتب استفاده کردم الان دقت کردم بعد از نزدیکی اینجور میشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   لطفا توضیح دهید به چه دلیل قرصهای فوق برای شما تجویز شده است؟آیا آزمایشات بررسی باروری برای شما و همسرتان انجام شده است؟ نتایج آن چه بوده است (در صورت انجام)

 38. سوگند می‌گه:

  سلام من قصد بارداری داشتم 4 ماهه قرص مصر نمیکنم تست زدم منفی بود اما به شدت دل درد دارم و هنوز پریود نشدم ایا احتمالش هست باردار باشم سیکل 28 روز دارم و منظم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت تأخیر قاعدگی شما می توانید با انجام تست بتای حاملگی از بارداری خویش اطمینان حاصل کنید.

 39. هستی می‌گه:

  سلام خواستم بدونم چه داروی برای ضعیفی اسپرم مناسب قبلا جوابموندادین

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   بر حسب نتایج آزمایشات انجام شده داروهای گیاهی و شیمیایی متنوعی برای رفع این مشکل وجود دارد.

 40. لیلا می‌گه:

  سلام.سیکل ماهیانه من بین 27و28 تا30 روز هست یعنی هر دوره دو سه روز تغییر میکنه زمان پریودم حالا خواستم بدونم زمان تخمک گذاری من چندم میشه.با تشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   زمان تخمک گذاری شما روز 13،14 و 16 سیکل قاعدگی شما می باشد البته زمانهای گفته شده به صورت صد در صد نیست بدین معنی که چون سیکل قاعدگی شما ثابت نیست برای تعیین زمان تخمک گذاری، شما می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده نمایید و همچنین به مدت 12-6 ماه فاصله بین قاعدگی تان (اولین روز یک سیکل قاعدگی تا اولین روز سیکل قاعدگی بعدی تان) را ثبت نموده و سپس از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد، عدد 18 را کم کنید فاصله زمانی بدست آمده نشان دهنده روزهایی است که احتمال تخمک گذاری شما در بالاترین حد است.

 41. الی می‌گه:

  سلام
  من۳۰سالمه ۳ماه اقدام به بارداری کردم . ماه قبل دوفولیکول ۹و۱۲ داشتم واینماه یک فولیکول ۱۵ولی دوماه پریودمامنظم داشتم یک ماه ۲۰ام ویک ماه۲۳ام پریودمیشم . البته تواین ۳ماه که جهت بارداری اقدام کردم پریودهام نامنظم شده چطورتخمک گذاریم تعیین کنم واین نامنظمی دلیلش چیه

 42. مهشید.س می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید فراوان
  من در اواخر سیکل قاعدگی قرار دارم ماه گذشته(هم چند روز قبل و چند روز بعد از تخمک گذاری)اقدام به بارداری کردم.هنوز نمی دونم که باردارم.با توجه به این که امروز دردهایی مثه پریود شدن دارم.(۲ روز به پریودم مونده)
  آیا وقتی باردار می شی درد مثه پریود،همراهش هست؟
  آیا احتمال بارداری من وجود داره؟

 43. ترانه می‌گه:

  با سلام
  من با قرص ال دی جلوگیری داشتم الان قصد اقدام به بارداری دارم با توجه به 21 عدد بودن قرص ها و اینکه من روز چهارم بعد از قطع قرص پریود میشم. زمان تخمک گذاری من روز چندم است؟

 44. هستی می‌گه:

  س سیکل قاعدگی من 18بودافتادم 19ماه پیش الان دو روز گذشته هنوز نشدم خاستم ایا باردارم اگه میشه تخمک گذاریم بگین

 45. ساناز می‌گه:

  سلام. من همیشه پریودهای 30روزه داشتم یک ماه جلوگیری نداشتم وماه بعدیش 25 روزه پریود شدم. میشه راهنمایی کنید که کی برای باردار شدن مناسب است؟

 46. مریم می‌گه:

  سلام من دوره های پریودیم 21روزه است ولی مدت پریودیم نه روز میکشد البته بیشتر لکه بینی است خواستم ببینم که روز تخمک گذاریم کدوم روز است درضمن بعد از دوسه روز پریودیم دردی در ناحیه تخمدان راستم دارم هر ماهه خواستم ببینم همون روره تخمک گذاریمه؟
  درضمن خواستم بگم که ۲۱روز پاکم بعد پریود میشم دوره پاکیم حدودا۲۰..۲۱روزس

 47. مرضیه می‌گه:

  سلام ۲۲سالمه ۵ ماهه اقدام به بارداری کردم باردار نشدم پریودهای نامنظم داشتم هر۲یا ۳ ماه یکبار اسپرمهای همسرم حرکتش کمه تحت نظر دکتر هستم میشه راهنمایی کنید؟

  • ستا می‌گه:

   باسلام وخسته نباشی من 10ماهه ازدواج کردم ازاول هیچوجلوگیری نکردم باردار نشدم پریودم نامنظم بوده 4ماهه منظمه فولیکولهام 11هستن دارو هم مصرف کردم گلوکوفاژ،لتروزول،ولتروفیم ودگزا شوهرم هم یه کم ضعیفه ولی دکتر گفت امکان بارداری هست چکار کنیم

 48. نیره می‌گه:

  با سلام و درود
  سیکل قاعدگی من از زمان شروع پریود تا شروع پریود بعدی 25 روزه است یعنی 6 روز پریودی دارم و 19 روز بعد مجداا پریود میشوم … زمان تخمک گذاری من کی میشه ???
  با تشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   زمان تخمک گذاری شما به احتمال بالا روز 11 سیکل قاعدگی است در صورتیکه طول سیکل قاعدگی شما همیشه 25 روزه باشد. در غیر اینصورت برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده نمایید.

 49. سوگند می‌گه:

  سلام من 19 این ماه پریود شدم خواستم بپرسم تاریخ زمان تخمک گذاری چندم میشه ممنون از زحماتتون

 50. الهام می‌گه:

  مادر من به همه اینجور توصیه میکنه و جواب میده واسه منم جواب داد.
  بلافاصله بعد از اتمام پریودی 3 روز متوالی نزدیکی داشته باشید . امتحانش ضرر نداره . من با یکبار امتحان الان هفته هفت بارداری رو میگذرونم و دوتا از دوستام هم اینجوری مادر شدن.

  • masi می‌گه:

   عزیزم ۳روز متوالی که میگی یعنی از هموم شب که پری تموم میشه تا ۳شب بعدش پشت هم اقدام کنیم؟اینجوری اسپرم ضعیف نمیشه؟

 51. معصومه می‌گه:

  سلام
  من 10این ماه پریودشدم و6روزه تمیزمیشم ولی نه کامل ماه پیش هم 5پریودشده بودم میشه بگیدزمان تخمک گذاریم کیه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده نمایید.

 52. ناهید می‌گه:

  با سلام ، من از فروردین امسال قصد بارداری داشتم ( پریود منظم 30 روزه ) و طبق زمان تخمک گذاری اقدام کردم ، اما ماه بعد ( اردیبهشت) درست در زمان مقرر پریود شدم ولی از اردیبهشت به اینور هر 16 روز پریود می شم ، پیش دکترم رفتم سونوگرافی و … را انجام داده مشکلی ندارم ، به من قرص گلوکوفاژ دادن ، همچنین درد خیلی شدیدی در زیر دلم سمت چپ دارم که خصوصا صبحا تیر می کشه .
  با توجه به شغل همسرم که 14 روز یک بار پیش من هستند می خوام سریعتر باردار شوم، لطفا علت بی نظمی پریود را بهم بگین و اینکه این ماه چه جوری محاسبه کنم ؟

  • فرزانه می‌گه:

   منم شوهرم درماه فقط یه هفته میادمنم توفقط روز تخمک شایدبتونم نزدیکی کنیم احتمال بارداری هست بااینکه نه قبل ازتخک گذاری ونه بعدش امکان نزدیکی نیس

 53. سوگند می‌گه:

  سلام من 19 تیر پریود شدم سیکلم 28 روزه میخواستم ببینم زمان تخمک گذاری من چندم میشه ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه همیشه سیکلهای شما 28 روزه است زمان تخمک گذاری شما روز 14 سیکل قاعدگی شما است.

 54. منتظر می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید به شما مشاور صبور و شکیبا
  بنده 29 سالم هست و 2ماه اقدام به بارداری کردم ولی پس از هر بار نزدیکی دو رور بعدش پریود میشدم به دکتر مراجعه کردن و تمام ازمایشات و سونوگرافی انجام دادم و هیچ گونه مشکلی نبود و پریودم 35 روز طول کشید دکتر برایم قرص متفورمین و اسید فولیک تجویزکرد استفاده کردم و خونریزیم قطع شد امروز مس از 14 روز دوباره پریود شدم بسیار نگران هستم و زمان پریودیم جلو میفتد لطفا راهنمایی بفرمایید

 55. مامان مهرساد می‌گه:

  من هر30روز پریود میشم البته پرزودم تامنظمی بخاطر تنبلی تخمدان دارم اما الان قرص متفورمین مصرف میکنم خوب شده وچاق هستم 22سالمه و2سال و2ماه که ازدواج کردمو جلوگیری طبیعی کردم و5ماه هست که اقدام به بارداری کردم والان قرصهای ویتامین و متفورمین میخورم اما باردارنشدم احتمال داره نازابشم؟زمان تخمک گذاری من کیه؟لطفا کمکم کنید خیلی دوست دارم مادربشم

 56. مامان مهرساد می‌گه:

  من هر30روز پریود میشم البته پر یود نامنظمی داشتم بخاطر تنبلی تخمدان دارم اما الان قرص متفورمین مصرف میکنم خوب شده وچاق هستم 22سالمه و2سال و2ماه که ازدواج کردمو جلوگیری طبیعی کردم و5ماه هست که اقدام به بارداری کردم والان قرصهای ویتامین و متفورمین میخورم اما باردارنشدم احتمال داره نازابشم؟زمان تخمک گذاری من کیه؟لطفا کمکم کنید خیلی دوست دارم مادربشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری شما می توانید کیت های تخمک گذاری را از داروخانه ها خریداری و استفاده نمایید. در صورت طبیعی بودن نتایج آزمایشات مشکلی برای بارداری وجود ندارد در غیر اینصورت نیاز به رفع و درمان علت زمینه ای وجود دارد.

 57. سوگند می‌گه:

  سلام الهام جان واقعاااااااااااااااااااااا میگن بعد از نزدیکی خوبه تا یک ساعت بلند نشی این دیدگاه چطور

 58. تیام می‌گه:

  سلام.من دو ساله پیش بچموتوی سیو شش هفتگی به خاطر مسمومیت بارداریم از دست دادم برای خودم وشوهرم ضربه بزرگی بود الان بعد دو سال دوباره تصمیم گرفتیم اقدام کنیم.البته تمام این مدت زیر نظر پزشک بودم .الان چهار ماهه اقدام کردیم اما نتیجه نگرفتیم.خیلی نگرانم که دیگه باردار نشم.اخه سربارداری فبلیم دوبار تشنج شدید داشتم چون فشارم خیلی بالا رفته بودودکترم دیر فهمیده بود.خیلی نگرانم میشه لطفامنو راهنمای کنید خیلی ناامیدم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت طبیعی بودن نتایج سونوگرافی و آزمایشات خود و همسرتان جای نگرانی برای بارداری وجود ندارد. در طی روزهای دوران تخمک گذاری به دفعات بیشتری نزدیکی داشته باشید تا احتمال بارداری به بیشترین میزان خود برسد.

 59. پنهاتن می‌گه:

  سلام من سه ساله ازدواج کردم و سه ماه هست که اقدام به بارداری کردم سیکل قاعدگیم 26 روزه هست جدیدا دو روز پریودم عقب میفته و طول پریودم 5 روز شده اخه همیشه 7 روز بوده میخواستم بپرسم زمان تخمک گذاری کی هست؟و چیکار کنم زودم حامله بشوم؟

 60. دری می‌گه:

  سلام من 22 سالمه و سه ساله ازدواج کردم سیکل قاعدگیم 26روزست سه ماهه که اقدام به بارداری کردم اج جدیدا دوروز پریودم عقب میفته و طول پریودم 7 روزه بوده حاروزه شده میخواستم بپرسم دمنی زمان دقیق تخمک گذاریم کی هست؟و چیکار کنم زود حامله بشم؟

 61. مریمی می‌گه:

  سلام من حدود 2 سال اقدام به بارداری کردم که هنوز نتیجه نگرفتم.یکسالشو تحت نظر دکترم که از داروهای کمک باروری استفاده شده.خودم و همسرم هم هیچ مشکلی نداریم.لطفا راهنمایی کنید میخوام زودتر باردار شم

 62. رها می‌گه:

  با سلام من 4ماه بیش به دلیل تشکیل نشدن قلب سقط کردم الان اقدام کردم ولی نتیجه نگرفتم دلیلش چی میتونه باشه

 63. atii می‌گه:

  سلام من کیست اندومتریوز داشتم . عمل لاپروسکوپی انجام دادم. قصد بارداری دارم . برای باردار شدن به صورت طبیعی میشه کمک کنید راهنماییم کنید . ممنون میشم. تورو خداااا

 64. نازنین می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من 1 پسر 1 ساله دارم که لا مصرف کلومفین باردار شدم .الان قصد بارداری دارم 2 دوره کلومفین و 1 دوره متفورمین استفاده کردم .با استفاده از کیت بارداری زمان تخمک گذاری رو متوجه شدم و فقط همون روز نزدیکی داشتم .چقدر شانس بارداری دارم ؟pco هستم وایه همین نگرانم .

 65. لیلا می‌گه:

  با سلام من قراره شنبه که روز تخم گذاریم هست اقدام کنم وچون قصد دارم بچه پسر باشه میخوام همون روزه تخم گذاری اقدام کنم. ولی اینکه باید سه روز متوالی حوالی تخم گذاری اقدام بشه تا احتمال بارداری زیاد بشه یعنی اون یه روزی که من نزدیکی میخام داشته باشم کافی نیست؟چون میگن فقط روز تخم گذاری بچه پسر میشه.ممنون از زحماتتون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   نزدیکی در طی 3-2 روز قبل و روز تخمک گذاری احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهد. البته به غیر از این شما و همسرتان برای داشتن فرزند پسر نیاز به استفاده از رژیم های غذایی و رعایت سایر نکات دیگر نیز دارید.

 66. فاطمه می‌گه:

  سلام . من دو ماه هست که به بارداری اقدام کردم ماه اول شدیدا کمرم درد گرفت و ماه دوم ترشحات سفید داشتم و هر دوماه پریودم یک روز جلو افتاد در ضمن دو سال جلوگیری داشتم میترسم که باردار نشم. میشه لطفا من رو راهنمایی کنین طول سیکل هامم ۳۰تا ۳۲روزه است و طول مدتش ۱۰روز هست
  با تشکر

 67. رسپینا می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من پریدهام خیلی نامنظمه مثلا هر دوماه یکبار یا بیشتر از دو ماه،کم کاری تیروئید هم دارم هفت ماه است که اقدام کردم. ولی به خاطرشغل همسرم ماهی یکبار نزدیکی داشتیم ،دکتر به. خاطر پریدهای نامنظمم قرص ویتاگنوس دادو گفت شاید تنبلی تخمدان داشته باشی ولی برام ازمایش ننوشت و فقط ازم پاپ اسمیر گرفت و گفت مشکلی نداری . من جدیدا تصمیم گرفتم دو روزدر میان نزدیکی داشته باشم ایا به خاطر کم کاری تیروئید و نامنظمی پریدهام امکان بارداری در من هست یا نه؟
  این موضوع خیلی نگرانم کرده

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در ضمن درمان کم کاری تیروئید اقدام به بارداری نمایید

 68. sara می‌گه:

  سلام
  من ۲۷ سالمه و پریودی منظمی هم دارم تقریبا ۲۰ هر ماه و ۴ تا ۵ روز طول میکشه . همسرم هم ۳۱ سالشه . به تازگی تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم … میخواستم ببینم بهترین زمان لقاح برای ما کی هست ؟ ودر ضمن همسرم سیگار هم میکشند

 69. نازنین می‌گه:

  سلام
  من همیشه پریودام نامنظم بوده توی دوران مجردی حتی تا ۳ ماه هم تاخیر داشتم .
  بعد ازدواج از قرص ال دی برای جلوگیری استفاده کردم که در طی مصرف پریودام منظم بود. الان ۴ ماهه قرص قطع کردم و یک ماه اقدام به بارداری کردم ولی از زمانی که قرص قطع کردم پریودام نامنظم شده الان ۴۴ روز از سیکلم میگذره پریود نشدم، ۴ روز پیش بیبی چک گذاشتم منفی بود.باید چیکار گنم؟ در ضمن از وقتی قرص قطع کردم رژیم غذایی پسردار شدن رو شروع کردم، چون پسر دوست دارم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در ابتدا بایستی دلیل نامنظمی پریود شما مشخص شود پس نیاز به انجام آزمایش و سونوگرافی وجود دارد. پس از رفع علت زمینه ای اقدام به بارداری نمایید در ضمن برای داشتن جنسیت پسر نیاز به رعایت نکات و استفاده از رژیم های متنوع است. برای اطلاعات بیشتر می توانید از راهنماییهای متخصصان مرکز مهرآسا با شماره تماس 88485528 -021 تماس بگیرید.

 70. الهام می‌گه:

  با سلام
  من الان دو ماهه اقدام به بارداری کردم و ماه اول 3 روز پریودیم جلو افتاد و ماه بعدی یکهفته خیلی نگرانمممممم آیا برای بارداریم مشکل ایجاد میکنه ؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه فاصله بین قاعدگی تان 35-21 روز است طبیعی است و مشکلی وجود ندارد.

 71. مهسا می‌گه:

  با سلام من پریودهای منظم دارم و 28 روزه است اما در روز 13 و 14 کیت تخمک گذاری منفی نشان میدهد.روز 12 سونو کردم دوتا فولیکول 14 و 16 داشتم .چه زمانی نزدیکی داشته باشم در ضمن پسر هم میخواهم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   اگر همیشه پریودهای شما 28 روزه است زمان تخمک گذاری شما روز 14 سیکل قاعدگی تان است 3-2 روز قبل و پس از این روز به دفعات بیشتری برای باردار شدن نزدیکی داشته باشید. برای پسردار شدن شما و همسرتان نیاز به داشتن رژیم غذایی و استفاده از داروهای گیاهی و سایر روشها دارید. در صورت تمایل می توانید از نظران متخصصان مرکز مامایی مهرآسا استفاده نمایید. شماره تماس:88485528

 72. arshin می‌گه:

  سلام من دو ماهه نزدیکی میکنم تا قبل از نزدیکی پریودم منظم بود بعد از نزدیکی برای حاملگی هر ماه پریودم ۳-۴ روز زودتر اتفاق میوفته …الانم پریودم تموم شده ولی نمیدونم روز تخمک گذاریم کیه؟خواهش میکنم کمکم کنید….

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تقریبی تخمک گذاری تان می توانید از کیت های تخمک گذاری استفاده نمایید. و یا اگر فواصل بین قاعدگی تان به مدت 12-6 ماه می دانید از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد، عدد 18 را کم کنید فاصله اعداد بدست آمده نشان دهنده روزهای تقریبی زمان تخمک گذاری شما است.

 73. سما می‌گه:

  سلام من 8ماهه رفتم واسه اقدام اما خبری نشد ک بعد متوج شدم مشکل از کمبود اسپرم همسرم هستش ک الان تحد نظر دکتره اما هر بار ک واسه ازمایش میره از دفعه قبل هم کمتر میشه لطفا راهنمایم کنید ممنون

 74. محبوبه می‌گه:

  باسلام
  ۷ ماه عروسی کردم ۲۷ سالمه قصد بارداری دارم . جلوگیری نداشتم اما دوماه مرتب یک شب درمیون یا هر روز نزدیکی داریم . سونو وآزمایشاتم سالم بودن تیرویدم ۶.۵ بود که هرروز نصف قرص استفاده میکنم وکم کاره . دوره قاعدگیم ۱۴ یا ۱۳ هرماه است کیت تخمک گذاری استفاده کردم اما از۱۱ تا ۲۰ دوره همه ش مثبت میشد حسابی گیج شدم وافسرده .
  الان که روز ۲۰ م دورم هست دیگه تا شب قبل نزدیکی کردم ناامید شدم واز دیروز تا الان دوطرفه پهلوهام درد شدیدی میادومیره که علتش رونمیدونم از گرفتگیه یا چیزه دیگه واینکه دیگه نامید شدم کیت تخمک گذاری رو ادامه بدم واان وارد روز۲۱دوره م شدم نیازی هست نزدیکی رو ادامه بدم ؟ تاالان هرشب بود به غیراز شب ۲۰ م . لطفا زود جوابمو بدید و روز تخمک گذاری رو بگید.

  راستی شرمنده فراموش کردم بگم از ۵ پری از کلومفی روزی دوتا استفاده هم کردم احتمال داشته چندتا تخمک آزاد شده باشه خدایی جواب کامل سوالاتمو بدید مخصوصا روز تخمک گذاریم تشکر

 75. ati می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید,من26سالمه و4ساله که ازدواج کردم وقصدبارداری دارم.ازمایش سونوگرافی دادم وپریودیهای نامنظم دارم به اضافه کمکاری تیرویید,دکتر برای من سه بسته قرص سیپروترون کامپاند وده بسته قرص متورمین تجویز کرده,من دوست دارم زودتر باردار بشم,استفاده این داروها خیلی احتیاجه؟بعدازاتمام داروها باردارمیشم.

 76. atena می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  من سیکل پریودیم از 25 روزتا 28 روز متغیر میباشد.اما معمولا 26 روزه است.دوره پریودیم هم 7 روزه است. زمان تخمک گذاری من کیه؟از فرمولی که بالا گفتین هم استفاده کردم.از بزرگترین عدد 11را کم کردم و از کوچکترین هم 18روکم کردم.عدد 10بدست اومد.این عدد از روزی که پریود میشم شروع میشه؟ یعنی 3روز پس از پاک شدن؟

 77. گل نرگس می‌گه:

  سلام آگه اندازه تخمک هاکوچیک باشد وسنم 35 و6ماه ازدواج کردم چکار کنم باردا شوم ضمن دنبال دکتروف تخصص زنان هستم منزلم دریاچه خلیج فارس تهران

 78. ساشا می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید.من بعضی ماه ها پریودیم 2تا 3روز عقب یا جلو می افتاد، الان دو ماهه روز 12هر ماه پریود میشم وپریودیم 7روزه است.9 ماهه جلوگیری نداشتیم اما باردار نشدم ،لطفا زمان تخمک گذاری من رو تایین بفرمایید.قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگذارم.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 79. پونه می‌گه:

  سلام
  من پریودهام منظمه (۲۱ روز پاکم و و معمولا ۸الی ۹ روز پریود هستم ) از زمانی که اقدام برای بارداری کردم معمولا پریود هام دو تا سه روز عقب میفته ، ۸ماهه که اقدام کردم اما هنوز باردار نشدم البته این بارداری دوممه که میخوام . برای بارداری اولم ، ماه دوم پس از اقدام باردار شدم اما الان …
  کم کم دارم نگران میشم خصوصا که فاصله سنی بچه اولم با بعدی داره زیاد میشه
  میشه لطف کنین زمان تخمک گذاریم رو بهم بگین ؟
  متشکرم!

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 80. sam می‌گه:

  با سلام
  من سی و چهار سالمه هشت ماهه اقدام کردیم برای باردار ی باتوجه به اینکه 9 سال پیش یه سقط عمدی داشتم میدونم من یا شوهرم مشکل ناباروری نداریم. پریودهام هم منظمه فقط ماه پیش پنج روز عقب انداختم که بارداری نبود. به نظرتون چی کار باید بکنم.
  ممنونم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با دانستن زمان تخمک گذاری (استفاده از کیت تخمک گذاری) و داشتن نزدیکی به دفعات بیشتر 3-2 روز قبل و بعد از تخمک گذاری احتمال بارداری تان افزایش می یابد.

 81. سمیرا می‌گه:

  سلام من تخمدانهام تنبله و یه سالو نیمه اقدام به بارداری کردم ولی تا حالا باردار نشدم باوجود اینکه دودوره کلومیفن خوردم حالا چیکارکنم؟

 82. الهه می‌گه:

  سلام من ماه پیش 6ام سقط 5 هفته گی داشتم و جلوگیری ندارم امکان دارد ک باردار بشم؟ هر ماه 1-2 روز پریودیم جلو میوفته

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت نداشتن روش پیشگیری مطمئن امکان بارداری وجود دارد.

  • سمیه می‌گه:

   سلام من هم 2 مرداد دومین سقط شش هفتگی رو داشتم و از اون موقع هم تحت نظر متخصص نازایی هستم و تمام آزمایشات لازم زنتیکی و خونی را انجام داده ام به غیر از کم کاری تیروِيید فعلا هیچ مشگل دیگری مشاهده نشد در ضمن یه دختر 10 ساله هم دارم وبرای پسر دارشدن تلاش میکنم و در ضمن از روز سقط همه موارد مربوط به بارداری و ر ژیم غذایی برایی بارداری سالم را هم رعایت کرده ام و در شهریور روز ششم پردیودم بود آیا بعد از پریودم تو مهر ماه میتونم در تاریخ تخمک گذاریم برای بارداری اقدام کنم؟ یعنی ماه مناسبی هست یا باید آبان اقدام کنم؟

 83. اسمان می‌گه:

  سلام من 23 سالمه و میخوام برای بارداری اقدام کنم .پریودم 5 روز اول لک بینی هست و بود خونریزی شروع میشه میخواستم بدونم برای تخمک گذاری باید از روز اول لک بینی حساب کنم یا خونریزی. ?

 84. سمیه می‌گه:

  باسلام من 34 ساله هستم ودختری سه سال ونیمه دارم از عید به اینطرف پریود نامنظم داشتم به طوری که در ماه دوبار در اردیبهشت بعد از انجام سونو گفتند که باید کورتاژ تشخیصی بشم چون اندازه رحم بزرگ شده بعد از جواب کورتاژ(در24خرداد انجام شد)دکتر جوابش رونداشتن تخمک اعلام کرد قرص مدروکسی پروژسترون و کلومیفن تجویز نموده که درحال مصرف هستم چه جوری زودتر اقدام به بارداری کنم باید داروها تمام بشه ؟میخوام سریعتر باردار بشم(اسید فولیک و ویتامین ای هم مصرف می کنم«الان یک هفته است»)

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با درمان مشکل و آزاد شدن تخمک شما می توانید باردار شوید تحت نظر پزشک به درمان ادامه دهید.

 85. سارا می‌گه:

  سلام من تو زمان پریود خون همراه آهنی که زنگ خورده مشاهده میکنم والان چند روز از پریود گذشته دوباره این ماده از رحم خارج میشه این علت چیه خواهشا ج بدین

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای بررسی دلیل آن نیاز به معاینه و انجام آزمایش وجود دارد.

 86. roghaie می‌گه:

  باسلام.منمpcoداشتم اما باخوردن قرص اتیسترون ب مدت سه ماه باتجویز پزشک برطرف شد.سه ماهیی ک قرص میخوردم پریودم منظم بود اما بعد اتمام قر صها دوباره پریودم نامنظم شد .دکتربهم گفته باید حتمله شم اما هرکارمیکنم نمیشم.لطفا کمکم کنید ..

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با توجه به مشکل زمینه ای احتمال بارداری شما نسبت به سایر افراد سالم کمتر است. در صورت رفع مشکل زمینه ای و آزاد شدن تخمک اقدام به باروری کنید.

 87. roghaie می‌گه:

  سلام بعداز تمام شدن قرصهای اتیسترون من لکه بینی دارم .ایا مشکل خاصی دارم یا عوارض قرصها هست

 88. sara می‌گه:

  باسلام تقریبا18 ماه است ازدواج کرده ام پیشگیری هم نداشته ام همسرم ب علت شغلش نصف ماه را درمنزل تشریف ندارد یکسان است از قرص کلوموفین استفاده میکنم و در حال حاظر منفورترین و بعد از مدتی لتروفم استفاده میکنم عکس رنگی هم رفتم مشکلی ندارم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت نداشتن مشکل جای نگرانی برای بارداری وجود ندارد. داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری احتمال بارداری شما افزایش می یابد.

 89. mozhgan می‌گه:

  با سلام
  من هر 28 روز يكبار پريود ميشم و دوره پريودم 7 روزه است ميخواستم بدونم زمان تخمك كذاري من كي هست.
  ممنون ميشم اكه پاسخ بدين

 90. نازنین جون می‌گه:

  سلام من دوره های قاعدگیم 26، 27، 28، 29 روزه هست زمان تخمک گذاری من چه وقتیه میشه زودتر راهنمایی کنید.. در ضمن من هر سری پریودهام ۷روزه هست

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   به مدت 12-6 ماه دوره های قاعدگی تان را ثبت نموده و سپس از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد، عدد 18 را کم کنید فاصله بین اعداد بدست آمده مشخص کننده روزهایی است که احتمال تخمک گذاری شما در طی فاصله این روزها بیشترین میزان است. در ضمن برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 91. زهرا می‌گه:

  سلام ممنون از راهنمای خوبتون.
  من 28سالمه و 2ساله که ازدواج کردم یک سال و نیم رو جلوگیری کردم با قرصهای اورژانسی .دو ماه که اقدام به بارداری کردم که نشده خیلی نگرانم که اون قرصها آیا باعث نازایممیشه؟

 92. مینا می‌گه:

  سلام . من ۳ ماه پریود شدم.روز ۱۶ پریودی نزدیکی داشتم.ترسیدم حامله شم .۴ تا قرص ال دی خوردم.و ۱۲ ساعت بعد باید بدوبتره ۴ دیگه بخورم.تا چه قدر احتمال بارداری نیست.

 93. هستی می‌گه:

  سلام من پنج ساله ازدواج کردم اما هنوز باردار نشدم خود دکتر گفته سالمی، اما شوهرم آزمایش داد گفتن ضعیفه، دوماه دارو استفاده کرد اما فایده نداشت ، از دکتر رفتن منصرف شده، کمکم کنید چه دارویی برای ضعیفی خوبه ؟
  . دکتر به خودم گفته مشکلی . ولی پرولاکتینم ۴۳ بهم داروداد استفاده کردم خوب شدم پریدیم عقب جلو میشه ( یا۱۸یا۱۹هرماه پرید میشم .)
  البته شوهرم دوسال پیش آزمایش داد و میگه دیگه آزمایش نمیدم . سخته برام .

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای تقویت اسپرم همسرتان می تواند از داروهای گیاهی استفاده نماید. البته نیاز به ویزیت و بررسی آزمایشات همسرتان و خودتان وجود دارد. درمان این مشکل نیاز به پیگیری و داشتن صبر دارد.

 94. رها می‌گه:

  من در مراجعه اول از ما یک سری ازمایشات خودم و همسرم انجام دادیم که مشکلی نبود ولی ازمایش ژنتیک ندادیم.من چون مشتاق بودم زود جواب بگیرم اینارو برام تجویز کرد ماه قبل سنو داخلی هم انجام دادم گفت هم رحمت نازکه هم تخمکات ورم داره ک دوتا امپول برام تجویز کرد الان هم فقط همینارو مصرف کردم ولی هنوز خبری نیست.لازم ب ذکره من مشکل روده و گوارشم دارم دوبار عمل کردم و رماتیسم خفیف هم دارم.ازمایشاتی ک گفتین و نمیدونم چ چیزایی بود ولی همون مراجعه اول ک گفتیم قصد بارداری داریم برام نوشتن
  راستی ما دختر خاله پسر خاله هم هستیم .

  شرمنده ببخشید ک حرفا و سوالاتم زیاده…این ماه ۲۵ ک پریود شدم از ۳۰ تاده یازدهم با همسرم نزدیکی داشتم تقریبا یک روز درمیون.نمیدونم ک تو این تایم تخمکهام ب اندازه ی کافی فعال بودن یا نه یا مقدار مقاربتمون کافی بوده یا نه…لطفا بیشتر راهنماییم کنین

 95. سوگند می‌گه:

  با سلام من ۲۳ ساله هستم و ۲ ساله ازدواج کردم و قرص روکین میخوردم اما نه مدام چند ما الان ۴ ماهه قطع کردم و این ماه رابطه داشتم برا بارداری سیکلم ۲۸ روزه تست زدم منفی بود ایا زود تست زدم و دوره بعدی ۱۸ تیر میشه زمان بعدی کی میشه ممنون

 96. شیوا می‌گه:

  سلام من ۲۴سالمه دوساله ازدواج کردم هرماه سه روزازپریودیم عقب میوفتم الان توروزسوم پریودیم هستم قصد باردارشدن دارم میخوام راهنماییم کنیدکه زمان تخمک گذاریم کیه

 97. نازنین جون می‌گه:

  سلام خدمت شما ممنون از پاسخ دهیتان
  قبل یک ماه ازاقدام به بارداری خوردن چه چیزهایی رو برای زوجین و انجام چه کارهایی توصیه میکنید و از چه چیزهایی پرهیز کنند بهتر است
  تعداد آمیزش درفاصله روزهایی که احتمال تخمکذاری در آنهاست باید چگونه باشد

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با افزایش تعداد دفعات نزدیکی (یک روز در میان) در زمان تخمک گذاری (3-2 روز قبل و پس از تخمک گذاری) احتمال بارداری افزایش خواهد یافت.

 98. andiya می‌گه:

  سلام
  من دوماه اقدام به بارداری کردم بچه دارنشدم
  هفت ماه پیش ازدواج کردم
  پنج ماه جلوگیری کردم
  الان هم دکترگفته اگه پسر میخواهین باید روز چهاردهم نزدیکی کنید اخه من پریودهام بیست هفت یا بیست شش روزه هس
  میشه راهنمایی کنید تا ما بچه داربشیم خودشم پسر؟
  راستی دوماه که اقدام به بارداری کردم فقط یک روز اونم روز چهاردهم نزدیکی داریم و من دوماه کیست تو سونوگرافی نشون داده سمت چپ روی تخمدان سمت چپ
  دکتر گفت فکرکنم نمیزاره تخمک ازادبشه یعنی
  منظورش چیه
  من کیت تخمک گزاری هم استفاده کردم اما چراغهاش روشن نشد همش تک خط یعنی منفی
  میشه راهنماییم کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای داشتن فرزند با جنسیت پسر می توانید از راهنماییهای متخصصان مرکز مامایی مهرآسا 88485528-021 استفاده کنید. پس از درمان کیست شما باردار خواهید شد.

 99. مریم می‌گه:

  با سلام
  من 29سالمه ،قبل از ازدواج حدود سه ماه پیش به دلیل دو کیست اندومتریوز در دو تخمدان لاپاراسکوپی کردم.پزشک گفتن با ید بدون جلوگیری بعد ازعمل بذارین باردارشین، بعد از ازدواج،الان سه ماه برای بارداری اقدام کردم اما باردارنشدم.با توجه به عود کیست باید برای سریع شدن بارداری چکارکنم؟مرسی

 100. parivash می‌گه:

  سلام من دو بار سابقه سقط داشتم که خودم انجام دادم و الان آمادگی بارداریو دارم آزمایش های کاملم انجام دادم و دکترم گفت که دمای رحم و چسبندگیش عالیه آزمایش خون دادم گفت همه چی خوبه فقط کم خونی و کمبود آهن داری بهم قرص ایزی آیرون داد این قرص باعث چاقی من شده به نظرتون واسه بارداریم اضافه وزنم مشکلی پیش میاره؟
  در ضمن من خودم و خواهرم دوقلو هستیم چند درصد تمکان داره بچم دوقلو بشه
  ممنون میشم جواب بدین .

 101. farnaz می‌گه:

  با سلام الان مدت دو ماه هست که اقدام به بارداری کرفتم سیکل هام 28 روزه بود ولی از زمان اقدام به بارداری هر ماه 3تا4 روزجلو میفته ماه قبل از کیت استفاده کردم ولی نشد چطور میشه زمان تخمک کذاری رو تعیین کنم

 102. شیوا می‌گه:

  باسلام من۲۴سالمه دوره های قاعدگی م ۳۳روزست هرماه ده روزپریودم قصدباردارشدن دارم یک ماهی میشه جلوگیری نکردم چون زخم داشتم باردارنشدم باوجود اینکه ازنظربهداشتی همه چی رورعایت میکنم نمیدونم چرا همیشه عفونت دارم هرباربه پزشک مراجعه میکنم برای یه مدت بهترمیهیه سری ازمایش هم دادم سالم بود خیلی میترسم که باردارنشم ایاترسیم وجود داره؟شما چه‌ پیشنهادی دارید؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   پس از درمان کامل عفونت با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس باداری تان افزایش خواهد یافت.

 103. mahshid می‌گه:

  با سلام.
  در دوران بارداری بجای استفاده از قرص میگر استاپ از چه داروی جایگزین دیگری میتوان استفاده کرد که روی جنین تاثیر سوء نگذارد؟

 104. atefeh می‌گه:

  ببخشید اگه زمان پریود دو الی سه روز عقب یا جلو بیوفتد مشکل خاصی وجود دارد؟؟؟ مرسی

 105. آيسى می‌گه:

  سلام
  من ٢ساله كه از قرص ياسمين و ياز براى پيشگيرى استفاده ميكنم ودوره هام ٢٨ روزس.ميخواستم ببينم مصرف اين قرصا براى باروريم مشكلى نداره؟و اينكه روز تخمك گذاريم كى ميشه،با توج به اينكه من هر ماه دو روز پريودم عقب ميوفته

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در زمان استفاده از این قرصها به طور منظم تخمک گذاری صورت نمی گیرد.

 106. naanaa می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید
  میخواسم بدونم بعداینکه بیبی چک بارداریو مثبت نشون دادچند روز بعدش بهتره سونوگرافی کرد یا به پزشک مراجعه کرد؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   پس از مطمئن شدن از بارداری بهتر است هر چه زودتر جهت برای گرفتن مشاوره دوران بارداری به پزشک مراجعه کنید.

 107. لیلا می‌گه:

  سلام دکتر من هیچ وقت پریود منظمی نداشتم و تقریبا دوسالی میشه که تا قرص نخورم پری نمیشم دکتر رفتم میگه مشکلی ندارم ولی من دو هفته ای میشه ولسه بچه دار شدن اقدام کردم ولی اگه تا چند ماه بچه دار نشم و قرص هم نخورم خب پری هم نمیشم بخاطر همین تصمیم گرفتم اخر هر ماه پنج عدد قرص ال دی بخورم تا حداقل پری بشم اینجوری بیست روز از ماه فرصت باردار شدن و دارم که اگر نشدم حداقل پری بشم به نظر شما تصمیمم درسته اگر نیست راهنماییم کنید باید چیکار کنم لطفا خیلی استرس دارم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دلیل نامنظمی پریود و درمان نیاز به مشاوره و معاینه وجود دارد. در صورت وجود نداشتن مشکل با داشتن نزدیکی احتمال بارداری وجود دارد.

 108. نجی می‌گه:

  با سلام
  میخواستم بپرسم کمبود ویتامین دی برای باردار شدن مشکلی ایجاد میکنه؟
  باتشکر

 109. بهار می‌گه:

  سلام.من یازده ماهه ازدواج کردم قبل از ازدواج دورا پریودم چهار یاپنج روز بود الان چند ماهه دو روزه شده دارم تلاش میکنم بارداربشم دکتر میگه سالمی …میترسم باردار نشم شش مرداد پریود شدم دورهم تقریبا 28روزه هست تخمک گذاری کی انجام میشه؟

 110. محبوبه می‌گه:

  سلام من این همه انتظار کشیدم جوابم بدید اصلا هیچی نگفتید آخه چرا من مردم این همه نوشتم

  • نی نی کده نی نی کده می‌گه:

   سلام
   متاسفانه مشاور ما وقت نمی کنند همه نظرات را پاسخ بدهند. و فقط برخی نظرات را جواب میدن.
   در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می تونید با مشاوره تلفنی 9092305152 ، مرکز مشاوره مامایی مهرآسا تماس بگیرید.

 111. zari می‌گه:

  سلام من هميشه 5روزجلو ميندازم وزمانش هم پنجم قاعدگي پاك ميشم ونميدونم چه زماني تخمك گذاريم ممنونم اگه بهم بگيد؟؟؟

 112. السانا می‌گه:

  سلام
  ببخشید من این ماه اقدام به حاملگی کردم و الان ۵روزه سینه هام درد داره بزاق دهنم هم خیلی زیاد شده اشتهامم فوقالعاده باز شده امروز هم نفس تنگی دارم اینا میتونه علایم بارداری باشه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای اطمینان از بارداری در صورت پریود نشدن در زمان معین تست بتای حاملگی انجام دهید.

 113. آقا می‌گه:

  سلام ٬ ما قصد بارداری داریم اما شوهر دوشبه پشت سرهم محتلم میشه ما کی میتونیم واسه بارداری اقدام کنیم؟
  در ضمن من دوبارم سابقه سقط دارم متخصص هم بهم گفته هیچ گونه مشکل خاصی نیست٬از سقط دومم چهار ماه میگذره الان
  ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   از کیت تخمک گذاری استفاده کنید و با پیدا کردن زمان احتمالی تخمک گذاری، در طی 3-2 روز قبل و پس از آن (روز تخمک گذاری) نزدیکی داشته باشید تا شانس بارداری شما افزایش پیدا کند.

 114. شیوا می‌گه:

  سلام من دچارپرمویی هستم هورمن مردانه توبدنم زیاده ایامشکلی واسه باردارشدنم بوجود میاره؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

 115. sahar می‌گه:

  سلام.من و همسرم ۳ سال که ازدواج کردیم.یک سال و نیم پیش باردار شدم اما مجبور شدم سقطش کنم.الان ۱ سال هست که مجددا دارم سعی میکنم اما باردار نمیشم.نگرانم.لطفا راهنمایی کنید.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   بهتر است برای بررسی خود و همسرتان به پزشک مراجعه کنید.

 116. sh می‌گه:

  با سلام
  من 28 سالمه و تازه قصد باردار شدن دارم ولی من از زمانیکه به سن بلوغ رسیدم پریودی نا مرتبی داشتم و هر سه ، چهار ماه یکبار پریود میشدم ولی بالاخره با مراجعه به یک پزشک پریودیم خیلی منظم شد ولی یک سالی هست که با اختلاف 40 ،45 روز میشم ، میخواستم بدونم من راحت میتونم باردار بشم یا نه ؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با رفع علت زمینه ای نامنظمی قاعدگی تان در صورتیکه همسرتان نیز مشکلی نداشته باشد شما می توانید باردار شوید.

 117. رها می‌گه:

  سلام.من از مهر پارسال سونوگرافی فولیکول غالب دادم 4 ماه فولیکول غالب داشتم که امپول زدم ولی حامله نشدم 5 ماه قرص کلومفین و امپول hmg زدم ولی باردار نشدم الان 9 ماه نزدیکی داشتم ولی باردار نشدم چکار کنم؟

 118. بهار می‌گه:

  باسلام 20سالمه سه ماه اقدام ب بارداری کردم موفق نشدم دوران قاعدگیمم منظمه بیست وسه روزمیشم اززمان اقدام ب بارداری تا زمانی ک پریودمیشم دل دردکمردردمیگیرم این اتفاق زمانی ک برای بارداری اقدام میکنم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دلیل درد کمر و شکم دردتان بهتر است توسط پزشک معاینه شوید تا در صورت عفونت قبل از بارداری درمان شوید. برای افزایش احتمال بارداری در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید. اگر سیکلهای شما همیشه 23 روزه است زمان تخمک گذاری شما روز 9 سیکل قاعدگی شماست. شما همچنین می توانید از کیت تخمک گذاری برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان استفاده کنید.

 119. پریا می‌گه:

  باسلام
  من دو ساله ازدواج کردم یک ساله پیشگیری ندارم تمام ازمایشات منو همسرم نرماله اما باردار نمیشم،همسرم واریکوسل گرید یک داره اما تست منی نرمال و در حد عالیه،ممکنه بازم واریکوسل مشکل ایجاد کنه
  باتشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با این حال توصیه می شود همسرتان توسط اورولوژیست معاینه و در صورت صلاحدید وی درمان شود. در صورتیکه لزومی برای درمان وجود نداشته باشد برای بارداری شما مشکلی وجود نخواهد داشت.

 120. roya می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید.
  من 22سالمه و 1ساله ک ازدواج کردم.سه ماهه اقدام به بارداری کردم اما جوابی نگرفتم.همیشه پریودیم منظم بوده و 24م هرماه بوده اما این ماه یک هفته جلو افتاد.ینی دقیقا 17م.که تا2روز اول فقط لکه کمرنگ دیدم.دلیلش چیه؟الان روز تخمک گذاری من چه روزی میشه؟لطفا جواب بدید میترسم دید شه

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن روز تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید. برای بررسی دلیل بی نظمی قاعدگی تان در صورتیکه فاصله بین دو سیکل در محدوده 35-21 روز نیست به پزشک مراجعه کنید.

 121. maryad می‌گه:

  سوال : سلام .من پارسال حامله شدم ود قبل از2ماهگی به دلیل نداشتن ضربان قلب سقط خودبخودی داشتم…بعد از سقط سونو عادی بود و سر موعدپریود میشدم تا 5 ماه جلوگیری داشتم از فروردین دیگه جلوگیری نکردم.5 ماه میشه اقدام کردم اما نتیجه ای نگرفتم همچنان هم پریود منظمی دارم سر موعد پریود میشم…چیکار باید کنم؟28 سالمه و شوهرم 35.5سال هم هست ازدواج کردیم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه خود و همسرتان مشکلی برای باروری نداشته باشید و نتایج آزمایشات شما طبیعی باشد مشکلی برای بارداری وجود ندارد. با دانستن زمان تخمک گذاری تان با استفاده از کیت تخمک گذاری شانس بارداری تان را افزایش دهید.

 122. السانا می‌گه:

  سلام من ازمایش خون دادم و بتا ۱۴.۱۲,بود.دکتر گفت ۴۸ ساعت دیگه هم بیا ازمایش بده خیلی نگرانم میشه راهنمایی کنید

 123. na می‌گه:

  سلام من یکسال ازدواج کردم.پریودم ۲۸ روزه یا۳۰ روزست الان ۸ماه که اقدام به باداری کردم ولی نشدم.میتونیدراهنمایم کنیددکترم رفتم مشکلی ندارم الان دوهفته که قرص متفورمین فولیک اسیدم میخورم.ممنون

 124. عاطفه می‌گه:

  سلام من پریود نا منظمی داشتم و pco بودم اما خیلی شدید نبود . در ضمن من ۲۲ سالمه . این اواخر ۴۵ روز یکبار پریود میشدم و اقدام به بارداری کردم با مشورت پزشک قرص مدروکسی پرژسترون استفاده کردم ماه اول خوب بود و با فاصله ۲۸ روز پریود شدم اما ماه دوم یک هفته بعد از اتمام پریودم مجددا پریود شدم. طریقه مصرف قرص ها ۱۰ روز از روز ۱۶تا ۲۵ شبی دو عدد بود. حالا که بعد از اون همه تلاش پریودم رو تا ۴۵ روز یکبار تنظیم کرده بودم دوباره کلا بهم ریخت چه کنم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

 125. هلیا می‌گه:

  با سلام
  من چند وقت پیش رفتم دکتر برام قرص لترفم نوشت که بعد از روز سوم پریودم دوتا دوتا بخورم ومنم اون کارو کردم تا ۵ دوزی که گفته بودن واز روز ششم نزدیکی کردیم طبق دستور دکتر و در ضمن من زمان پریودم نا منظم هست و دکتر برام آزمایش هم نوشته بود که مشکلی نداشتم ولی حالا من زمان تخمک گذاری رو نمیدونم ومن از روز ششم از کیت تخمک گذاری استفاده کردم تا امروز که بعد از آخرین قرص تا حالا هشت ردز گذشته وتقریبا هم یک درنیان نزدیکی داشتیم ولی تا حالا علامتی که کیت تخمک گذاری نشون داده خط بالایی پرنگ پاینی خیلی کمرنگ بوده در حده سایه لطفا راهنمایی کنید

 126. عاطي می‌گه:

  سلام من ٢٦سالمه با قرص سيبروترون كامباند بريود ميشم ميخواستم ببرسم اين باعث نازاي ميشه يا نه

 127. فاطمه می‌گه:

  سلام نزديك به 18 ماه هست اقدام به بارداري كردم الان 36 ساله هستم همه داروها رو استفاده كردم از كلوميفن تا آمپول hmg, hcg ولي فقط عوارض داروها برايم ماند و بي نتيجه.يه پسر 11 ساله دارم ولي خب ارزوي داشتن فرزند ديگري هم دارم كه متاسفانه فعلا محقق نشده .اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد چيكار كنم در مارجعات پزشكي مشخص شد كه تخمك گذاري انجام نميشه ولي با خوردن و تزريق آمپول ها نتيجه نگرفتم

 128. سارا می‌گه:

  سلام٬
  میخواستم بدونم قبل از اینکه قاعدگی عقب بیفته آیا میشه فهمید حامله هستم یا نه؟
  یه هفته قبل اقدام به باردارشدن کردم تو این چند روز کمر و سینه ها و زیر شکمم خیلی درد میکنه سوزش معده شدیدم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

 129. hameda می‌گه:

  سلام من وهمسرم مشکله کم خونی داریم من ازمایش پاپ اسمیر انجام دادم وفقط مشکله عفونی داشتم و پریوده نا منظمی دارم وچندبار برای بچه دار شدن نزدیکی کردیم اما بی نتی جه بود لطفآ راهنمای کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   عفونت را درمان کنید زیرا عفونت درمان نشده می تواند منجر به سقط و زایمان پیش از موعد شود. برای افزایش احتمال بارداری در صورتیکه خود و همسرتان مشکلی نداشته باشد، به دفعات بیشتری در زمان تخمک گذاری تان نزدیکی داشته باشید. برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 130. mahsa می‌گه:

  با سلام
  من 23 سالمه یک سال سه ماه اقدام به بارداری کردم اما باردار نشدم هم خودم ازمایش دادم هم همسرم هر دومون هیچ مشکلی نداشتیم نگران هستم .
  لطفا منو راهنمایی کنید.
  باتشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید تا شانس بارداری تان افزایش یابد.

 131. نازنین می‌گه:

  سلام من 26سال دارم. با استفاده از داروهای لتروزول و متفورمین در روز 12 سیکل فولیکول 29 و 17 میلی در تخمدان راستم داشتم که از روز 10 تا 15 درد داشتم. به طوری که درد مانع نزدیکی میشد.
  امروز روز 16 هست و سیکل بعد از مصرف داروهای ذکر شده و دوفاستون بین 31 تا 34 روز هست. چطور مطمئن بشم که فولیکول پاره شده و تخمک آزاد کرده ام؟ و آیا فرصت برای بارداری دارم؟

 132. ماری می‌گه:

  سلام.من سیکلهای نامنظمی داشتم (از اولین بار پریودی تا الان که 26 سالمه)اما به پزشک که مراجعه کردم با انجام سونو واژینال و آزمایش خون و … گفت سالمی و میتونی جلوگیری نداشته باشی اما احتمال بارداریت 25 درصد هست(بدون مصرف دارو برای تنظیم سیکل)اما من در همان ماه اول اقدام به بارداری، باردارشدم. آخرین پریودی من 24 تیر بود که 31 مرداد بی بی چک و آز خون(بتا) دادم و هردو مثبت بود.آز بتا 800 بود. حالا اولین وقتی که تونستم از پزشکم بگیرم 12 شهریور هست؟(دیر نمیشه؟؟)برای رفتن به سونو چه وقت بهتره که در سونو جنین دیده بشه و ضربان قلب داشته باشه؟

 133. مهسا می‌گه:

  سلام خسته نباشید.من دوره های32و33روزه دارم.تمام آزمایشات قبل بارداری رو انجام دادم و خداروشکر مشکلی نداشتم.میشه روز تخمک گذاری منو بگید لطفا؟من گیج شدم نمیدونم 16روزبعداینکه پریود تموم میشه باید اقدام کنم یا 16روزاز روز اول پریودم حساب کنم.ممنون میشم زود جوابمو لطف کنید.لطفا واضح واسم توضیح بدید.ممنونم.باتشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   از روز اول پریودی حساب کنید احتمالا در صورتیکه همیشه سیکلهای شما 33 و 32 روزه باشد روز تخمک گذاری شما روز 18 و 19 سیکل قاعدگی است. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 134. الهه می‌گه:

  با سلام
  من دو ماه اخیر قاعدگی نامنظم داشتم و با مصرف قرص هر دو بار پریود شدم و ضمنا در همین حین اقدام به بارداری کردم ولی موفق نشدم. امکان دارد که دلیل این نامنظمی عدم ساخت تخمک باشد؟ بعد از اتمام پریودهای با استفاده از قرص آیا دوباره تخمدانها شروع به تخمک سازی می کنند یا در حالت طبیعی فقط تخمک ساخته میشود؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   بایستی در ابتدا دلیل نامنظمی قاعدگی شما مشخص شود و سپس با درمان آن تخمک گذاری شما به وضعیت طبیعی برگردد.

 135. مهسا می‌گه:

  باسلام مجدد.خواهش میکنم جواب سوالمو بدین لطفا
  من دفعه ی قبل که از کیت استفاده کردم.جواب نگرفتم.از کی از کیت استفاده کنم؟؟
  باتشکر

 136. leila می‌گه:

  با سلام
  من وهمسرم یکم این ماه نزدیکی داشتیم و طبق عادت همیشگیم روز دهم پریود می شم اما از روز نزدیکی زیر شکمم سفت میشه و در این ناحیه درد احساس می کنم و ترشح سفید رنگ دارم با توجه به تاریخ پریودیم و تاریخ نزدیکی می خواستم بدونم که امکان بارداری در اون تاریخ هست یا نه اگر نه این علایم برای چی هست
  با تشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   تنها روش قطعی برای تشخیص بارداری انجام تست بتای حاملگی در صورت پریود نشدن در زمان مقرر است.

 137. سارا می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید .من سی سالمه و شش ساله جلوگیری میکنم پریودام نامنظم بوده حدود ۴ماه قرص ال دی خوردم حالا میخوام اقدام کنم واسه بارداری .باتوجه به شش سال جلوگیری زود حاماه میشم یا زمانبره.یه پسر شش ساله هم دارم.ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت استفاده از قرص برای پیشگیری از بارداری ممکن است تا بازگشت باروری به وضعیت طبیعی 6-3 ماه طول بکشد.

 138. zynab می‌گه:

  سلام
  خسته نباشیدماه پیش برای باداری اقدام کردم ناموفق بود. این ماه دوباره امتحان کردم ولی بعد نزدیکی حدود نیم الی یک ساعت که استراحت میکنم باز وقتی از جام بلند میشم مایع اسپرم از واژن بیرون میریزه…. راهکار چیه؟
  درضمن زیر باسنم بالش هم گذاشتم فایده نداره
  با این که مقداری از مایع اسپرم بیرون میریزه آیا باز شانس بارداری دارم؟؟؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   خروج مایع منی پس از نزدیکی از واژن طبیعی است. در صورت رسیدن اسپرم به تخمک و لقاح این دو شانس بارداری وجود دارد.

 139. zynab می‌گه:

  سلام
  سه ماه قبل بارداری رفتم آزمایش دادم تا حدودی نرمال بود فقط مقدار بسیار ناچیز کمخونی و تروئید داشتم که رفتم پیش دکتر متخصص گفتن اشکالی نداره
  قرص فولیک اسید و آهن تجویز کردن که یک ماه مصرف کردم و دوباره رفتم داروخونه گفتن از نسخه قبلی نداریم و به جای اون ففورکس مصرف کردم
  ففروکس “آهن و فولیک اسید” داره ولی “روی” هم اضافه داره آیا مصرف این دارو که “روی” اضافه داره مشکلی ایجاد میکنه؟
  درضمن دراین مدت که مصرف میکردم اقدام به باداری هم کردم دو روز بعد پریودم به صورت منظم تا بیست روز نزدیکی داشتم . آیا احتمال بارداری هست

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   مصرف این قرص مشکلی ندارد. برای مشخص شدن بارداری در صورت پریود نشدن تست بتای حاملگی انجام دهید.

 140. مهسا می‌گه:

  سلام.ممنون از پاسختون.
  یه سوال دیگه هم داشتم.اینکه اگه از3روز بعد تمام شدن پریود اقدام کنیم به بارداری نتیجه میده؟چون تمام کسایی که میشناسم و پرسیدم میگن همون 3روزتا2هفته بعد پریودیشون اقدام کردن و زودم نتیجه گرفتن.چون دفعه پیش کیت گذاشتم مثبت شد ولی نتیحه نگرفتم نمیخوام دوباره اشتباه کنم.لطفا راهنماییم کنید.ممنونم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس باروری شما افزایش خواهد یافت. در طی 3-2 روز قبل و پس از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید. زمان تخمک گذاری افراد مختلف با توجه به سیکل قاعدگی شان متفاوت است.

 141. mahsa می‌گه:

  باسلام
  امروز تاریخ 6/6 جمعه روز اول پاکیمه زمان پریودی بعدی 25 روز دیگه است. میخواستم بدونم زمان تخمک گذاری من چندم هست .در خصوص نحوی استفاده از کیت تخمک گذاری هم توضیح دهید.
  با تشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   کیت تخمک گذاری دارای دو خط است در صورت مثبت شدن هر دو خط پر رنگ خواهد شد. ابا توجه به اینکه سیکل شما 26 روزه است اگر همیشه طول مدت سیکل شما 26 روزه باشد به احتمال زیاد روز تخمک گذاری شما روز 12 است. پس از پاک شدن شروع به استفاده از کیت کنید تا زمانیکه نتیجه مثبت شود.

 142. Negar می‌گه:

  سلام من یک ساله ازدواج کردم حدوده 6ماه پیش کیست تخمدان داشتم که 2ماه قرص ضدبارداری خوردم رفع شد الان
  4ماهه که اقدام کردم برای بارداری ولی باردار نشدم لطفا راهنماییم کنید که چقدرطول میکشه که باردار بشم.متشکرم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت درمان کامل با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس باروری شما افزایش خواهد یافت.

 143. شیوا می‌گه:

  سلام دوماهه قصد باردارشدن دارم ولی نشدم این ماه خیلی امیدداشتم ولی امروزپریودشدم الان وضعیت زندگیم خیلی بده خیلی افسرده شدم همش گریه میکنم دعاکنیدازاین زندگی راحتشم بمیرم

 144. zynab می‌گه:

  سلام
  قبل از اینکه به بارداری اقدام کنم پریودم منظم بود ولی بعد از اقدام به بارداری پریودم نامنظم شده و هر ماه3 الی 4 روز زودتر پریود میشم؟؟
  آیا دلیلش عفونت هستش یا سیستم بدنم برای بارداری آماده میشه؟

 145. فرزاد می‌گه:

  سلام دو ماه اقدام به بارداری کردم دکترزنان گفت آقا باید آزمایش بشه رفت دکتر نگاه کرد کفت نیازی به آزمایش نیست سالمه ودکتر زنان روز نزدیکی و روز تخمک گزاری را مشخص کردکه یک روز در میان بود که نتیجه نگرفتیم تشکر از راهنماهای خوبتان

 146. مبینا می‌گه:

  سلام
  ما۷ ماهه ازدواج کردیم۲۷سالمه ودوماهه واسه بارداری اقدام کردیم یعنی تو روزای تخمک گذاری یک شب درمیون رابطه داشتیم وپریودم ۶روزعقب افتاد میخواستم بعد ۱۰روز بیبی چک بزارم چون یه سری علایم دیگه هم داشتم مثل خستگی مفرط نفخ حالت تهوع فک کردم باردارم اما بعد۶روز عقب افتادن پریودم لکه های صورتی دیدم فرداش تبدیل به خونریزی شد والان دو روزه ادامه داره اماباپریودای من فرق داره هم خفیف تره هم صورتی رنگه میخواستم بدونم با وجود این خونریزی احتمال بارداری منتفیه یا بعد از پاک شدن بیبی چک استفاده کنم.باتشکر

 147. مهدیه می‌گه:

  سلام
  ممنون از وقتی که میذارید
  میخواستم بدونم برای بارداری بعد از انجام نزدیکی چقدر لازمه که از جامون بلند نشیم و اینکه زیر باسن بالش قرار داده بشه و یا پاها رو روی دیوار بالا نگه داریم چقدر ضرورت و اهمیت داره؟

 148. سارا می‌گه:

  سلام. من سیکل قاعدگی ام ۳۰ تا ۳۱ روز طول میکشه. پریودی ام هم ۷-۸ روز طول میکشه زمان تخمک گذاری من چه زمانی هست. ممنونم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   احتمال تخمک گذاری شما در روزهای 16 و 17 سیکل قاعدگی تان بیشتر است. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 149. setare می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما:
  6ماهه ک اقدام ب بارداری کردم> از ماه اول پریودیم نامنظم شد
  در صورتیکه من پریودی منظم دارم
  دو ماه پشت سره هم پریود نشدم یعنی لکه بینی قهوه ای و صورتی داشتم
  ماه سوم ب دلیل نزدیکی خون زیاد و لخته ب رنگ سیاه ازم خارج شد
  بعد از اون خونریزی آزمایش خون بارداری دادم ک جواب منفی بود
  سوالم اینه : آیا بنده سقط جنین داشتم؟ یا اصلا باردار نشدم؟
  برای بارداری سریع چکار باید انجام بدم؟
  لطفا منو راهنمایی کنید ، خیلی فکرم مشغوله
  ممنون از سایت عالیتون

 150. زینب می‌گه:

  باسلام.
  من 31سالمه و یه بچه دوسال ونیمه دارم آخرین پریودیم 27 تیر بودو دوره هام 29 تا 31 روزه هستن.
  سی مرداد وچندروز بعد تست خانگی بارداری گرفتم مثبت بود.
  تمام این مدت علائم بارداری رو داشتم و میدونستم باردارم.اماتوی این مدت متاسفانه تست بتا ندادم .
  اما از 10 شهریور خونریزی خیلی شدید داشتم .روز اول خونریزیم سونو گرفتم خبری ازبارداری نبود تست بتا هم دادم بازهم منفی بود/
  من هیچ وقت اینهمه روز تاخیر در پریودی نداشتم/

  الان سوالم اینه به نظر شما این بارداری پوچ بوده یا یه تاخیر پریودی ساده؟

  ممنون میشم خواهش میکنم راهنماییم کنین
  .

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دلیل تأخیر در قاعدگی به پزشک مراجعه کنید تا آزمایشات لازم را برای شما درخواست کند. شما باردار نبوده اید.

 151. مرسانا می‌گه:

  سلام من این ماه برای اولین بار کیت تخمک گذاری استفاده کردم طول مدت قاعدگی من 29 و 30 روزه است از روز 12 استفاده کردمتا روز 17 ولی تمام 5 روز فقط خط بالا افتاد ممکنه تخمک گذاری انجام نشه

 152. محبوبه قنبرب می‌گه:

  با سلام.من ماه پیش هفتم پری شدم و روز پنجم شرو ب خوردن کلومفین کردم از دهم تا بیستم رابطه داشتم.نزیک قاعدگی جدید دو روز لک کمرنگ دیدم .بعد روز دهم پری شدم.چکار کنم؟؟خیلی ناراحت شدم ک پری شدم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   مصرف قرص کلومیفن تا سه دوره توصیه می شود. با پزشک خود مشورت نمایید.

 153. محبوبه قنبرب می‌گه:

  شیواجوون منم حال تورو دارم.نگران نباش.توکل بخدا

 154. mahsa می‌گه:

  جواب منو ندادین؟؟؟اسپرم وارد واژنم شد احتمال داره باردار شم؟ 40 روز بعداز سقط این اتفاق افتاد.
  ضمنا همونطور که گفتم 20 روز بعداز سقط هم نزدیکی داشتیم که باعث شد بعدش لکه بینی داشته باشم،چون 2mm از جفت تو رحم مونده بود.احتمال داره با اون لکه بینی،اون تیکه از جفت افتاده باشه؟.سونو واژینال چند وقت بعداز لقاح بارداری رو نشون میده؟ توروخدا به همه سوالاتم کامل پاسخ بدین.ممنون.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن وضعیت تان سونوگرافی انجام دهید. در صورت ریختن مایع منی داخل واژن احتمال بارداری وجود دارد.

 155. شیوا می‌گه:

  خیلی ناراحت بودم دو روز اول پریودی بشدت افسردگی گرفته بودم الان توروز پنجم پریودیمم امیدوارم این ماه پریود نشم محبوبه جون برام دعاکن

 156. زینب می‌گه:

  سلام
  ماه قبل ازسه بسته )15( عدد کیت تخمک گزاری استفاده کردم برای تعیین دقیق روز تخمک گزاری،اما متاسفانه از روز 9 قاعدگیم تا حدودا 15 روز بعد هیچ وقت دوخط پررنگ کامل نشد و طی این دوره دوبارخط تست خیلی کمرنگ بود و بعد دو سه روز محو میشد وفقط یک خط دیده میشد، این مسئله استرس زیادی به من وارد میکرد و با اینکه درکنار کیت اقدام هم داشتم اما نتیجه نگرفتم .و این ماه رو کلا ازدست دادم. چرا نتیجه کیت به این صورت بود و هیچ وقت مثبت نشد? و آیا استفاده ازکیت به این تعداد رو درهردوره توصیه میکنید? (دوره های من 29,30 روزه هستن)

 157. بانو می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.سیکل قاعدگیمو حساب کردم کوچکترین دوره پریودم 25 و بزرگترین دوره 28 روزه و پریودم 7 روزه است.زمان تخمک گذاریم کی میشه دقیقا؟؟؟ممنون میشم یکم برام توضیح بدید!!!

 158. ملیحه می‌گه:

  سلام من17ماه قبل عمل کیست تخمدان داشتم امروزتازه پریود شدم میخواستم بدونم میتونم بارداربشم وکی زمان تخمک گزاریه

 159. Butterfly می‌گه:

  با سلام.
  بنده 30 سال دارم و حدودا 2 سال میشه که ازدواج کردم. اوایل ازدواج سقط اختیاری (خودم خواستم) داشتم.
  الان بیشتر از 4 ماه میشه که برای بارداری تلاش میکنم . زمان تخمک گذاریم رو هم میدونم، و در اون ایام، هر روز نزدیکی میکنم، اما بی نتیجه بوده. میخوام بدونم که آیا مشکلی وجود داره؟ و چه راه هایی برای بارداری سریع و سالم پیشنهاد می کنید.
  لطفا راهنماییم کنید
  بسیار ممنون

 160. سمیرا می‌گه:

  سلام
  من ۲۹سالمه مجرد هستم و همیشه پریودیم منظم بوده بدون یک روز تاخیر.
  امادراین دوره تا امروز دقیقا ۴ روز تاخیر دارم پایین شکمم درد داره و سوزش ادرار دارم . به نظر شما دلیل این تاخیر چی میتونه باشه؟ متاسفانه فعلا دسترسی به دکترو آزمایشگاه ندارم .
  لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   این مدت تأخیر مشکلی ندارد. فاصله قاعدگی 35-21 روز طبیعی است. سوزش ادرار و درد زیر شکم تان ممکن است به دلیل عفونت ادراری و یا واژینال باشد که نیاز به انجام آزمایش و معاینه وجود دارد.

 161. مرسانا می‌گه:

  سلام
  ممکنه تو یه ماه اصلا تخمک گذاری انجام نشه؟

 162. زینب می‌گه:

  رفتم طبیب طبیب گفتش که شکمم (رحمم پایینه) آیا پایین بودم رحم دلیل بر باردار نشدنمه؟

 163. ساغر می‌گه:

  سلام
  من سه ساله که ازدواج کردم یک ونیم سال پیش ناخواسته باردار شدم ولی چون دکوتان مصرف میکردم سقط کردم کورتاژ هم نشدمتو این سه سال هم ده پونزده بار قرص اورژانسی استفاده کردن ماه پیش برا بارداری اقدام کردم ولی پریود شدم به نظرشما مشکلی هست؟
  این قرصای اورژانسز ضرر داره نازایی که نمیاره؟ پریودام هم هرماه، پنج شش روز جلو میفته

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   فاصله بین قاعدگی 35-21 روز طبیعی است. مصرف قرص اورژانسی به عنوان روش پیشگیری دائم توصیه نمی شود. و توصیه می شود حداقل یکبار در ماه از این روش استفاده شود.

 164. ملیحه می‌گه:

  سلام من17ماه قبل عمل کیست تخمدان داشتم 14این ماه پریود شدم میخواستم بدونم میتونم بارداربشم وکی زمان تخمک گذاریه توروخدا جواب بدین

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 165. فاطمه... می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  5 ساله ازدواج کردم اولین زایمانمم سزارینی بوده تو این پنج سال هم جلوگیری طبیعی داشتم چند روز قبل ماه رمضان امسال هم تصمیم به بارداری گرفتم اما هنوز جواب نگرفتم خیلی نگرانم تو رو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟؟( دوره پریودی هم 28 روزه هستش)
  در ضمن سه سال قبل ک رفتم دکتر زنان گفتش دهانه رحمت تنگه یعنی میتونه بخاطر این باشه ک من هنوز حامله نشدم؟؟؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   اگر همیشه دوران پریودی شما 28 روزه است به احتمال زیاد زمان تخمک گذاری شما روز 14 سیکل قاعدگی تان است. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید. همچنین خود و همسرتان آزمایشات لازم به منظور بررسی سلامت باروری تان را انجام دهید.

 166. سروه می‌گه:

  سلام خسته نباشید سه سال ازدواج کردم پارسال کیست تخمدان داشتم الان یکسال تموم شده عمل کردم چقدر طول می کشه رحم آمادگی پیدا کنه برای بچه داری .پریودم 4 تا پنج روزه.اولین روز خونریزیم زیاده ولی بعد خیلی می کشه.میخوام بچه دار شم طبق محاسبه تخمکگذاری که 4 مریض شدم زمان تخمکگذاریم شانزدهم درسته ممنون میشم راهنماییم کنید

 167. مینا گلی می‌گه:

  سلام خسته نباشید من 8 ماه پیش یه سقط داشتم که بچه پوچ بود بعد از اون. با اینکه هرماه با برنامه ریزی و تعیین زمان تخمک گذاری با همسرم رابطه بر قرار کردم اما باردار نشدم. و اینکه من بیمار ام اس هستم و از زمان سقط دیگه دارو مصرف نمی کنم! خیلی دلم میخواد تا الان که دارو مصرف نمی کنم بار دار بشم. میشه راهنماییم کنید که زود تر بار دار بشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه شما و همسرتان مشکلی برای باروری ندارید (نتایج سونوگرافی و آزمایشات شما طبیعی است)، در طی 3-4 روز قبل و پس از تخمک گذاری تان نزدیکی داشته باشید تا شانس بارداری تان افزایش یابد.

 168. زهرا می‌گه:

  سلام.26ساله هستم و متاهل.تنبلی تخمدان دارم و بدلیل پریودی های نامنظم دکتر بهم قرص مدروکسی پروژسترون داد، خداروشکر ماه اول و دوم بعد از مصرف قرص که ده شب هرشب دو عدد خوردم، بموقع پریود شدم، ولی این ماه 5روز از اتمام قرص خوردنم گذشته ولی پریود نشدم، دلیلش چی میتونه باشه? از روش های طبیعی هم جلوگیری میکنم، بنظر خودم که باردار نیستم.ممنون میشم اگه بهم بگید چیکار باید کنم

 169. زهرا می‌گه:

  خانم دکتر سلام برای رفع خارش در مهبل چیکار باید کرد? مسافرت بودم چندروزه خارش دارم.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   می توانید در لگن آب و بتادین، آب و سرکه به مدت 20 دقیقه بنشینید. در صورت بهتر نشدن بهتر است معاینه و درمان شوید.

 170. مريم می‌گه:

  سلام من پنج شنبه ازمايش بتا دادم جوابش
  Beta-HCG 6.1 mul/m ميشه راهنماييم كنيد كه من باردار هستم يا خير . حدوده 12 روز پيش نزديكي بدون جلوگيري داشتم.
  ممنون ميشم جواب بدهيد دكتر بهم اخر هفته وقت داده تا اون موقعه نمي تونم صبر كنم.

 171. zeinab می‌گه:

  سلام
  من ماه پیش 16پریود شدم این ماه 13 پریود شدم هر دفعه هم تقریبا 5روز طول میکشه تا پاک شم . میخواستم ببینم زمان تخمک گذاریم کی میشه در ضمن ماه قبل عفونت شدید داشتم که بعد از مراجعه به دکتر و مصرف دارو هام عفونتم برطرف شد . چند ماهه جلوگیری نمیکنم چیکار کنم زودتر حامله شم

 172. dandini می‌گه:

  سلام من۲۱سالمه۲سال با کاندوم پیش گیری کردم و ۷ماهه اقدام کردیم ولی نتیجه نگرفتیم به علت پرولاکتین بالا داستینکس مصرف کرده بعد پریودم ودر حین از ۱۷پریودم مدروکسی پ مصرف میکنم چند روز میکشد پری شوم وعلایم حاملگی دارم ب ب چ منفی ایا امکان حاملگی وجود دارد؟؟ البته ۳ساله ازدواج کردم ولی ماه قبل که ۲ماه بود پری نشده بودم با۶عدد امپول پرژسترون پری شدم ودر سونو هم کیست ندارم وپرولاکتین هم بالا بود

 173. sahar می‌گه:

  سسلام ، خسته نباشید، ایا قرص مترونیدازول، پماد واژینال کلوتریمازول، و کپسول ازیترومایسین واسه درمان عفونته واژن هستش میتونه تخمکگذاری رو به تاخیر بندازه یا نه ؟
  اگه اره چندروز تاخیر میندازه توی سیکله مرتب ۳۰ روزه مثلا تخمکگذاری روزه چندمه سیکل میشه اونوقت ،،، خواهشم اینه واضح جواب بدید

 174. تینا می‌گه:

  سلام.چرا جواب منو ندادین؟ ! من پنج شنبه شب با همسرم نزدیکی داشتم و آب توی واژنم ریخته شد. من نمیخوام باردار شم.10 روز بعد از پریودم این اتفاق افتاد.الان یکشنبه هست و حدود 3 روز میشه.قرص اورژانسی گرفتم.بخورم؟!

 175. sahar می‌گه:

  سلام. من فکر میکردم وقتی7 روز پریودم و بعد از 21 روز قاعدگیم شرو میشه سیکل من 28 روزست و تخمک گذاری روزچهاردهمه ولی هرجایی یه چیزی نوشته, یعنی چند روز بعد از پاک شدن من تخمک گذاریمه؟ اگه سه روز بعد از اتمام پریود رابطه داشته باشم احتمال حاملگی هست؟

 176. mahsa می‌گه:

  با سلام.من 57 روز پیش جنینم رو تو 12 هقتگی از دست دادم.تا قبلش همه چیز خوب بود.صدای قلبشو شنیده بودم.الآن خوذم مطمئنم به این دلایل جنینم سقط شد: تو دوران بارداری اصلا غذا نمیخوردم.خـــیــلــی کــم میخوردم.همونقدریم که میخوردم مقوی نبود و تو مایکروویو گرم میکردم که اشعه ی اون هشتاد درصد امکان سقطو بیشتر میکنه.خیلی راه میرفتم،مسافتای طولانیو پیاده طی میکردم.وقتی از پله بالا و پایین میرفتم میدوییدم.از صبح تا شب،شب تا صبح گوشی دستم بود.خوابم درست و به موقع نبود.وسیله سنگین بلند میکردم…همه ی این کارارو کردم تا جنینمو از دست دادم. به نظر خودم علت سقط همیناست.میخوام شمام لطف کنید نظرتونو بگید بهم.ممنونم.

 177. فاطمه می‌گه:

  سلام من یک ساله که ازدواج کرده ام عفونت وزخم داشتم به سونوگرافی رفتم که فقط یک فولیکول منفرد بقطر22 میلی متر در تخمدان راست دیده شده میخاستم ببینم که آیا یک فولیکول برای بار دار شدن مشکلی داره یا نه ممنون

 178. فاطمه می‌گه:

  وهمچنین منظور از فولیکول منفرد چیست ؟ممنون

 179. طوفان می‌گه:

  سلام من تصميم به باردارى دارم دوره پريود هميشه ٢٨روزه بود فقط دفعه آخر دو روز عقب افتادم امروز هم شيشم پريودم است كه پاك شدم حالا كى روز تخم گذارىچى وقت است كه نزديكى داشته باشم كه موفق شوم و باردار شوم خداوند براى همه گى ما فرزند بخير بده ترا خدا رهنمايي كنيد

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   اگر دوره های پریود شما همیشه 28 روزه است احتمال تخمک گذاری شما در روز 14 سیکل قاعدگی تان بیشتر است. از کیت تخمک گذاری هم می توانید برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان استفاده کنید.

 180. مریم می‌گه:

  سلام من پریودم منظم بوداماالان که سه ماهه که اقدام به بارداری میکنم هرماه ده ورپریدم عقب میرفته دلیلش چیه

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   فاصله بین دو قاعدگی بین 35-21 روز طبیعی است. با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری تان را افزایش دهید.

 181. مریم می‌گه:

  سلام من 23 سال دارم الان دو ماه و نیم هستش که برای بارداری اقدام کردم ولی موفق نبودم.دفعه قبل ک پریود شدم خونریزیم از حد معمول خیلی کم شده بود.در حد لکه بینی.اینبار هم 10 روز زودتر پریود شدم و خونریزیم نسبتا زیاد هست. باید چکار کنم تا زودتر باردار بشم؟ لطفا کمکم کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در ابتدا بایستی دلیل نامنظم بودن پریود شما مشخص شود تا در صورت لزوم درمان شوید.

 182. zynab می‌گه:

  سلام 23 شهریور روز موعود پریودم بود که الان 27 شهریور هستش و خبری از پریود نبیست
  ۲۹ شهریور از بی بی چک استفاده کنم جواب میده؟ آیا باردارم ؟

 183. مریم می‌گه:

  دوباره سلام
  میخواستم بدونم وقتی در کیت تخمک گذاری خط بالا ظاهر میشه یعنی منفیه؟

 184. صبا می‌گه:

  باسلام،من چند ماه قرص یاسمین مصرف کردم وپرید مرتبی داشتم اما ماه قبل به جای اینکه 28 مرداد پرید بشم 4 شهریورشدم و 8 شهریورم پاک شدم،می خواستم بدون تخمک گذاری من چندم بوده؟؟ و همچنین در این مدت رابطه هم داشتم و 11 یا 12روز بعد یعنی25 لکه بینی داشتم ،میخو استم ببینم باردارهستم واین لکه بینی ناشی از لانه گزینی هست یا نه؟؟

 185. سحر می‌گه:

  بعد از دو سال جلوگیری تصمیم ب باردار شدن گرفتم بعد از 5 ماه باردار شدم دیروز جواب آزمایشم مثبت بود تا اومدم خوشحال بشم بعد از ظهرش خون دیدمو امروز ساعت 3 جنین 6 هفته ایم سقط شد نمیدونم علتش چی بوده خیلى غمگینم

 186. نفیسه می‌گه:

  سلام من الان دوسال ونیمه ازدواج کردم بیست ویک سالمه سه ماهه برای بارداری اقدام کرده ام ولی هنوز باردارنشدم .میشه کمکم کنید بهترین زمان نزدیکی چندروز قبل وبعداز پریودی است؟؟؟؟؟

 187. مریم می‌گه:

  سلام من تاریخ پریودم به ترتیب ازبر ج دو ۱۹ برج سه ۱۵ برج چهار۲۲برج پنج ۳۰وبرج شش ۲۵به نظرتون زمان تخمک گذاریم بین چه روزایی میشه

 188. سانی می‌گه:

  سلام من 27 سالمه و دوسال تمامه که ازدواج کردم 4 ماهه اقدام به بارداری کردم ولی متاسفانه موفق نشدم البته همسر من 14 روز تو اهواز هستن و14 مرخصی هستن متاسفانه زمانی ما میتونیم اقدام کنیم که 17روز از قائدگیم گذشته
  در واقع تخمک گذاری تمام شده لطفا منو راهنمایی کنین که چیکار کنم

 189. شیدا می‌گه:

  سلام.من 25سالمه تنبلی تخمدا ن دارم وقصدبارداری.سه ما ه متفورمین خوردم ودوماه بعدش پریودم منظم شد واقدام کردم ولی باردارنشدم دوباره پریودم عقب افتاد دکتر آمپول داد وقرص مدروکسی پروژسترون آیا این قرص باعث دیرباردارشدنم نمیشه توروخدا جواب بدید.

  • شیدا می‌گه:

   پریودشدم ولی فقط دوروزلکه بینی داشتم.دلیلش چیه.توروخداجواب بدید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   دلایل متفاوتی ممکن است وجود داشته باشد به پزشک مراجعه کنید تا آزمایشات لازم و معاینه برای تشخیص علت آن انجام شود.

 190. طوفان می‌گه:

  با سلام آيا خود واژن قدرت جذب مواد اسپرم را به خود دارد يعنى بعد از نزديكى آيا امكان دارد كه با ريختن اسپرم به روى واژن نه به درون اش آيا امكان دارد كه واژن اسپرم بِه خود جذب كند و باعث باردارى شود لطفا كمى در اين مورد معلومات دهيد

  • عسل می‌گه:

   سلام فاصله پریودیم 27روز زمان تخمک گذاریم چه روزیه و از روز اول پریودی باید حساب کنم یا از پاک شدنم زمان پریدودیم هم 5روزه

 191. مریم می‌گه:

  سلام خسته نباشید ۲۳سالمه میخواستم بدونم دلیل خاصی داره که من دوروزآخرپریودم لک های سیاه درد لگن سوزش همچنین دردزیرشکم دارم والان۴ماهه اقدام به بارداری میکنم اماحامله نمیشم

 192. زیبا می‌گه:

  سلام من دو ماهه اقدام میکنم اما حامله نمیشم پریودم منطمه ۲۵ روز میشم نزدیک پریودم تو این دو ماه که اقدام کردم خیلی درد دارم شکمم کمرم در شدیدی داره که قبلا اینجوری نبود من پنج روز پریود میشم هر ماه خیلی میترسم عفونت هم ندارم مهر ماه یکم پریود شدم لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم خیلی نگرانم

 193. ليدا می‌گه:

  سلام خسته نباشید ؛ ممنون میشم اگر جواب سوالمو بدید
  من ماهه سوم برای اقدام بارداری هستم
  ۲۸ مرداد پریود شدم ؛ سوم و پنجم مرداد ماه آمپول اچ ام جی زدم
  از ۱۲ مرداد یعنی از ۱۲ پریود تا ۱۹ پریود هر شب نزدیکی داشتم
  میخواستم بپرسم که چند درصد احتمال بارداری تو این ماه برای من هست؟
  خودم فکر میکنم تنبلی تخمدان هم ندارم چون پریودای تقریبا منظمی همیشه داشتم و دارم .
  خواهش میکنم جواب بدید ؛‌نمیخوام برم بیبی چک بگیرم بخوره تو ذوقم

 194. azadeh می‌گه:

  با سلام من ۳۶ ساله هستم ۱۰ سال پیش زایمان موفقی داشتم. ۵ ماه اقدام برای بارداری داشتم اما موفق نشدم. یک کیست تخمدان ۲*۳ دارم ولی تخمک گذاری مرتبی دارم چون خودم کاملا متوجه میشوم.۱میوم زیر ۱سانت زیر مخاطی هم دارم که به نظر پزشکم مهم نیست. میخاستم بدانم ممکنه بخاطر مشکلاتم باردار نشوم؟

 195. مریم می‌گه:

  سلام
  من دوساله ک ازدواج کردم دوماه و نیم هم هست ک برای بارداری اقدام کردم ولی موفق نشدم.دفعه قبل ک پریود شدم خونریزیم خیلی کم بود. در حد لکه بینی. اینبار هم ک ۱۰ روز زودتر پریود شدم خون ریزیم نسبتا زیاد هست.دوره قبل هر روز از کیت تخمک گذاری استفاده کردم ولی همش منفی نشون میداد.یعنی ممکنه تخمک گذاری نداشته باشم؟

 196. زهرا می‌گه:

  سلام خسته نباشید22 سالمه دوسال ازدواج کردم 6 ماه تصمیم به بارداری گرفتم دوماه میشه که بعد قاعدگی بعد از یک هفته دوباره پریود میشم. زیر شکمم درد احساس میکنم

 197. leila می‌گه:

  با سلام 26 سالمه و هفت ماهه که ازدواج کردم و اقدام به بارداری کردم با اینکه پریودی منظمی دارم اما موفق به بارداری نشدم و از این بابت خیلی ناراحتم ازتون خواهش می کنم راهنماییم کنید

 198. فوزیه می‌گه:

  سلام.من پریدم منظمه.این سیکل ماهانه رو اگه بخوام تا روز یازدهم بشمارم،باید اون ۶ روزی که پرید بودم هم بشمارم؟

 199. لیلا می‌گه:

  با سلام الان ۳ ماه برائ بارداری اقدام کردم ولی هنؤز نتیجه نگرفتم طول دوره پریودم دو ماه ۳۲روز و ماه سؤم ۲۹ رؤز بوده‍ همسرم و خودم هم آزمایش د ادیم مشکلی نداریم لطفا زمان دقیق تخمک گذاری رو بهم بگین ممنون

 200. مینا می‌گه:

  باسلام و خسته نباشید . من 34 سالمه و تصمیم به بارداری دارم و همیشه دوره پریودم منظم و 28روزه بوده ولی از ماه قبل 24روزه شد که ما از 12 تا 17 دوره اقدام نمودیم ولیکن باردار نشدم این ماه هم دقیقا سر24 روز پریود شدم . لطفا راهنماییم کنید که از چه روز تا چه روزی نزدیکی جهت بارداری خوبه؟ ممنونم

 201. زهره می‌گه:

  سلام من زهره ۲۰ساله هستم دو هفته ست ک عروسی کردم از قرص LD استفاده میکنم ۶روز بعد از سیکل پریودیم نزدیکی داشتم و قرصم اثرش از بین رفته بود قصد بارداری ندارم امکانش هست ک باردار بشم ؟

 202. نازگل می‌گه:

  سلام،من 26سالمه.3ساله ازدواج کردم، اخرین باری که پریود شدم 8ماه بود و فقط سه روز پریود هستم و یک یا دو روز بعدش هم فقط لکه میبینم ، بعد هر ماه یک یا دو روز زودتر پریود میشم بنظرتون روز تخمک گذاری من چه روزیه??? ممنون از راهنماییتون

 203. ندا می‌گه:

  سلام ببخشید اینکه میگن از ۳ ماه قبل از بارداری اسید غولیک بخوریم ‘حالا اگر ما از ۳ ماه قبل اسید فولک خوریم اما تا مثلا بکی دوسال باردار نشیم ایا این اسید فولیکای اصافی ضرری نداره????

 204. زهرا می‌گه:

  سلام.من 27 سالمه 6 ماه پیش در 12 هفتگی جنین قلبش از کار افتاد و من کورتاز شدم.بعد از 3ه ماه من اقدام به بارداری کردم ولی نتیجه نگرفتم .پریودهای منطم 31 روزه داشتم.ولی بعد از کورتاژ من قبل پریود لک بینی دارم.بعصی وقتا اواسط پریود لک دارم.و هر ماه یک هفته پریود من جلو میفته!!!رفتم دکتر گفت همه چی خوبه بهم قرص پروزسترون داد که 10 روز بخورم .چکارم کنم زود باردار شم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   قرص پروژسترون به منظم شدن قاعدگی شما کمک خواهد کرد آن را مصرف کنید و در زمان تخمک گذاری به دفعات بیشتری نزدیکی داشته باشید تا احتمال بارداری تان افزایش یابد.

 205. ﻣﻬﺪﻳﻪ ﺑﻬﺮاﻣﻲ می‌گه:

  ﺑﺎﺳﻼﻡ 30 ﺳﺎﻝ ﺳﻦ ﺩاﺭﻡ ﻭ 1 ﺳﺎﻝ ﺟﻠﻮﮔﻴﺮﻱ ﻧﺪاﺭﻡ ﻭﺑﺎاﻧﺪاﺧﺘﻦ ﻋﻜﺲ ﺭﻧﮕﻲ ﺩﻛﺘﺮﻡ ﮔﻔﺖ ﻫﻴﭻ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪاﺭﻡ ﭘﺮﻳﻮﺩﻳﻢ ﻣﻨﻆﻢ. 28 ﺭﻭﺯﻩ اﺳﺖ ﻣﺎﻩ ﭘﻴﺶ ﻋﻜﺲ ﺭﻧﮕﻲ اﻧﺪاﺧﺘﻢ ﻭﻟﻲ اﻳﻦ ﻣﺎﻩ. 5 ﺭﻭﺯﺟﻠﻮاﻧﺪاﺧﺘﻢ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ اﻳﻦ ﻣﺎﻩ ﺑﺎﺭﺩاﺭﻣﻴﺸﻢ

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت پریود نشدن برای مشخص شدن اینکه باردار هستید یا خیر تست بتای حاملگی انجام دهید.

 206. عاطفه می‌گه:

  سلام من پریودیم ۷روزه هست وبیشترمواقع ب وقت فقط این ماه ۲۰رورز پریود نشدم وبعد از ۲۹روز پریود شدم این ماه میخواهم اقدام ب بارداری کنم میشه راهنماییم کنید؟؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با استفاده از کیت تخمک گذاری و دانستن زمان تخمک گذاری تان در این زمان نزدیکی داشته باشید تا احتمال بارداری شما افزایش یابد.

 207. الناز می‌گه:

  سلام تا حالا کسی با یک دوره کلومفین و مدروفم باردار شده؟شدنیه؟

 208. نرگس می‌گه:

  من یه سقط ۱۵ ماه پیش داشتم هنوز باردارنشدم این ماه۲۶ قاعدگیم بی بی چک دادم مثبت شد الان ۲۸ پریودیم پریودشدم آیامن حامله ام

 209. زهره می‌گه:

  سلام من هر بیست دو دوروز پریود میشوم زمان تخمک گذاری کی هست واینکه از روز اول پریودی زمان تخمک گذاری حساب میشود؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   فاگر فاصله اولین روز یک سیکل قاعدگی تان تا اولین روز سیکل بعدی تان 22 روز است به احتمال زیاد زمان تخمک گذاری شما روز 8 از ابتدای سیکل قاعدگی تان است.

 210. نازی می‌گه:

  سلام خسته نباشی من سر وقت پرید میشم به پزشکم مراجعه کردم سالمم الان یک سال از ازدواجم میگذره دوست دارم زودتر مادر بشم لطفا راهنمایی کنید چه دورانی بگذرونم تا مادر بشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه خود و همسرتان مشکلی برای باروری ندارید و آزمایشات تان بدون مشکل است با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری احتمال بارداری افزایش خواهد یافت.

 211. pariiiiijooooon می‌گه:

  سلام من 3ماهه اقدام ب بارداری کردم،ماه اول 3روزدرمیان رابطه داشتم که حامله نشدم،ماه2یک روز درمیان حامله نشدم،این ماههرروز رابطه داشتم 3روز مانده ب پریدم 2هفته پیش نوک سینه هاکمی دردداشت الان نه،زیرشکمم گاهی دردمیگیره وشکمم نفخ شدید داره ایاامکان بارداری هست

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن بارداری تست بتای حاملگی در صورت پریود نشدن انجام دهید.

 212. شکوفه می‌گه:

  سلام.تازه اقدام به بارداری کردم. پریدم تقریبا نامنظم هست. 8 فروردین 14 اردیبهشت 21 خرداد 27 تیر 30 مرداد 2 مهر
  تخمک گذاریم چه روزیه؟

 213. عاطی. می‌گه:

  سلام من یک سال ونیمه ازدواج کردم الان قصد بچه دارشدن دارم دوماهه جلوگیری نداشتم ماه اول بین دوتا پریودیم پریودشدم یعنی شش روز بعدازپریودم ماه دومی دو روز عقب افتادقاعدگیم منظمه ولی تو چندماه آخری یه روز عقب میفته دوس دارم زود حامله بشم چکارکنم؟

 214. مریم می‌گه:

  سلام من الان 8 ماهه اقدام کردم.اما نشدم.اازوقتی جلوگیری نکردل پریودی هام 18 و 6 شده.قبلأ 21 و 6 بود.ازمایش و سونو هم رفتم دکتر گفت مشکلی ندارم.حتی شوهرم ازمایش دادمشکمی نداشت.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   به دفعات بیشتری در زمان تخمک گذاری تان نزدیکی داشته باشید تا شانس بارداری تان افزایش یابد. برای دانستن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان می توانید از کیت تخمک گذاری نیز استفاده کنید.

 215. فاطمه می‌گه:

  سلام ۲۳سالمه دوماهه عروسی کردم واز هیچ روش جلوگیری از بارداری استفاده نکردم اما هنوز باردار نشدم میشه راهنماییم کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در زمان تخمک گذاری به دفعات بیشتری نزدیکی داشته باشید. برای دانستن زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 216. باران می‌گه:

  سلام من 23 سالمه 6 ماهه اقدام به بارداری کردم اما نه به صورت پشت هم شوهرم آزمایش اسپرم داده دکتر گفت مشکلی نداره من تیروئید ساده هم دارم که تحت نظر پزشک قرص لیووتیروکسین مصرف میکنم استرسم دارم که تحت نظر پزشکم قرص آسنترا میخورم شبی 1 عدد عادتام منظمه 1 دوره کلومفین تنها خوردم که نتیجه نداد دور دوم کلومفین و لترزوم با هم 5 شب شبی 1 عدد از هر کدوم خوردم بعد 2 تا آمپول گونال اف زدم سونو دادم که فولیکول 14.15.17 داشتم 2 تا آمپول بعدش واسه آزاد شدن تخمکام زدم که متاسفانه فایده نداشت چون عادت شدم الان سومین روز عادتمه ماه قبل 15 هم عادت شده بودم الان خیلی نگرانم میترسم باردار نشم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

 217. زیبا می‌گه:

  سلام
  سیکل های من 30 روزه است.از روز 14ام شروع کردم به استفاده از کیت تخمک گذاری روز اول یه خط پررنگ و یه کمرنگ.روز دوم دوتا خط کمرنگ و روز سوم یه پر رنگ و یه کمرنگ نشون داد.معنیش چیه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه خط تست از خط کنترل پر رنگ تر شده باشد تخمک گذاری داشته اید.

 218. سارا می‌گه:

  سلام، من ٣٩ سال دارم ، با استروژن و مدروكسي پروژسترون پريود مي شوم، ذخيره تخمداني خيلي كم ، ١/. است ، ماه قبل با لتروزول روز ١٤ فوليكول ١٢ داشتيم، اين ماه هم در حال خوردن لتروزول هستم ، براي اينكه فوليكول بالغ ومناسب دا شته باشم، چكار كنم، لطفا هر اقدامي كه به بارداري كمك مي كند بگوييد، تشكر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   طبق تجویز پزشک تان همزمان با مصرف قرص های محرک تخمک گذاری اقدام به بارداری کنید.

 219. leila می‌گه:

  باسلام آزمایش بتای من 4 روز بعد از قطع پریودیم 3674.00هست آیا احتمال بارداری هست؟ و اگر هست بارداری پوچ نیست؟خواهش میکنم سریع جواب بدید خیلی نگران و مضطربم

 220. sara می‌گه:

  با سلام. من ۹ماه است که تلاش می کنم تا باردار شوم.اما هر بار کیستهای متفاوتی در بدنم در امد. در گلوم در سینه و در تخمدان. من از قرص لوتیراکسین استفاده میکنم. من در المان زندگی میکنم و دکتر معاینم کرده و میگوید که هیچ مشکلی برای بارداری ندارم ولی چرا کیست در میاید هیچ نمیدانند.لطفا من را راهنمایی کنید. ممنونم سارا

 221. سمیه می‌گه:

  من 22 سالمه 2سالو نیم که ازدواج کردم والان قست باردار شدن دارم دکترم رفتم گفته سالمی الان 2 ماه اقدام کردم هنوز نشده سکیل قاعدگیم 28 روزه ومنظمه از روزه10 تا 17 اقدام کردم ولی نشد نگرانم چیکار کنم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای افزایش شانس بارداری در صورتیکه همسرتان نیز مشکلی از نظر باروری ندارد به دفعات بیشتری در زمان تخمک گذاری (3-4 روز قبل و پس از آن) نزدیکی داشته باشید. در صورتیکه همیشه سیکلهای شما 28 روزه است احتمال تخمک گذاری در روز 14 سیکل قاعدگی تان بیشتر است. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان می توانید از کیت تخمک گذاری نیز استفاده کنید.

 222. میترا می‌گه:

  سلام وخسته نباشد.من وهمسرم 6 ساله ازدواج کردیم تا یه سال قبل به طوری طبیعی پیشگیری داشتیم.یه ساله که اقدام به بارداری کردم ولی فعلا نتیجه ای نداشته قبل اقدام هردو پیش دکتر رفتیم وگفتند مشکلی برا بارداری نداریم فقط برا من قرص متفورمین تجویزکردن چون پریودم نامرتب بود ولی الان تقریبا منظمه . دوره پریودم تقریبا 32 الی 34 روزه وی هفته پریودم طول میکشه 19 شهریور شروع پریودم بود 25 اتمام. دهم مهر از کیت تخمک گذاری استفاده کردم مثبت بود همان روزهم نزدیکی داشتیم آیا احتمال بارداری هست چون بعد هفت روز چک بی بی منفی بود احتمال اینکه تست زود تر انجام شده وجواب کاذب هست.درموردروز تخمک گذاری راهنمایی کنید.چه راه حل های برای بارداری سریع پیشنهادی .باتشکر

 223. صبا می‌گه:

  سلام وقتتون بخير
  من ٢٢ يا ٢٣ هر ماه پريود ميشم ميخواستم روز اصلي تخم گذاري و دوره تخمك گذاريمو بدونم چه روزهايي ميشه ممنونم

 224. mahsa می‌گه:

  من احتمال میدم که باردارم، با توجه به سقطی که آخر تیر داشتم،الآن رابطه ی جنسی خطرناک که نیست؟؟؟
  من تو بارداری اولم یه ترشحاتی از سینَم خارج میشد. بعداز بارداری قطع شد. اما دیشب با فشار کمی که به سینَم وارد کردم بازم این اتفاق افتاد. من این حالت رو فقط در دوران بارداری داشتم. حالتای دیگه ی بارداریم دارم ولی این بیشتر مطمئنم میکنه. امکان داره باردار باشم؟

 225. یاس می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  ۳ساله ازدواج کردم و جلوگیری داشتم و تنبلی تخمدان. تا ۶ماه پیش که اقدام کردیم برای بچه دار شدن.۲۶سالمه.۴ماهه تحت نظر دکتر هستم و بهم قرص مدوکسی پروژسترون دادن از روز ۱۵سیکل بمدت ۱۰شب ۲تا.هر ماه بعد از قطع قرص حداکثر تا ۵روز پریود می شدم اما این ماه باید تا ۱۸مهر پریود میشدم تا الان پری نشدم که امروز بی بی چک استفاده کردم منفی بود روزهای تخمک گذاری نزدیکی داشتم میخاستم راهنمایی کنید احتمال بارداری هست؟بی بی چک کی جواب میده کی باید آزمایش بدم؟

 226. هلن می‌گه:

  سلام.میخواستم زیارت برم قرص اچ دی خوردم .تا پریود نشم .دوشب خوردم زیارت انجام دادم.روز سوم با همسرم نزدیکی داشتم ولی دخول انجام نشد .من همون شبم قرص خوردم .از فردا شب نخوردم الان 4 روز هنوز پریود نشدم .آیا مشکلی پیش اومده ؟چکار کنم که پریود بشم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای اثر گذاری قرص به منظور پیشگیری از بارداری بایستی در طی کلیه روزهای یک ماه مصرف کنید. در صورت پریود نشدن تست بتا انجام دهید.

 227. منیره می‌گه:

  باسلام.
  من 25 سال سن دارم.و 7 سال ازدواج کردم، الان 7 ماه اقدام برای برداری میکنم، خودم هیچ مشکلی ندارم، ولی همسرم اسپر مش جهش نداره، و کیفیت اسپرم بالا است. 3 ماه قرص well man استفاده کرد.
  راهنمایی کنید چه کار کنم.
  ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای گر فتن مشاوره و چگونگی بالا بردن کیفیت اسپرم می توانید با شماره 88485528-021 مرکز مهرآسا تماس بگیرید.

 228. ملودی می‌گه:

  سلام این نتیجه آزمایش منه:LH6.089 FSH7.312 PRL21.59 واینیکی نتیجه ی آزمایش همسرم:Volume 4 color milky PH8 Liquifaction time>8 Sperm count/ml 82.7 normal morphology 80 progress motility 60 non progress motility 20 no motility 20 W.B.C/hpf 5-6 R.B.C/hpf 0-1 Epith.Cell/hpf 0-1چهارساله تلاش میکنم باردارنمیشم خواهشاراهنماییم کنید

 229. منصوره می‌گه:

  واقعا که,اگ سايت زديد که مردومو راهنمايى کنيد پس چرا 2 روزه جواب منو نداديد هنوز, وگرنه که سايت رو برداريد، مردم رو هم سرکار نزاريد

  • نی نی کده نی نی کده می‌گه:

   سلام دوست عزیز .
   ما نمی تونیم به تک تک سوالات جواب بدیم . و فقط برخی سوالات که امکان پاسخ گویی اونها را داشته باشیم، جواب می دهیم . برای مسائل تخصصی پزشکی، باید به پزشک مراجعه شود. و امکان پاسخگویی و دادن راه حل در سایت ، ممکن نیست.

 230. میترا می‌گه:

  من ۲۷سالمه۶ساله ازدواج کردیم وبه طورطبیعی پیش گیری کردم .
  یه سال قبل اقدام به بارداری کردیم وقبلش هردومون پیش دکتررفتیم تاچکاب بشیم ودکترگفت مشکلی نداریم فقط برامن قرص متفورمین واوومید تجویزکردن چرا . پریودام نامرتبه ودورش ۳۴روزه ویک هفته پریودمیشم ۱۹شهریور شروع ۲۵ مهر اتمام پریودم بود و دهم مهر از کیت تخمک گذاری استفاده کردمومثبت بود همون روزم نزدیکی داشتیم ایا احتمال بارداری هست.

  چون بعدهفت روز از چک بی بی استفاده کردم منفی بود ممکنه اشتباه شده لطفا برای بارداری سریع وروز تخمکگذاری راهنماییم کنید ممنون

 231. سارا می‌گه:

  سارا ٣٩ ساله ، ذخیره تخمدان ٠١ /٠. خیلی کم، دو ماه است لتروزول مصرف می کنم فولیکول غالب نداشتم، امروز ١۵ پریودی هستم، سونوگرافی در هر تخمدان چند فولیکول با تحریک لتروزول دیده می شود که بزرگترین آن ١٠ میلی است،
  دکتر گفته بود اگر فولیکول بالاتر از ١٨ باشد آمپول HCg. بزنم،. دکترى می گوید، هیچ راهی برای رشد وبزرگ شدن فولیکول وجود ندارد جز شانس خودتان، دکتر برای ماه بعد لتروزول توصیه کرده ، لطفا اگر دارو ، توصیه، یا غذای خاصی به بزرگ شدن فولیکول در حد غالب کمک می کند لطفا بفرمایید،

 232. فاطمه می‌گه:

  باسلام.نن 18سالمه یک سال خوردهای هست ک ازدواج کردم و دکتر هم رفتم برا بارداری مشکل نیست .عادت ماهیانم مرتب نیست .من قبل اپاندیسم داخل شکمم ترکیده کیست داشتم هردوباهم میترکن .برا باردادی خیلی دکتر رفتم .مثلن من توماه قبلی ششم پریود شدم و تو این ماه 17نمیدونم چرا اصلا منظم نیست پریودیم.الان هم یک هفته هست ک کمردرد دارم و صبح هاهمش حالتo تهوع دارم واصلااشتها برا غذا خوردن ندارم .

 233. ماري می‌گه:

  سلام من ٢هرماه پريود ميشم ميشه بگيد تاريخ تخمك گذاريم چ زمانيه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   به احتمال زیاد زمان تخمک گذاری شما روز 16 سیکل قاعدگی تان است. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری نیز می توانید استفاده کنید.

 234. نيازي می‌گه:

  سلام من العان يه ساله تلاش براي بارداري ميكنم به دكتر هم رفتم وكفتم من عادت نامنظمي دارم وازمن ازمايش وسونكورافي كردن وكفتن هبج مشكلي نداري و بهم تاكييد كردن كه زمان تخم كذاري رو اينجوري حساب كن. كفتن ازروزاول بريود حساب كن تادوازده و وسط دوازده تا هجده كه ميشه شش روز مدت تخم كذاري هرخانومي هس ايا اينجوريه?لطفاكمكم كنيد ميخوام زود بارداربشم خواهش ميكنم .درضم عدت ماهانه نامنظمي هم دارم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری نیز می توانید استفاده کنید.

 235. نعمت - زینب می‌گه:

  سلام هفته 9 بارداری هستم لطفا نکاتی رو که باید در این هفته و هفته آتی رعایت کنم رو بگین. از نظر تغذیه و مراقبت های پزشکی و… با تشکر

 236. زینب می‌گه:

  سلام. الان هفته 9 بارداری هستم لطفا در مورد تغذیه در ماه های اول بارداری و مراقبت های پزشکی(بارداری) توضییح بدین…. مممنون

 237. غریبه می‌گه:

  سلام من قرار بود سوم محرم سال ۹۴پریود بشم و قیل از این زمان من نزدیکی داشتم جهت بارداری و ولی مقداری از اب از من خارج شد خاستم بدونم احتمال بارداری هست یا نه و الان یک هفته از موقع پریودی من میگذره و من هنوز نشدم خاستم بدونم یعنی من باردارم؟

 238. نرگس می‌گه:

  سلام. من یک سال و دو ماهه ک عروسی کردم تقریبا از اواخر بهمن پارسال اقدام به بارداری کردم ولی هنوز موفق نشدم.سیکل قاعدگیم هم ۲۰ روز که تمیزم۷روز مریضم

 239. ملودی می‌گه:

  سلام چهارساله ازدواج کردم رفتم دکترگفتن مشکلی ندارید.بچه دارم نمیشیم.لطفابگیدچکارکنیم

 240. باران می‌گه:

  سلام چرا جواب منو ندادین من هم چنان منتظرم خیلی نگرانم لطفا جواب کامنت منم بدید

 241. سحر می‌گه:

  باسلام من 30سالمه و 2سال ازدواج کردم تواین مدت به روش طبیعی جلوگیری کردیم و خودمو همسرم هیچ مشکلی نداریم 3ماه اقدام به بارداری کردیم ولی بچه دار نشدیم دوره عادت ماهیانه من 27روزه و منظم هستش اولین روز از آخرین زمان پریودم 12مهر بوده میشه راهنماییم کنید چه روزایی اقدام به بارداری داشته باشم

 242. مامان امير می‌گه:

  با سلام خسته نباشيد ميخواستم بپرسم اگر دوماه براي بارداري دارو بخوري و باردار نشي بعد ماه سوم ديگه نخوري مشكلي پيش نمياد

 243. mahsa می‌گه:

  سلام دوبار سوال پرسیدم ولی جواب ندادین.امیدوارم به این سوالم جواب بدین.من دوازدهم شهریور پریود شدم.نوزدهم شهریور سونو انجام دادم که مشخص شد کیست ریز تخمدان دارم.دکترم گفت مهم نیست.من برای بارداری اقدام کردم.با کلی تأخیر سوم آبان پریود شدم.در حالیکه هم مثل بارداری اولم از سینَم یه ترشحی بیرون میومد و هم اینکه لکه ی صورتی دیده بودم که فکر میکردم لکه ی لانه گزینیه.نمیدونم چرا باردار نشدم.آیا کیست ریز باعث شد باردار نشوم؟؟ آیا این کیست با قاعدگی دفع میشود؟؟؟

 244. فرناز می‌گه:

  با سلام من همیشه پریود منظمی داشتم هر ماه 5 روز جلو میزد اما این ماه با 4 روز تاخیر پریود شدم جلوگیری هم ندام میخوام مامان بشم من اه ذشته 28 مریض

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت پریود نشدن برای مشخص شدن بارداری تست بتای حاملگی دهید.

 245. فرناز می‌گه:

  با سلام من همیشه پریود منظمی داشتم ماه قبل باید 23 مریض میشدم اما 26 مریض شدم با توجه به روز 26 تاریخ تخمک گذاری من کی هست؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری از روی قاعدگی بایستی به مدت 6-12 ماه طول مدت قاعدگی تان راثبت کنید. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری شما می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 246. زهرا سادات می‌گه:

  با عرض سلام
  من قاعدگي منظم و دوره ٢٨روزه داشتم هميشه و فقط در مواردي كه استرس و يا مسافرتي برايم پيش ميومد قاعدگيم بهم ميريخت
  ماه رمضان امسال مشرف به زيارت قبر امام حسين ع شدم و به خاط اينكه پريود نشوم دو الي سه روز قبل از پريود قرص ال دي مصرف كردم و تقريبا حدود ده روز خوردم ولي با توجه به اينكه به شدت دلدرد و كمر درد گرفته بودم از خوردن و ادامه دادن قرص ها جلوگيري كردم و تقريبا سه روز بعد از ان پريود شدم و خيلي عادي بود خونريزيم ولي بعد از گذشت ده روز دوباره من خونريزي داشتم اما فقط يه روز خونريزي كامل داشتم و تا پنج روز بعد لكه بيني داشتم و به نظر مرجع ديني ام پريود بوده و حيض نبود بعد از گذشت ٣٠روز من در تاريخ ٢٨شهريور دوباره پريود شدم و تا ٦روز به صورت عادي خونريزي قاعدگي داشتم و از روز ١٢دوره به دستور پزشكم نزديكي براي باروري شروع شد و تنها دو الي سه روز قبل از پريودم يعني تاريخ ٢٥ شهريور شروع به خوردن قرص اسيد فوليك و زينك روزانه يك عدد داشتم كه ان را هم پزشكم تجويز كرده بود اين ماه اگر باردار نبودم بايد در تاريخ ٢٤-الي ٢٦ من پريود ميشدم اما تقريبا ٨روز عقب افتاد پريودم و ٤ابان پريود شدم البته يه سفر هم در اين مدت داشتم و استرسي كه داشتم براي اينكه ايا بچه دار ميشوم يا خير تاثيراتي رويم داشت كه به نظرم بي تاثير بر عقب افتادن پريود نداشت من از اينكه اين ماه باردار نشده ام نگران نيستم اما از اينكه خدايي ناكرده خوردن اين قرص ها و نا منظم كردن پريود هام تاثيري بر باروريم بگذارد نگرانم به نظر شما چه كنم تا زودتر باروري صورت بگيرد؟و ايا مشكلي برايم پيش امده است ؟

 247. نجمه می‌گه:

  باعرض سلام خسته نباشید.من 19سال دارم ویک سال هست ازدواج کردم 4ماهه که اقدام به بارداری کردم امانتیجه ای نگرفتم دکتر هم رفتم سه هفته هست یخ گذاری کردم اما دکتر گفته مشکلی ندارم وهمسرم هم مشکلی نداره خیلی هم ناراحت هستم که چرا باردار نشدم از شمایه راهنمایی میخوام ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس باروری شما افزایش خواهد یافت. برای دانستن زمان دقیق زمان تخمک گذاری می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 248. pari می‌گه:

  سلام من28سالم دواماهه ازدواج کردیم میخوام بارداربشم الان دوروزه پریود شدم یعنی 5روز جلوانداختم وکلا من هفت روزه بودم ولی جدیدا 5روزه پریودیم میشه لطف کنید زمان تخمک گذاری رو بهم بکید ممنون میشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان دقیق زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 249. منصوره می‌گه:

  سلام,من امروز رفتم ازمايش دادم منفى بود اخه چراااا؟ 6 روز از موعد پرى گذشته,امکان داره ازمايش اشتباه کنهتورو قران زود بهم جواب بديد,ممنونم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   آزمایش منفی بتا نشان دهنده این است که شما باردار نیستید.

 250. mona می‌گه:

  سلام من بعد از آخرين پريودم كه ٥روزه بود روز ٨ نزديكى داشتم براى بادرارى دوست دارمم پسر داشته باشم ،زمان تخمك گذاريم هم ٩تا ٢٠ روزه حساب كردم،آيا با يكبار آميزش احتمال باردارى و جنسيت هست؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای افزایش شانس بارداری در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید. می توانید از کیت تخمک گذاری برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری استفاده کنید. برای پسر دار شدن نیاز به رعایت رژیم غذایی و نکات و دستورالعمل های ویژه قبل از اقدام برای بارداری برای زن و همسرش وجود دارد.

 251. سهیلا می‌گه:

  سلام. من ٢٢سالمه و سه ساله ازدواج کردم و جلوگیری طبیعی داشتم. برای بارداری ازمایش و سونو انجام دادم که کتوچه شدم پلی کیستیک هستم. البته پریودیم همیشه نامنظم بوده و پر مویی داشتم و اکنهنه هم دارم که خیلی اذیتم میکنه. الان سه ماهه باردار نشدم یه ماه متفور مین و دگزامتازون و ماه پیش کلومیفن با دو قرص دیگه رو واسه پنج روز استفاده کردم اما باردار نشدم. ایا احتمال داره اصلا بار دار نشم؟لطفا راهنماییم کنید از انتظار خسته شدم. باید چیکار کنم دیگه

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   تحت نظر پزشک و با مصرف دارو باردار خواهید شد. افراد زیادی به این بیماری مبتلا هستند ولی با درمان آن باردار شده اند.

 252. منیره می‌گه:

  سلام اگه آیا میتوان یک هفته قبل از اقدام برای بارداری موها رو رنگ کرد ؟

 253. منصوره می‌گه:

  سلام,بخدا دارم ميميرم از ناراحتى و استرس,اگ من حامله نيستم چرا پرى نشدم و هيچ علائمى از پرى ندارم؟الان 9 روز ک عقب انداختم,قبلا سابقه نداشته,تورو خدا جوابمو بدين ,دوستان برام دعا کنيد حواهش ميکنم من بچه ميخوام

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   بی نظمی قاعدگی دلایل متفاوتی دارد برای مشخص شدن دلیل آن نیاز به انجام سونوگرافی و آزمایشات متفاوتی است.

 254. mahsa می‌گه:

  جواب همه رو میدین الا من.باشه اشکال نداره.

 255. نجمه می‌گه:

  سلام ممنون ازراهنماییتون من این ماه اقدام به بارداری کردم هنوز نمیدونم باردارشدم وی هفته دیگه نوبت دکتر دارم برا زخمی که داشتم که مطمئن بشم خوب شدم آیا دستگاه معاینه مشکلی داره برا اینکه اگه حامله باشم ..ممنون

 256. آیدا می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید من 30سالمه و سه ماهه ازدواج کردم پریودیم نامنظمه از وقت ازدواجم یه بار 27روز یه بار 24روز و پریودیم 3روزه شده میخوام باردار بشم زمان تخمک گذاری من کی میشه ممنون میشم بگید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 257. نجمه می‌گه:

  سلام من اقدام به بارداری کردم اما مطمئن نیستم حامله ام یا نه؟هفته آینده نوبت دکتر دارم آیا دستگاه معاینه ضرر داره یانه؟ممنون میشم اگه زودتر جوابم بدین آخه میخوام اگه مشکل داره نرم دکتر. .مرسی

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   نه معاینه مشکلی پیش نخواهد آورد. در صورتیکه پریود نشده اید تست بتای حاملگی برای مشخص شدن بارداری انجام دهید.

 258. نرگس می‌گه:

  سلام
  من امروز از كيت استفاده كردم اما بر خلاف اينكه من پريوديه منظمى ندارم چون امروز رو ز١٢ پريوديم بود جواب كيتم مثبت بود امشب رو نزديكى داشتم اما همش استرس دارم ميگم شايد دير اقدام كردم و در ضمن بگيد حدودا چند روز ديگه ميتونم تست باردارى رو استفاده كنم؟ در ضمن من هر دفعه که اقدام میکنم واسه حاملگی و نزدیکی میکنم مقدار زیادی اسپرم ازم خارج میشه نمیدونم چیکار کنم یعنی امکان باردارى کمتر میشه؟؟؟؟؟؟

 259. آیسان می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.من چند ماهی هست که قصد بارداری دارم ولی روز تخمک گزاریم و روزهای مهم برای نزدیکی دقیقا میوفته در قمر در عقرب که میگن برای بچه دار شدن مناسب نیست.واقعا کلافه شدم آیا نزدیکی در ایام مذکور باعث تاثیرات بد روی جنین میشه واقعا یا …؟؟؟؟؟؟؟

 260. نجمه می‌گه:

  خیلی ممنون ..پس دستگاه معاینه ضرر ندارد؟هنوزموعدپری بدهیم نرسیده که تست بزنم بخاطر همین ازشما دوست عزیز کمک خواستم ..ممنون میشم اگه جواب قطعی این سوال بهم بدین

 261. ندا می‌گه:

  سلام. من 6 ماه پریودیمو یادداشت کردم و زمان تخمک گذاری من میشه 3 تا 18 . ولی من پریودیم 7-8 روزه است. ایا من باید زمان پریودیم نزیکی کنم؟

 262. نجمه می‌گه:

  سلام خسته نباشید.میخواستم بگم من اززمان تخمک گذاریم گذشته واقدام به بارداری کردم اما امروز خیلی ترشحات دارم و بدنم گرم میشه یعنی امروز روز تخمک گذاریم هست؟ممنون میشم اگه زودتر جوابم بدین

 263. لیلا می‌گه:

  سلام من5ساله ازدواج کردم همیشه طبیعی جلوگیری کردم الان میخواهم بارداربشم.سیکل قاعدگیم همیشه32روزه بودماه قبلم29پریودشدم پریودیمم8روزه است.اماابن ماه4پریودشدم تاامروزم ازروز7لک میبینم خیلی کم اونم هرموقع میرم دستشویی.بنظرتون این ماه کی اقدام کنم

 264. لیلا می‌گه:

  سنمم24.دوستداریم اولین بچه مونم پسرباشه.خداروشکررفتم پیش متخصص هیچ مشکلیم ندارم.قرص فولیک اسیدم4ماه میخورم.ماه قبلم اقدام برابارداری نکردم.ولی استرس داشتم

 265. نورا می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید.من خیلی زود عفونت واژینال برام پیش میاد و مکررا عفونت باکتریایی واژن میگیرم.تست پاپ اسمیرم اکی بود و مشکلی نداشت.دکترم بعد از آخرین درمان برام کپسول های واژینال لاکتواژ تجویز کردن و گفتن هفته ای دوبار استفاده کنم برای جلوگیری از عود دوباره ی عفونتم.میخاستم بدونم آیا این کپسول ها میتونه برای جنین مشکلی پیش بیاره و سلامتش رو تحدید کنه؟در حال حاضر در حال اقدام برای بارداری میباشم.ممنون

 266. نجمه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من بعداز نزدیکی حالت تهوع وسرگیجه وبی اشتهایی دارم آیا حامله ام یا نه میشه قبل از موعد پریودبعدی از تست استفاده کنم

  • نجمه می‌گه:

   خواهشمندم سریع به این سوال جواب بدین من حدودده روزازاقدام به بارداریم میگذره دراین ده روزحالت تهوع وسرگیجه کسلی سه روزپیش لکه کوچیک دیدم اما چهار روز دیگه موعدپریود بعدیم هس میتونم ازتست استفاده کنم خیلی مشتاقم بفهمم که دارم مادرمیشم خواهش میکنم جواب این سوالم بدین

 267. بهار می‌گه:

  سلام من 8وماهه ازدواج کردم پریود نامنظم دارم هر ماه دوروز عقب میزنم ازمایش دادم تیروءید کم کاردارم با کیست کوچک ولی قصد حاملگی تا چند یال ندارم ب نظرتون جلکگیری کنم مشکلی برای ابنده ب وجود نمیاد

 268. سارا می‌گه:

  باسلام
  من قرص اسیدفولیک میخورم ورفتم دکترهیچ مشکلی ندارک ودوماه اقدام برای بارداری کردم وزمان تخمک گذاری نزدیگی داشتیم ولی پریودشدم نمیدونم چراحامله نمیشم خیلی نگرانم.توروخداکمک کنید…

 269. سارا می‌گه:

  ایا.قرص.یادارویی هست که استفاده کنم احتمال باردارشدنم بیشترشود وبه سرعت دراین ماه حامله بشوم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید .منتظرجوابتون هستم.

 270. نیایش 27 می‌گه:

  با سلام و خشته نباشین .
  من حدود 10مهرماه پریود شدم ، و تا حال حاضر نشدم نزدیکی برای بارداری هم داشتم ، زیردلم هم درد میگیرد آیا باردارم باید چکار کنم .
  یکبار دیگر ماه پیش اقدام کردم ولی تبدیل به عفونت شد که بعد از دارو خوردن دو روز پریود شدم(پریود من 4 روزه می باشد).خواهشمندام کمکم بفرمائین.
  متشکرم
  در ضمن دلم میخواد بارداربشم چون فرزند دختر دارم دلم پسر میخواهد چه کار کنم. الان دخترم ۳ ساله است

 271. mahsa می‌گه:

  سلام خسته نباشید من کیست دارم به اندازه 40*30میلیمتر در ادنکس راستم. واین بار که کیست پیدا کردم 45روز هست که از پاک شدنم میگذره و مریض نشدم.ولی قبلا سر 22روز پاکی مریض میشم.الان میخوام اقدام به بارداری کنم.زود باردار میشم؟ ؟؟

 272. زهره می‌گه:

  با سلام من 34 سال داشته ودوره هاي پريودي نامنظم دارم با نوشتن و جدول بندي تقريبا كوتاه ترين ان 28 روز و بلند ترين آن 34 روز بوده مي خواستم راهنمايي ام كنيد كه براي دختر دار شدن كي و چه روزي اقدام كنم با كيت تخمك گذاري اين ماه امتحان كرده ام دعا كنيد دختر دار شوم چون پسر دارم و مي خواهم دومي فرزندم دختر باشد مي خواستم بدانم قبل از قرمز و مثبت شدن كيت ها بايد اقدام كنم يا بعد از آن متشكر

 273. عطیه می‌گه:

  سلام من 6 پریود شدم 14 پاک شدم 18 نزدیکی داشتم جلوگیریم نکردم میخواستم بدونم میشه بار دارشد ،من اصلا زمان تخمک گذاری رو نمیدونم چه جوری باید محاسبه کنم

 274. نیایش27 می‌گه:

  پریود نشدم چکار کنم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   تست بتا انجام دهید. در صورت منفی شدن برای مشخص شدن دلیل تاخیر قاعدگی به پزشک مراجعه کنید تا آزمایشات و سونوگرافی برای شما درخواست دهد.

 275. havva می‌گه:

  سلام
  من حدود 3 هفته میشه که پریودم عقب افتاده از تست بارداری استفاده کردم دو تا خط ایجادشده یکیش خیلی کمرنگه به نظرتون من حاملم ؟( چند باری تست استفاده کردم هر بار خط نازک بود اخرین بار کمی پررنگ تر شد)

 276. رویا می‌گه:

  با سلام من سنم سی و چهار سال است دوسال اقدام به بارداری کردم شش ماه پیش یه سقط داشتم البته فرزند اولم شش سالش است.میخاستم ببینم زمان تخمک گذاریم چه موقع است خونریزی پریودم فقط دو روز است روز سه و چهارم لک بینی دارم دکتر بهم امپول منوتروپین داده تا سه روز استفاده کنم ولی نتیجه نگرقتم.ممنون از سایت خوبتون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 277. ندا می‌گه:

  با سلام.
  من الان 31 ساله هستم.یکساله که دارم اقدام به بارداری می کنم اما هنوز باردار نشدم.انواع داروها رو خوردم و آمپول زدم.یک ماه پیش عکس رنگی دادم و مشکلی نداشتم . بعد از عکس رنگی دو بار اقدام به بارداری کردم اما باز نشد.الان دکتر باز همون آمپول هایی که قبل از عکس رنگی بهم داده بود رو باز تجویز کرده تا مصرف کنم . نمی دونم امیدی هست یا نه.دیگه خسته شدم . تو رو خدا راهنمایی کنید من امید داشته باشم بعد از این آمپول ها باردار بشم؟ اگه نشم چیکار میشه کرد باز؟
  بعضی از مواقع میگم دیگه دکتر نروم.
  در ضمن آزمایش اسپرم شوهر من هم خوب بوده و مشکلی نداره .

 278. لی لی می‌گه:

  سلام. من پیام دادم چرا پیغامم نمایش داده نشده؟

 279. ملیحه می‌گه:

  باسلا
  من به دکتر مراجعه کردم و یک دوره دارو برای بارداری به من دکزامتازودکزامتازون لتروفم،،وی قرص سوم پریودی،ویک قرص از شب 18 سیکل که من این قرص رو که مدروازشبمدروکسیژسترون هست نخوردم .والانم یک ماهه پریود نشدم ..میشه راهنماییم کنیینممنون

 280. کوثر می‌گه:

  سلام من دو ماه است که نزدیکی هر روز داریم ولی بار دار نشدم میخواستم کمکم کنید که روز تخمک گذاریم پیدا کنم چون من چند کاه است که پیروزی نامنظمی دارم رفتم دکتر برای تنظیم قرص داد ولی بدتر شد چون پیروزی من شش روز کامل بود فقط دو روز این ماه داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

 281. فریناز می‌گه:

  سلام 2سال تحت نظرمتخصص زنانم عمل گورتاژدرمانی هم کردم چنتا دکترم رفتم همشون گفتن ن من ون همسرم مشکلی نداریم اماهنوز باردارنشدم سنم هم 35 سال

 282. اهرا می‌گه:

  سلام ممنون از توضیحاتتون ,من قاعدگیم منزم نیست هر ٣چاربار ١بار میشم هر بار یه تاریخه جدیده و 4روز میشم دکتر میگه مشکلی نداری میخواستم بدونم برای بارداری باید چکار کنم

 283. عطیه می‌گه:

  سلام من 27ساله هستم از فروردین اقدام به بارداری کردم اما متوجه واريکوسل دوطرفه همسرم شدیم و جراحی انجام داد الان 3سه ماه میگذرد میخواهم بدانم برای تقویت اسپرم چه چیزی را پیشنهاد میکنید تا باردار شوم متشکرم

 284. نفيسه می‌گه:

  سلام
  من قصد بارداري دارم و از كيت تخمك گذاري استفاده كردم، امروز دو خطش مشخص شد اما نميدونم از كي بوده چون ديروز از تست استفاده نكردم و نگرانم مي ترسم مال ديروز بوده، سوالام اينه:
  1ـ از الان تا كي وقت دارم كه نزديكي داشته باشم؟
  2ـ معمولاً اين تست تا چند روز قبل و بعد از تخمك گذاري مثبت ميشه؟

 285. وحیده می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید. آیا پس از اقدام به بارداری در صورتی که زمان انتظار برای بارداری تا یکسال طول بکشد در تمام این مدت باید قرص اسید فولیک بخورم یا سه ماه کافیست؟

 286. زهرا می‌گه:

  من عادتم عقب افتاده در صورتی که تا حلا سابقه نداشته است راهنمایی کنید بیبی چک منفی بود

 287. مینا می‌گه:

  با سلام . من 5 ماهه اقدام به بارداری کردم خیلی تحت فشارم از طرف خانواده ها.دکتر هیچ تستی ازم نگرفت اکثرا 28 یا 30 روزه است سیکل قاعدگیم .ماه پیش دکتر قرص دگزامتازون داد 30 تا هر شب یکی خوردم با قرص لتروزول از 5 شب عادتی 2 عدد خوردم. تو اون ماه فقط 14-16-18-20 شب عادت نزدیکی کردم . ولی پریود شدم . خیلی نگرانم و استرس دارم .توروخدا کمکم کنید زودتر باردار بشم .نه کیست دارم نه عفونت نه تنبلی تخمدان . سونوگرافیم خیلی خوب بود .

 288. مرضیه می‌گه:

  باسلام تاریخ روزهای پریودم 11 فروردین -13 اردیبهشت – 8 خرداد -5 تیر -ا مرداد -30 مرداد -26 شهریور -25 مهر -21 آبان می باشد آیا دارای پریود منظم هستم یا خیر ؟ و بعد از دو سال و سه ماه جلوگیری از طریق کاندوم و طبیعی ماه قبل جلوگیری نداشتیم ولی پریود شدم و خیلی نگران هستم آیا می خواهد به دکتر مراجعه کنم یانه و یک سال پیش به پزشک مراجعه کردم و گفته که مشکلی نداری و می توانی باردار شوی 32 سال دارم

 289. نرگس می‌گه:

  سلام وعرض ادب
  من ۳۳سالمه و دوسال هست که ازدواج کردم و جلوگیری نداشتم ولی باردار نشدم. ازمایش دادیم که من و همسرم هردو سالم هستیم ولی باعرض معذرت ، پس از نزدیکی، همیشه مایع منی بلافاصله ازرحمم بیرون میریزه و من باردار نمیشم. خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید. عذرخواهی میکنم

 290. نازی می‌گه:

  سلام من میخوام باردار شم ولی زمان تخمک گذایمونمیتونم بفهمم وسکیلمم28روزاست . چون ۱۷سالمه تجربه ای ندارم لطفا جواب بدید

 291. نازی می‌گه:

  یک بار برای بارداری تلاش کردم ولی توز مان تخمک گذاری نبوده حامله نشدم

 292. نجمه می‌گه:

  ..من چهار روز هست از موقع پریودم میگذره وخیلی ترشح وکمردردشدید دارم وصبح ها هم تهوع وبعضی مواقع زیر دلم دردمیگیره ویبوست هم دارم ،میخواستم ببینم کی میتونم تست بزنم؟آیا این دردها طبیعی هست؟ممنون راهنماییتون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   همین حالا می توانید تست بتا انجام دهید. این علامتها می تواند دلیل برای قاعدگی و یا بارداری باشد با این حال تنها با تست بتا مشخص خواهد شد.

 293. mamane nini می‌گه:

  باسلام خدمت شما.من بیست و یک روز یکبار پریودمیشوم چه روزی تخمک گذاریمه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   به احتمال زیاد زمان تخمک گذاری شما روز 7 سیکل قاعدگی است. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 294. سارا می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۸ سالمه و پریود منظمی دارم هر ۲۸ روز یکبار ، چهار ماهه ازدواج کردم و چون قصد بارداری دارم پیش گیری نکردم هر یک روز در میان هم با همسرم نزدیکی داشتن ولی تا حالا باردار نشدم کمی نگرانم میشه راهنماییم کنید. من از دوازدهمین روز بعد از پریودم هر روز دارم از کیت تخمک گذاری (مکث۱۴) استفاده می کنم و هر دفعه یه خط ظاهر میشه ، اصلا تا حالا دو خط ظاهر نشده ، الان شانزدهمین روز بعد از پریودم هست . آیا کیت تخمک گذاری در صورتی که من حامله باشم منفی نشون میده ؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   هر وقت خط تست نسبت به خط کنترل پر رنگ تر شود نتیجه مثبت می شود. این تست تخمک گذاری را نشان می دهد نه بارداری را. در صورتیکه با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری باردار نشدید نیاز به بررسی شما و همسرتان وجود دارد.

 295. سارا می‌گه:

  کیت تخمک گذاری روباید روز چهاردهم سیکل قاعدگی استفاده کرد؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   از فردای روزی که پاک شدید شروع به استفاده از کیت تخمک گذاری کنید.

 296. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام. تخمدان چپم یک فولیکول به قطر 22mmو4فولیکول دیگربه قطر 14mm مشهود است.وتخمدان راست 6 عدد فولیکول به قطرحداکثر 10mm مشهود میباشد.میخوام بدونم تخمدانم برای بارداری سریع خوب است؟؟ممنون

 297. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام. تخمدان چپم یک فولیکول به قطر 22mmو4فولیکول دیگربه قطر 14mm مشهود است.وتخمدان راست 6 عدد فولیکول به قطرحداکثر 10mm مشهود میباشد.میخوام بدونم تخمدانم برای بارداری سریع خوب است؟؟ممنون میشم سریع جواب بدید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   همزمان با درمان کیست تخمدان اقدام به بارداری کنید.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   لطفا ذکر کنید سونوگرافی را روز چندمین سیکل قاعدگی تان و به چه منظوری انجام دادید؟

 298. محبوبه عماد می‌گه:

  لطفا سریع جوابم بدید من خیلی ناراحتم

 299. محبوبه عماد می‌گه:

  ببخشید منظورتون نمیدونم یعنی کیست دارم.درست توضیح بدید.ممنون

 300. محبوبه عماد می‌گه:

  قشنگ توضیح بدید چیکارا کنم.ممنون میشم.بخدا اعصابم خراب شده..

 301. سارا می‌گه:

  سلام من 9ساله ازدواج کردم و30سالمه هردکتری که میرم میگن هردوتون سالم هستیدقاعدگیم هم منظمه هرماه26روزه هست لطفا یک دکترخوب شیراز معرفی کنید باتشکر

 302. محبوبه عماد می‌گه:

  13پریودی سنو دادم.برای بارداری.یک سال اقدام به بارداری کردم.دوسال هم عروسی کردم.یک سال جلو گیری طبیعی داشتم.قبلا تخمدانم راستم 14mm وچپم 8mm بود.تا رفتم دکتر وگفت ضعیفه قرص اوومید 50(کلومیفن.)و استرومارین 1/25 بهم داد دوماه خوردم بعد سنو دادم.دیگه دکتر نرفتم نشون بدم گفتم باشما مشورت کنم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   طبق گفته پزشک تان شما نیاز به درمان دارید. پس تحت نظر وی به درمان ادامه دهید.

 303. نازی می‌گه:

  من تاحالا دوبارپیام دادم شماجواب ندادیدتوروخدازودترجواب بدید

 304. محبوبه عماد می‌گه:

  سارا خانم کیت رو از 12پریودی بزن بهتره

 305. مرضیه می‌گه:

  سلام من الان دقیقا روز 29 پریود میشم و الان نزدیک 7 ماه هستش که طبیعی هستش رابطم با همسرم میخواستم بدونم چه زمانی برای نزدیکی و بچه دار شدن مناسب هسستش
  تشکر

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری شما افزایش خواهد یافت. اگر سیکلهای شما همیشه 30 روزه است روز تخمک گذاری شما به احتمال زیاد روز 16 سیکل قاعدگی تان است. شما می توانید برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری نیز استفاده کنید.

 306. ستایش می‌گه:

  سلام چرا از وازن ترشحات وارد میشود

 307. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام.میگم اگه همیشه 8پریودشدم ولی باره قبلی 10شدم یعنی 2روز عقب انداختم.حالا باید این بارو چندم حساب کنم برای پریودیم.یعنی 8یا 10؟؟؟ممنون میشم جواب بدید.بچه ها اگر شما هم میدونید بگید ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   فاصله بین قاعدگی ها ممکن است تغییر کند پس دقیقا نمی توان گفت شما 8 پریود می شوید یا 10. ولی فاصله بین دو قاعدگی بین 35-21 روز طبیعی است.

 308. مارال می‌گه:

  سلام.ضمن تشکر مجدد از سایت خوبتون یه گله ازتون داشتم.چند روز پیش یه کامنت واستون گذاشتم الان میبینم جواب ندادین که هیچ پاکش هم کردید.من 24 سالمه و بیشتر از سه ساله که ازدواج کردم جلوگیریم هم از روز اول طبیعی بوده و همچنین پریودی های خیلی منظمی هم دارم.الان قصد مادر شدن دارم اما همسرم بخاطر درسم شدیدا مخالفه.آیا راهی هست که همسرم تو عمل انجام شده قرار بدم ؟ آیا میشه کاری کنم که همسرم موقع ارضا نتونه خودشو کنترل کنه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید لطفا

 309. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام
  تخمدان چپم 22mm ودارای 4 عدد فولیکول به اندازه 14mm دارم.و تخمدان راستم 6فولیکول به اندازه 10mm..کیت هم استفاده کردم روزای تخمک گذاریم نزدیکی داشتم ..آیا برای بارداری تخمدانهایم خوب است یا باید هنوز قرص کلومیفن استفاده کنم.؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   مصرف قرص را بایستی تا کامل شدن دوره درمان طبق نظر پزشک ادمه دهید.

 310. elnaz khanom می‌گه:

  متن پیام …سلام. میخوام اقدام به بارداری کنم هفته گذشته دکتر رفتم اینقد که مطب شلوغ بود هیچ کدوم از سوالام جواب قانعی نگرفتم دکتر زود چکاوم کرد چند تا هم سونو و پاپ اسمیر ازم.گرفت جوابشم گفت مشکلی نداری. اما بازهم جنسیت بچه و یه سری اطلاعات راجب به بارداری میخواستم. اگه ممکنه شماره مشاوری اگه هست که پاسخگو باشه به سوالاتم برام بزارین. خیلی ممنون میشم

 311. هستی می‌گه:

  سلام من 23سالمه سه ماهه عمل کیست کردم ماه اول جلوگیری کردم ولی بعدش خواستم بچه دار شم ولی نشــــــــدم چیــــــکار کنم خیلی دوس دارم بچــــــــــه دار شم خیــــــــــــــــــــلی

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس باروری شما افزایش می یابد. برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 312. elnaz khanom می‌گه:

  متن پیام …سلام من قرص dupbaston برای تنظیم پریود مصرف میکنم قصد بارداری دارم از کی باید قرص قطع کنم؟

 313. m می‌گه:

  سلام من باید 9این برج میشدم هنوز نشدم یکم دلم درد میکنه چکاربایدبکنم

 314. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام خانم .اگه امپول برای سرماخوردگی بزنم.اثری به تخمدانم نداره؟یعنی سایزش کوچیک نمیشه.

 315. ميترا می‌گه:

  سلام،با عرض معذرت من از سيكل و روز تخمك گذاري هيچي سر در نميارم،ميشه برام بيشتر توضيح بدين.من روز ٢٤ يا روز ٢٦ هر ماه روز پريودم هست ،ميخواستم بدونم چه روزي تخمك كذاريم شروع ميشه،اگه ميشه برام بيشتر توضيح بدين چون نميدونم سيكل يعني چي ؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   یک سیکل قاعدگی از فاصله بین اولین روز یک قاعدگی تا اولین روز قاعدگی بعدی محاسبه می شود. سیکلهای قاعدگی تان را به مدت 12-6 ماه یادداشت کنید و سپس از بزرگترین عدد، عدد 11 و از کوچکترین عدد، عدد 18 را کم کنید فاصله اعداد بدست آمده نشان دهنده روزهایی است که با احتمال بیشتری در طی این روزها شما تخمک گذاری خواهید داشت.

 316. ساناز می‌گه:

  باسلام
  بنده 29ساله هستم یک ونیم سال است ازدواج کردم ماه قبل اقدام به بارداری کردم تخمدان پلی کیستیک دارم و متوفرمین و لتروزول و پرژسترون مصرف کردم پرولاکتین خونم نیزبالا بود که با مصرف قرص پایین امد.ماه قبل روز دوازدهم یک فولیکول 22mm در تخمدان چپم دیده شد که روز 12و13و14نزدیکی داشتم ولی باردارنشدم الانم روز 13پری هستم ولی کیت تخمک گذاری منفی جواب میدهد به نظرشما روز تخمک گذاری من کی هست.9/6؛8/10؛7/8؛6/6

 317. ملاپور می‌گه:

  سلام.من هجده سالمه یک ماه اقدام کردم برای بارداری. ودوساله جلوگیری داشتم.دوره قاعدگی بیست وهشت روزی تقریبامنظمی دارم.الان پنج روزه تاخیر داره قاعدگیم. آزمایش دادم وبی بی چک هردومنفی بوده امابه علائم بارداری روهم دارم. خیلی استرس دارم چیکارکنم.؟؟لطفااا جواب بدین؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با توجه به نتایج آزمایشات شما باردار نیستید. در صورتیکه تا یک هفته آینده پریود نشدید برای انجام معاینه و آزمایشات لازم به پزشک مراجعه کنید.

 318. طاها می‌گه:

  سلام .من یه پسر دارم و 8سالش هست .ازدواج مجدد کردم و نزدیک یکسال هست که تصمیم گرفتم باردار شم .پریودم همیشه منظم بوده .از وقتی که جلوگیری ندارم هر دو ماه یکبار 10روز عقب میندازم اما باردار نیستم دلیلش چی میتونه باشه ؟

 319. زهرا سادات می‌گه:

  با سلام من 2ساله تلاش میکنم حامله ولی نشدم سیکل قاعدگیم بین28و30و31 است.دکتر گفت یه لوله ات بسته است که خدارو شکر درمان شد الان میگه تخمدانت ضعیفه چیکار کنم

 320. فرانک می‌گه:

  سلام ببخشیدمن میخواستم بدونم اگه روی تست انجام دادم یکیش کمرنگ اوون یکی پررنگ حامله ام ممنون میشم جوابموروبدین

 321. زهرا می‌گه:

  سلام من٣٣سال سن دارم پريودم منظم ٢٤هر ماه ولي اين ماه ٢٢پريود شدم يه پسر ٦ساله دارم ميخوام دوباره باردار شم ميخوام بدونم زمان تخمك گذاريم چه روزيه

  • مهرانا می‌گه:

   سلام بنده۲۵سالمه و۷ماه اقدام کردم امانتیجه نداد
   دکترمراجعه نکردم
   سیکل۲۱روز دارد.نمیدونم چیکاربایدانجام بدم.اکثرا ب پهلوی راست یا روب شکم میخوابم.
   شماچی میفرمایید

 322. asma می‌گه:

  سلام وباتشکر از سایت خیلی خوبتون.
  میخواستم بدونم وقتی ازمایش بتا میدیم جوابش باید چه عددی باشه تا بفهمیم باردار هستیم؟؟

 323. مهسا می‌گه:

  سلام.من 37 سالم است وشش سال است که ازدواج کردم.یک فرزند دارم و چهار سال پس از تولد فرزندم در حال اقدام برای بارداری هستم واما چند ماهی است که پریودهای طولانی هفت روزه و به صورت ترشحات زرد رنگ تا ده روز ادامه دارد و از انجایی که من دختر میخواهم وسیکلهای 27 روزه دارم. زمان کافی برای تکرار نزدیکی و بالا بردن شانس جنسیت دختر و همچنین بارداری راندارم وتا الان 5 ماهه که اقدام کرده ام.سوال .اولا چه کنم که زمان پریود کوتاهتر شود؟ثانیا ایا علت این وضعیت ضعف رحم است وبرای درمان چه کنم؟ثالثا با این شرایط چه روزهایی برای دختر شدن اقدام کنم.چون من تاالان ماهی حداکثر دو بار نزدیکی دارم.ممنون میشم جوابتون را به میلم ارسال کنید

 324. مبینا می‌گه:

  متن پیام …سلام 8ماهه ازدواج کردم واز اول هم پیشگیری نداشتم پریودامم کاملا منظم و28روزست وتوی موعد تخمک گذاری هم یک روز در میون نزدیکی داریم اما باردارنشدم خیلی ناراحتم چون جاریم باردارشده وکلی خودشو واسم میگیره خیلی ناراحتم روحیمم بدشده راهنماییم کنید لطفا تا بدونم چطوری می تونم این ماه بارداربشم

 325. نفیسه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من 9ماهه ازدواج کردم از همون اول جلوگیری نداشتم رفتم پیش دکتر پریودم منظم شده فولیکولم 11بوده ماه قبل گلوکوفاژو لتروزول ودگزامصرف کردم میشه راهنمایم کنید

 326. ندا می‌گه:

  سلام من 36 سالمه یک پسر7ساله دارم طبیعی زایمان کردم الان نزدیک 3ساله قصدبارداری دارم ولی موفق نمیشم همه آزمایشات خودم وشوهرم مشکلی ندارن توی سونوگرافی فولیکول های خوبی هم دارم دیگه خسته شدم سن خودم وشوهرم داره بالامیره توروخداراهنماییم کنید

 327. مونا می‌گه:

  با سلام من28 سالمه و 8 ماهه ک ازدواج کردم و فقط ماه اول به صورت طبیعی جلوگیری کردم و معمولابیستم هر ماه شروع پریودیم هستو تا الان باردار نشدم خواستم راهنماییم کنید و تخمگذاری من را مشخص کنید.باتشکر از شما

 328. فرزانه می‌گه:

  سلام من هرماه فاصله اولین روز پریودیم تا اولین روز پریودی بعدی 30 روز بود اما ماه قبل 35 روز شد میخواستم ببینم روزای تخمک گذاری این ماهم چه تاریخ هایی بود؟ با تشکر

 329. تینا می‌گه:

  با سلام خدمت شما. لطفا کمکم کنید من دو بار سقط داشتم طی دوسال گذشته . امسال برای بارداری اقدام کردم آزمایش های من و همسرم سالم بودم. قرص آسپرین و لووکسین مصرف می کنم. دوماه برای بارداری اقدام کردم ولی باردار نشدم و در این دوماه روز 12 به بعد تا شروع دوره بعدی پریودم درد هایی نه به شدت درد پریود ولی خیلی کمتر زیر دلم و درد های کمی در سمت چپ زیر دلم دارشتم. آیا طبیعی هستن؟ امکان دارد دوباره سقط داشته باشم؟

 330. منصوره می‌گه:

  باسلام،5 ماه اقدام ب بارداري كردم،قبلش بريودم نامنظم بود،اما اززماني ك بيشكيري مو قطع كردم،بري ب مدت 3 ماه منظم شد،الان 2 ماه ك عقب ميندازم،ماه قبل 10 روز و اين ماه 17 روز،هنوزم بري نشدم،تست بي بي زدم منفي بود،ايا امكان داره من باردار باشم،هركي تجربه داره تورو خدا كمكم كنه،ممنونم

 331. marjan می‌گه:

  سلام من هر ماه ١٥ پريود ميشم و الا دارم مترونيدازول ميخورم ميخوام بدونم قرص مانع بارداري ميشه و تخمك گزاريم كي هست ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   خیر مانع بارداری نمی شود ولی زنان باردار نبایستی از این قرص استفاده کنند. برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 332. هدیه می‌گه:

  سلام خسته نباشید, من 4ماه هست ازدواج کردم و تا الان جلوگیری طبیعی داشتم پریودیم منظم هست و امروز 29 پریود شدم و میخواهم باردار بشم ,بنظر شما کی اقدام کنم و زمان تخمک گذاریم کی هست

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان دقیق تخمک گذاری تان می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 333. منصوره می‌گه:

  سلام دوستان من شنيدم بعضي از خانوما ن علايم دارن،و ن بي بي نشون ميده ك باردارن،فقط وقتي عقب انداختن بأيد برن ازمايش خون بدن،ايا واقعيت داره،لطفا هركي ميدونه بكه

 334. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم تخمدان چند mm باشه برای بارداری سریع خوب است؟؟

 335. فرزانه می‌گه:

  سلام خسته نباشید.من 5ماهه برای بارداری اقدام کردم که ماه سوم کیست داشتم ولی با قرص برطرف شد.ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم خیلی ناراحتم میشه بگید چیکار باید بکنم دوره پریودم 30 روزه است ولی ماه قبل 5روز عقب انداختم امکان داره این ماه باردار باشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری شما افزایش می یابد. برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید. تنها روش قطعی برای مشخص شدن بارداری انجام تست بتای حاملگی است.

 336. هستی می‌گه:

  باسلام من 7ماهه اقدام ب بارداری کردم ولی نشدم دکتر ب من قرص لتراکس داده آیا احتمال حاملگکی با این قرص هست

 337. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام من موقع تخمک گزاری وسایل سنگین بلندکردم.مشکلی نداره برای بارداری؟

 338. تارا می‌گه:

  سلام خسته نباشید.40 سال دارم نزدیک دوسال اقدام به بارداری کردم.از قرص وامپول هم استفاده کردم.ولی موفق نشدم.پريودي بسیار منظم هر27 روز یکبار دارم.نزدیکی هم تقریبا هر روز دارم ولی هنوز موفق نشدم بنده را راهنمایی کنید لطفا

 339. عاطفه می‌گه:

  سلام من 25 سالمه و 1.5 ساله ازدواج کردم و همیشه پیشگیری طبیعی داشتم.ماه پیش در روز تخمک گذاری اقدام به بارداری کردم اما نشد والان روز دوم پریود هستم.ازمایشاتم همه خوب بودن در اخرین سونو فولیکول 19 م م داشتم و نمای تخمدانpcoبوده.لطفا راهنمایی کنید ایا مشکلی دارم یا خیر وبرای بارداری سریع چه کنم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   مشکلی ندارید در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 340. پونه می‌گه:

  سلام
  برای مشکل روده قرص بیسموت و مترونیدازول و سیپروفلوکساسین و کلدیوم سی میخورم و در حال اقدام برای بارداری هستم
  دکتر گوارش گفت اگر همزمان باردار شم قرصها تاثیری روی نطفه و جنین نداره ولی بازم میترسم
  ممکنه شما هم نظرتون رو بگین؟
  در ضمن 6 ماهه اقدام میکنم (ده روز میانی یک روز درمیان) قبل از اقدام دوره کامل منظم داشتم ولی بعد از اقدام چند روز زودتر از ماه قبل قاعده میشم ماه پیش هم یه فولیکول 26 داشتم ولی باردار نشدم
  ممنونم

 341. taranehmn می‌گه:

  با سلام
  من 6 ماه هست که اقدام به بارداری کردم و نتیجه نگرفته ام . تمام ازمایشهات هم خوب بودن و مشکلی نداشتم / این ماه روز 12 پریودم رفتم سونو و 2 تا فولیکول گفتن ازاد شده به اندازه ی 12 و 14
  ایا امکانش هست این فولیکول در روزهای بعدی رشد کنه؟ و با این 2 تا فولیکول باردار شد؟ م

 342. سمي می‌گه:

  با سلام و عرض خسته نباشيد. من پنج ساله ازدواج كردم و ٢٨ سال سن دارم. هميشه پريود منظم داشتم اما الان كه ٣ ماهه براي بارداري اقدام كردم، نامنظم شده ام و اين دوره در روزي كه بايد تخمك گذاري داشته باشم پريود شدم. فقط ٧ روز از عادتم ميگذرد. لطفا من را راهنمايي كنيد

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   فاصله بین قاعدگی ها 35-21 روز طبیعی است. در صورت نامنظم بودن قاعدگی ها نیاز به انجام آزمایش و سونوگرافی وجود دارد.

 343. النا می‌گه:

  سلام ببخشید اگه حامله باشم ندونم و قرص dupbaston مصرف کنم مشکلی ایجاد میشه؟ چون. این قرص باید از روز پانزدهم قاعدگی شروع کرد. منم روز تخمک گذاریم نزدیکی داشتم. فعلا هم هیچ ازمایشی مشخص نمیشه باردارم یا نه. میخواستم فقط مطمیین شم ضرر داره قرص مصرف کنم؟؟

 344. مهدیه می‌گه:

  من ۱سال ونیم جلوگیری طبیعی کردم پریودیام نامنظمه عفونتم کمه ۴ ماه دیگه جلوگیری نمیکنم میخوام زودتر باردارشم حداقل تاماه اینده سنم ۱۷ است توروخداکمکم کنید

 345. زهرا می‌گه:

  سلام لطف میکنید اگه جواب بدید .من ۲۲ سالمه. شش ماهه اقدام برای بارداری میکنم. اول پریودم ۳۸ روزه بود دکترم گفت مشکل خاصی ندارم و برای نظم پریودم دوفاستون تجویز کرد. ماه اول با مصرف دوفاستون دوره ام ۳۷ روزه شد و ماه دوم ۲۹ روزه . پریودم ۷ روزه هست. نمیتونم روز تخمک گذاریمو تشخیص بدم و نمیدونم که ماه بعد با مصرف دوفاستون دوره ام بیشتر از ۲۹ میشه یا کمتر ؟ ضمنا سوال دومم اینکه آیا ژل لوبریکانت یا تاخیری بر اسپرم یا نطفه تاثیر میذاره؟ خدا عاقبت بخیرتون کنه جواب بدید.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید. استفاده از ژل مشکلی بر روی نطفه نخواهد گذاشت.

 346. taranehmn می‌گه:

  مشاوره عزیز چرا جواب سوال منو ندادین؟ من واسم جواب شما مهم بود !!!

 347. بنفشه می‌گه:

  سلام توروخدا جوابم بديد ،٤سال ازدواج كردم پنج ماه اقدام كردم برا بارداري هم خودم و هم همسرم مشكلي نداريم آزمايش داديم نميدونم چرا باردار نميشم دارم ديوونه ميشم

 348. Narges می‌گه:

  باسلام
  من۳۳سالمه وحدودأ یکسال ونیم پیش سقط عمدی داشتم پریدم تقریبأ منظمه و اونبارم که باردارشدم حدود۳ما زیر نظر دکتر و مصرف قرص آهن باردار شدم اما چون عروسیم به تعویق افتاد مجبور شدم سقط کنم، الان حدود ۳-۴ماه دست و پا شکسته برای بارداری اقدام کردم، اما خبری نشد، لطفا منو راهنمایی کنید همش میترسم بابت سقط عمدی دیگه باردار نشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورت طبیعی بودن نتایج آزمایشات شما و همسرتان جای نگرانی وجود ندارد. با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری شما افزایش خواهد یافت. برای مشخص شدن زمان دقیق تر تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 349. شیما می‌گه:

  سلام من 13سالمه خیلی دوستدارم زودتر پریود بشم چکار کنم که زودتر پریود بشم.ترشحاتم دارم

 350. مهستا می‌گه:

  سلام من سی ام هر ماه پریود میشم و دوره پریودیم هم 5 الی 7 روز طول می کشه زمان دقیق تخمک گذاری من کی هست؟
  ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 351. یاسی می‌گه:

  با سلام
  یه سوال داشتم . فولیکول روز 11 / وقتی اندازه اش 14 باشه امکانش هست رشد کنه و بزرگتر بشه و تخمک ازاد کنه؟ معمولن روزی چقدر رشد کنه و چه زمان ازاد شه. ممنون میشم جواب منو بدین

 352. زینب می‌گه:

  با سلام من 37 ساله هستم سه ماه اقدام به بارداری کردم به دکتر مراجعه کردم فیبرم سه سانتی دارم قرص مولتی ویتامین با Eداده میخوام زودترباردار بشم خیلی زجر میکشم بعد از خدالطفا شما کمم کنید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   نگران نباشید و با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری را افزایش دهید. فیبروم باعث ناباروری نمی شود. در صورت نداشتن مشکل خود و همسرتان جای نگرانی وجود ندارد.

 353. مریم می‌گه:

  سلام من ماه پیش 15پرید شدم این ماه 8پرید شدم زمان تخمک گذاری من چه روزیه من کی باید اقدام کنم برا بچه دار شدن؟

 354. زهرا می‌گه:

  سلام. اگه دو روز بعد از نزدیکی تخمک گذاری باشه آیا احتمال بارور شدن تخمک هست؟ و چند روز بعد از نزدیکی مشکوک تست بارداری بدم مطمئن هست؟ ممنونم بخاطر وقتی که برای ما میذارید

 355. Narges می‌گه:

  آزمایشاتی که اشاره کردین چی هست ؟ این آزمایشات برای آقایون چی هست؟ لطفا بگید که ما بریم انجام بدیم

 356. نازی می‌گه:

  باسلام من 37سالمه وسه بار باردارشدم سه سالی یک باروهر سه بار در یک ماه{دی} اتفاق افتادوبچه هام دختر متولد شدن الان میخوام پسر باشه ولی موفق به بارداری نشدم دکتر هم گفت که مشکلی نداریم وچهار ساله که تلاش میکنم وبی فایده بوده ایا زمان ومدت نزدیکی وقتی زیاد باشه اثر میکنه چون بعضی وقتا تا یک ساعت هم طول میکشه لطفاراهنمایی کنید باتشکر

 357. سارا می‌گه:

  سلام خانم مشاور
  من دوروز ازوقت پریودم گذشته و بیبی چک گذاشتم مثبت میاد ولی یکم خط پایینی کم رنگ ترهست. وخودم کمردرد وحالت تهوع دارم یعنی من باردارم ؟؟؟؟؟؟میتونم یه هفته دیگه ارمایش خون بدم ؟؟

 358. elina می‌گه:

  سلام
  اقدام به بارداری کردم 15 روز پیش روز تخم گذاریم بود قبل و بعد تخمک گذاری نزدیکی داشتم. الان سه روز که تخمدان سمت راستم یکسره درد میگیره ولی خیلی کم به طوری که میشه تحمل کرد. جوری که تخمدانم رو حس میکنم. به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟ عفونت میتونه باشه؟ یا که علایم بارداری؟ سپاسگذارم

 359. زهرا می‌گه:

  سلام من دوره پریودی 32روزه دارم می خواستم ببینم زمان تخمک گذاری چه موقع اتفاق می افتد. واگربخواهم دختر بشه باید چکار کنم باتشکر اززحمات شما.

 360. فرشته می‌گه:

  سلام تعداد اسپرم های بارور شوهرم خیلی کمه تازه داره دارو استفاده میکنه چه مدت زمان میبره تا جواب بگیریم

 361. آرزو می‌گه:

  سلام ، ممنون از سایت خوبتون . من 38 سالمه و سیکل قاعدگی ام 21 روزه است میخوام بدونم زمان تخمک گذاری من چه وقت میباشد ؟ سوال بعدم اینه که با توجه به سنم بارداری واسم مشکلی نداره و در ضمن ی پسر 14 ساله دارم تفاوت سنی با فرزند اولم در تربیت و روابط بین آنها مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ خیلی ممنونم از صبر و شکیبایی و محبت شما و همکارانتان .

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   زمان تخمک گذاری شما به احتمال زیاد در روز 7 سیکل قاعدگی تان است. با این حال برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری نیز می توانید استفاده کنید.

 362. زهرا می‌گه:

  سلام مشاور جان. من 26 آذر بمدت هفت روز پریود بودم یعنی تا 2 دی. بعد از پریود روزای 4 . 6. 8. 10. 12. 14. دی برای بارداری اقدام کردم. و حالا 21 دی پریود شدم. پریودم به طور معمول 29 روز بود. و کیست ندارم. به نظر شما چرا باردار نشدم؟ و کجا برم و چیکار کنم تا علتشو بدونم ؟ و بدونم که اصلا تخمک گذاریم کی بوده؟ این ماه دیگه مطمئن بودم باردارم ولی تا پریودشدم خیلی جاخوردم. لطفا راهنماییم کنیدچون کسی رو ندارم ازش بپرسم. سنم 22

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه نتایج آزمایشات خود و همسرتان طبیعی است با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری شما افزایش خواهد یافت.

 363. مهسا می‌گه:

  سلام ممنون میشم اگه جواب بدین من ازمایشات قبل از بارداری رو دادم گفتن هورمون پرولاکتینم یکم بالاس که بهم قرص دادن بعد گفتن اون یک ماه جلوگیری کن بعد از پرید شدنت اقدام به بارداری کنم ولی ماه پیش 15پرید شدم این ماه 8 چه زمانی زمان تخمک گذاری من هستش؟چه روزی باید اقدام کنم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 364. زهرا می‌گه:

  دوباره سلام صب ازتون سوال پرسیدم هنوز ج ندادید برای اینکه کامل وضعیتم رو بدونید باید این رو هم اضاف کنم که بعد از اینکه برای بارداری اقدام کردیم یعنی روزای 4 دی تا 14 دی . گفتم امروز پریود شدم ولی شبیه پریود نیست . درد زیاد با لخته های قهوه ای و خون قدیمی نه تازه. میترسم مشاور جانم. نمیدونم شاید سقط باشه. شاید خطرناک باشه شاید پریود شدم . ولی پریودم روز اول دوسه برابر این خون میدیدم. تازه تو همه عمرم سابقه نداشته 26 روزه پریود شم. سنم 22 . این پیام ادامه پیام قبلمه. توروخدا راهنماییم کنید چون کسی رو ندارم ازش بپرسم.

 365. زهرا می‌گه:

  مشاورجان اگه من چهار هفته حامله باشم و این خونریزی قهوه ای و این لخته های قهوه ای نشانه سقط باشه. آخه از کجا باید بدونم سقط انجام شده یا نه؟ آیا باید نطفه یا یک چیز خاص تو خونریزیم ببینم؟ اگه سقط صورت بگیرهماه بعد مشکلی در تخمک گذاریم و بارداریم ایجاد میشه یا نه؟ کمکم کنید

 366. فاطمه می‌گه:

  سلام من یکبار برای بارداری اقدام کردم اما قبلش سونو ندادم که از سلامتی تخمدان و رحم مطمین شوم حالا نگرانم چیکار کنم؟اگه کیست داشته باشم چی میشه؟

 367. mina می‌گه:

  سلام من پریودام معمولا 42 روزه هست یعنی از اولین روز پریود قبل تا اولین روز پریود بعد میخواستم زمان تخمک گذاریم رو به طور دقیق بفهمم ایا امکانش هست البته از 33 تا 48 روز هم داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید

 368. سمانه می‌گه:

  با سلام من مدت 2 سال ونیم قصد بارداری دارم دراین مدت با مراجعه به متخصص زنان من وشوهرم هیچ مشکلی برای بارداری نداشتیم ودکتر پیشنهاد iui رو دادن البته من اضطراب اجتماعی شدید دارم با توجه به این که قصد بارداری داشتم روانپزشک به من سرترالین 100 رو تجویز کردن الان هنوز با مصرف این قرص اضطرابم به طور کامل مهار نشده میخاستم بدونم امکان داره این نازایی من مربوط به اضطرابم باشه ممنون میشم اگه سریع پاسخ سوالم روبدید

 369. ستایش می‌گه:

  باسلام من الان نزدیک 10ماه میشه ازدواج کردم وچهار سال عقد کرده بودم در دوران عقد جلوگیرم به صورت طبیعی بود وگاهی واوقات از قرص اورژانسی استفاده می کردم اما بعداز عروسی اقدام به بارداری کردم بعداز ده ماه هنوزحامله نشدم باتوجه به اینکه دوماه دارم کلومیفن مصرف میکنم ماه اول پریدیم منظم بود اما این ماه نزدیک 5روز عقب افتاد واین دوره پریدیم همراه بادرد شدید بود وسینه هایم به شدت زیاد درد میکردنند خواهشا مرا راهنمایی کنید

 370. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام خانم.من تخمدانم ضعیف بود دکترم دارو بهم داد الان خیلی عالی شده.این ماه موقعه های تخمک گذاریم نزدیکی داشتم.19پریودیم تخمدان چپم به مدت 8ساعت به شدت دردمیکرد.الان هم یه موقع دردمیگیره.سنو هم یک ماه پیش دادم کیست نداشتم.یعنی از چی میتونه باشه؟؟خواهش میکنم جواب بدید ممنونم ازتون…….

 371. مارال می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.من الان یکماه از زمانی که باید پریود میشدم گذشته و آز بتا دادم 642 بوده این یعنی من باردارم؟

 372. طاهره می‌گه:

  سلام من دوروز بعد پریودیم نزدیکی داشتم واقدام به بارداری کردم.من هر 12روز پریود میشم یعنی هر دو هفته .امکان باردارشدن من کمه؟؟؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   فاصله بین قاعدگی های شما کم است و نیاز به بررسی و مشخص شدن علت زمینه ای وجود دارد.

 373. Breeze می‌گه:

  سلام. 26 سالمه و یک ساله ازدواج کردم و در این مدت از قرص های جلوگیری ترکیبی مثل دیان و یاز و یاسمین استفاده کردم. 2-3 سال دیگه هم شرایط بچه دار شدن نخواهم داشت و مجبورم از این قرص ها استفاده کنم. آیا بعد از این مدت میتونم هر موقع اقدام کنم بلافاصله باردار بشم؟ این قرصها تاثیری روی بارداری ندارند و اون رو به تاخیر نمیندازن؟ چقدر احتمال داره قرص باعث ناباروری بشه؟
  ممنون میشم جواب بدید. منتظرم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   قرص های پیشگیری از بارداری سبب ناباروری نمی شود. معمولا 3 ماه پس از قطع مصرف قرص فرد باردار می شود.

 374. فاطمه می‌گه:

  سلام من حدوده هشت ماه پیش بارداری چهار تا شش هفته داشتم که سقط شد علتشم معلوم نشد الان چند ماه اقدام به بارداری کردم ولی نشد .پریودی منظمی دارم قبلا 30 روزه بوئ الان 28 روزه است به دکتر هم مراجعه کردم بهم قرص ویتامین ای و دوفاستون داد نمیدونم ادامه بدم ب خوردنش یا نه.. دلم میخواد زود باردار شم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری شما افزایش خواهد یافت. با توجه به سیکلهای 28 روزه شما به احتمال زیادی در روز 14 سیکل تخمک گذاری خواهید داشت. با این حال برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری نیز می توانید استفاده کنید.

 375. neda می‌گه:

  با سلام خسته نباشید ببخشید من دورقاعدگیم ۵روزه ست الان سه ماه واسه حاملگی اقدام کردم الان بیشتر علایم بارداری دارم دمای بدنم در روز بالا میره وتکرور ادرار دارم امروز فقط لک دیدم قهوه ای ماهیچه پا گرفته میخواستم بدونم با این نشانه ها من الان باردار هستم یا نه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   تنها با مثبت شدن تست بتای حاملگی می توان گفت شما باردارید.

 376. ماریا می‌گه:

  سلام من یک سال و نیم پیش من باردار شدم و دو ماهگی بچم سقط شد و بعد از تا 1 سال جلوگیری کردم الان که میخوام بار دار بشم نمیشه چکار کنم راهنمایی کنید من خیلی از نازایی میترسم

 377. نرگس می‌گه:

  چرا جواب پيام همه رو ميدين به غير از من…. واقعا ديگه دارم ازتون ناراحت ميشم ٢ ماه پيشم همينجور بهتون پيام دادم اما بازم جوابمو ندادين

 378. neda68 می‌گه:

  سلام خسته نباشید چند روز فقط لک قهوه ای دیدم یک روز لخته خون جزعی بود شکمم یکم باد داره سینه م یکم درد میکنه تو روز یه دفعه احساس خوابالودی میکنم امکان داره من حامله باشم ؟تورو خدا یکی بهم جواب بده
  از یکی شنیدم که بعضیا هستن که تو حاملگی پریود میشه؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   تنها با مثبت شدن تست بتای حاملگی، بارداری تأیید می شود.

 379. fati می‌گه:

  سلام خسته نباشی میخواستم بپرسم قرص دو فاستون برای چیه من قصد بارداری دارم پریودی منظمی هم دارم دکتر برام تجویز کرد .ایا با خوردن این قرص امکان باردازی هست؟

 380. مریم می‌گه:

  سلام خسته نباشید من 4هفته اس که باردارم ولی تو سونوگرافیم تشخیص یه کیست دادن خواستم ببینم مشکلی برا جنین ایجاد نمیکنه؟من خیلی نگرانم میشه کمکم کنید

 381. مهسا می‌گه:

  سلام من تست بارداری دادم مثبت بود بعد سونوگرافیم دادم ولی میگن خیلی هنوز کوچیکه قلبش تشکیل نشده سمت راستمم یه کیست تشکیل شده آیا خطری برا جنین نداره؟پیش دکتر برم یا فعلا زوده برا رفتن؟تورو خدا زود خبر بدین من خیلی نگرانم

 382. نرگس می‌گه:

  با سلام و خسته نباشيد من ١٨ آذر يه سقط ناخواسته داشتم بعد از اون ديگه پريود نشدم نميدونم چيكار كنم تازه بارداريمم با آمپول گونال اف و قرص كلوميفن بود همه چى خوب بود اما نميدونم چرا يهو توى هفته ششم جنين سقط شد تورو خدا بهم بگيد چيكار كنم

 383. مهسا می‌گه:

  سلام من دو بار پیام گذاشتم ولی جوابی نگرفتم میشه خواهش کنم جواب بدین منو از نگرانی در بیارید؟

 384. ستایش می‌گه:

  باسلام این دومین بار سوال میکنم خواهش میکنم جوابمو بدین من این دوره سوم کلومیفن میخورم روز 15قاعدگیم سونو دادم دکتر گفت فولیکول چپ 24وراست25می باشد مایع ازاد هم درلگن دید ه نشده میترسم این قرصی که خوردم تبدیل به کیست بشه اخه امپول نزدم ده ماه ازدواج کردم اقدام به بارداری کردم اماباردار نشدم شوهرم ازمایش داده بهش گفتن کم تحرکی اسپرم داره

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   همسرتان برای بهبود کیفیت اسپرم می تواند ار داروهای گیاهی و تقویت کننده استفاده نماید. در مورد مصرف قرص کلومیفن نگران نباشید.

 385. afask می‌گه:

  باسلام و خسته نباشید من 32 سال سن دارم و الان 6 ماه است که اقدام کردم برای بارداری و قبل از اقدام ها من دکتر رفتم و هر دو کاملا سالم بودیم و چون اسرار داشتم دوقلو داشته باشم واسه همین 3 ماهاول اقدامم رو کلومیفن خوردم از روز 3سیکلم به مدت 5 روز روزی 3 تا خوردم اما نتیجه ای ندیدم و بعد از اون 3 ماه دیگه نخوردم ا
  لان میخوام واسه 8 ماه اقدام کنم سیکلمم 25 روزست البته من از روز 11 تا 20 سیکلم یک روز درمیون اقدام داشتم حالا به نظر شما من چیکار کنم که بهتر نتیجه بگیرم اقدامام صحیح بوده یا نه

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید برای مشخص شدن زمان تخمک گذاری تان از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 386. افسانه می‌گه:

  سلام خسته نباشید .22 ابان .21 اذر.22 دی 3 دوره پریودی قبلیم هست که پریودیم 5 روزه بهترین زمان برای بارداری و تخمک گذاری ام کی هست ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با توجه به فواصل قاعدگی تان زمان تخمک گذاری شما روز 16 سیکل قاعدگی تان است. با این حال برای مشخص شدن زمان دقیق تر تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 387. نسرین می‌گه:

  سلام من تا قبل ازاینکه برای بارداری اقدام کنم سیکل قاعدگیم منظم بود29 روزمیشد دوره قاعدگیم 9 روزه اس یک ماهه اقدام به بارداری کردم به مدت 5 روز عقب افتاد فکر میکردم باردارم ولی پریود شدم زمان دقیق تخمک گذاریم چه موقع اس ممنون میشم جواب بدید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای تعیین زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کنید. در صورتیکه همیشه قاعدگی شما 29 روزه است به احتمال زیاد زمان تخمک گذاری شما روز 15 سیکل قاعدگی است با داشتن نزدیکی طی 4-3 روز قبل و پس از تخمک گذاری شانس بارداری شما افزایش خواهد یافت.

 388. الناز می‌گه:

  سلام،من دو ماهه اقدام به بارداری کردم،قبلا دوره قاعدگیم30روزه بود اما از وقتی اقدام به بارداری کردم ماه اول 4روزوو دوم14روز عقب افتاد،میخواستم بدونم علتش چی میتونه باشه و زمان تخمک گذاری روچطور محاسبه کنم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   فواصل بین قاعدگی 35-21 روز طبیعی است. برای تعیین زمان تخمک گذاری شما می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 389. بهار می‌گه:

  سلام,من۲۹سالمه و سه ساله ازدواج کردم و تاحالا اقدام به بارداری نداشتم,انشااله این ماه میخوام اقدام کنم,دکترم ازروز۵تا۹پریود روزی نصف قرص کلوفمین ۵۰تجویزکردن و برای روز ۱۳پریود برای سنو رفتم ایشون گفتن همه چیز خوبه و درحال تخمک گذاری هستم,ازرور ۱۱پریود تا امروز که روز چهاردهمه ازکیت تخمک گذاری مس۱۴استفاده کردم ولی تا امروز همش یک خطش قرمزهدر حالی که دکترم روزهای۱۴،۱۵،۱۶رو برام مشخص کردن که نزدیکی داشته باشم چرا این مغایرت وجود داره من.هم زمان از کیتهای دیگه هم استفاده کردم چون فکر کردم که شاید اون کیت خطا داره ولی کیت آبون و وان استپ هم همونطوری بودن.

 390. نسترن می‌گه:

  با سلام,من دو بار اقدام به بارداری کردم,ولی حامله نشدم خیلی مشتاقم زود بچه دار بشم در ضمن نمیتونم زمان تخمک گذاریمو مشخص کنم قاعدگیه منظم دارم ۲۸روز,به نظرتون چیکار کنم زود حامله میشم؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس یارداری شما افزایش خواهد یافت. با توجه به طول سیکل قاعدگی شما زمان تخمک گذاری شما به احتمال زیاد روز 14 سیکل است. با این حال برای تعیین دقیق تر زمان تخمک گذاری می توانید از کیت تخمک گذاری نیز استفاده کنید.

 391. محبوبه عماد می‌گه:

  سلام خسته نباشید.من بخاطره کاره شوهرم اومدم قرص ال دی مصرف کردم تا وقتی میاد پریودیم تموم شده باشه.ممکنه قرص ال دی تخمدان هایم راضعیف و یا پریودیم رو نا منظم کنه؟؟
  10تا دونه قرص رو میخوام بخورم بعد دیگه نخورم تا پریود بشم وقتی هم شوهرم اومد تموم شده باشم.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   مصرف ال دی در دوران کوتاه مدت مشکلی برای شما پیش نخواهد آورد. برای تأثیر قرص بر پیشگیری از بارداری بایستی قرص در زمان مناسب و هر روز به مدت 28 روز مصرف شود.

 392. Neda می‌گه:

  سلام . من دوره پریودم 29 روزه هست. همیشه هم پریودم منظمه. واسه روز تخمک گذاری به دکتر مراجعه کردم دو تا فولیکول داشتم که گف فولیکول سمت راستم بهتره. یه آمپول hcg داد و گفت از شب 14 نزدیکی کن . به مدت 3 شب تزدیکی کردم اما باردار نشدم . به نظرتون چرا؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   احتمال بارداری از هر دوره از اقدام چیزی حدود 30% است پس نمی توان انتظار داشت با هر اقدام به بارداری، فرد باردار شود. در طی سیکلهای بعدی با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس باروری افزایش خواهد یافت.

 393. راحله می‌گه:

  سلام من تنبلي تخمدان داشتم. دو دوره مدروكسي پروزسترون و دو دوره دوفاستون استفاده كردم الان ماه5 اقدامم هستم و اين ماه هيچي جز متفورمين كه تو كل اين مدت با اسيد فوليك خوردم, نخوردم. امروز يك هفته از پري ميكذره و بي بي چكم منفيه. ايا ممكنه تاثيره اين كه ديكه دوفاستون نميخورم باشه؟ يا احتمال بارداري دارم. دكترمم ازمايش و سونو مو ديد و كفت هيچ مشكلي ندارم و همه چيز عاليه. ممنون

 394. بهار می‌گه:

  جوابمو ندادی,من روز ۱۷پریودمه اما هم چنان کیت مکس ۱۴یک خط کنترلو نشون میده یعنی هنوز تخمک گذاری نکردم؟پس روزهایی؟ب که دکترم مشخص کرده بودن چی بود؟

 395. ستایش می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید من سه دوره قرص کلومیفن خورده ام اما نتیجه نگرفتم می خواستم بدونم این دوره بخورم یانه یا شما پیشنهاد دیگه دارید با توجه به اینکه شوهرم کم تحرکی اسپرم داره وتحت درمان می باشد

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   می توانید این دوره هم مصرف کنید ضمن اینکه همسرتان نیز همزمان درمان شود.

 396. ستایش می‌گه:

  باسلام مجدد وخسته نباشید وباتشکر از سایت خوبتان دکتر برای کم تحرکی اسپرم شوهرم قرص پنتافیل وکتوتیفن وروی داده قرص پنتافیل که می خوره میگه قفسه سینه ام خیلی درد می گیره به طور که مجبور میشه قرص رانیتیدین می خوره قرص پنتافیل سه هفته خورده الان دیگه تموم شده قرص کتوتیفن وروی هنوز می خوره نظر شما در این رابطه چیه ایا قرص پنتافیل بگیره دوباره استفاده کند یانه خواهش میکنم جوابمو بدین

 397. فرحناز می‌گه:

  سلام
  من 27 سالم دوماه اقدام به بارداری کردم.هرماه دوروز پریودیم جلو میوفته یعنی ماه قبل 20 پریود شدم این ماه 22 زمان پریودیم بود .میتونید زمان تخمک گذاری منو بگید چه زمانی هست.در ضمن طول زمان پریودیم هم معمولا بین 4 تا 6 روز.با تشکر.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   به احتمال زیاد زمان تخمک گذاری شما روز 18 سیکل قاعدگی تان است.

 398. Neda می‌گه:

  ممنونم از پاسختون. یه سوال دیگه هم داشتم من برای پسر دار شدن پیش متخصص میرم . واین ماه به خاطر اینکه راهم به دکتر دوره نمیتونم برم. 19 بهمن پریود شدم ماه قبلشم 22 دی پریود شده بودم و مه های قبلشم همینطور 4 روز زودتر. این ماه به نظرتون چه روزی باید نزدیکی کنم برای بچه پسر؟
  ماه پیش دکترم گف روز 14 15 و 16 قاعدگی . این ماه چی؟

 399. آرزو می‌گه:

  درود برشما…
  سیکل پریودم 28 روزههست وهرماه به مدت 5-6 روز پریودم طول میکشه . میشه کمکم کنید و زمان تخمک گذاریم رو مشخص کنید؟

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   به اختمال زیاد زمان تخمک گذاری شما روز 14 سیکل قاعدگی تان است. برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری نیز می توانید استفاده کنید.

 400. آرزو می‌گه:

  آیا کیست ساده در تخمدان باعث تاخیر در بارداری میشه؟ لطفا جواب بدید

 401. سودا می‌گه:

  باسلام من ٦ماهه ازدواج كردم دوره بريودمم آخر هر ماهه و منظمه.واسه تخمك كذاريم به دكتر مراجعه نكردم.اما نميدونم جرا باردار نميشم؟قرصم نميتونم مصرف كنم.لطفا راهنماييم كنين.

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای دانستن زمان تخمک گذاری تان می توانید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید.

 402. نجمه می‌گه:

  سلام گرم خدمت دوستان عزیز انشالله همگی خوب بشین صاحب بچه بشین …منم مثل شما سخت درحال اقدام به بارداری هسم خیلی هم دلم میخواد زود صاحب بچه بشم آخه مادرشوهرم بهم تعنا میزنه برام دعا کنید …من میخواستم بپرسم این ماه اقدام به بارداری کردم وخیلی عرق سرد میکنم وسرگیجه دارم امکانش هست باردار باشم برای سریعتر بچه دار شدن غیر از دانستن زمان تخمک گذاری چه باید کرد؟البته من 19سال دارم. ممنونم

  • مانی می‌گه:

   باسلام من ۹ماه قرص مدروکسی پروژسترون خوردم تخمدانم پلی کیستیکه دو ماه جلوگیری نمیکنم در ضمن دوسال ونیم ازدواج کردم ماه اول سر تاریخ پری شدم بعد کنار گذاشتن قرص ولی ماه دوم هنوز نشدم هرچقدرم بیبی چک میذارم منفیه ۴۲روز از پری قبلیم گذشته تمام علائم حاملگی هم دارم یعنی حاملم یا باز دوباره بهم ریخت زمانش دیگه خسته شدم بگید چیکار کنم دکترم گفته بود تصمیم حاملگی داری قرصتو بذار کنار خواهشأ سریع بهم بگید من۲۷ سالمه

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با توجه به نتیجه تست شما باردار نیستید و نیاز به درمان تخمدان پلی کیستیک و همزمان اقدام برای بارداری وجود دارد.

 403. Neda می‌گه:

  با سلام. من 3 روز پیش لقاح داشتم امروز خانه تکانی عید کردم و بعدش ازم ترشح اومد. ممکنه که احتمال بارداریم کم شه؟
  تا امروز ترشح نداشتم اما الان بعد از کار کردن ترشح ازم میاد

 404. النا می‌گه:

  متن پیام …سلام من قرص دوفاستون استفاده میکنم از روز 15. و هر ماه 23 پریود میشم. میشه لطف کنید بگین که چه روزی روز تخمک گذاریم هست؟

 405. فاطمه می‌گه:

  سلام خسته نباشین ۲۳سالمه یکساله ازدواج کردم وتا الان جلوگیری میکردم حالا۲.۳ماهه میخوام بارداربشم ماه قبل تا۳۰روزپریودنشدم ولی بعداز۳۰روز پریودشدم پریودیام هرماه منظم بوده بجزاین ۳ماهی که اقدام کردم واسه بارداری عقب میوفتاد.بهترین زمان واسه نزدیکی کیه؟

 406. raha می‌گه:

  سلام وخسته نباشید،برای بارداری سونو انجام دادم روز ۱۲پریودیم در تخمدان راست فولیکول به قطر 20mm در سونو مشاهده شده بود من از روز ۱۲ پریودی یک شب در میان نزدیکی داشتم تا دو روز مانده به پریودی بعدیم ،چند روز هست احساس سرگیجه وحالت تهوع دارم اما هنوز تستی انجام ندادم واین بار دوم هست که اقدام بارداری کردم احتمال دارد که باردار باشم چون همیشه قبل بارداری سینه هام ورم میکرد ودرد داشت اما الان اینجوری نشده تست بی بی چک آیا جواب میده ممنون میشم پاسخ دهید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه یک هفته از زمان مقرر پریودی شما گذشته تست بی بی چک می توانید انجام دهید.

 407. مینا می‌گه:

  سلام من 27سالمه 5ساله ازدواج کردم الان 6ماه گذاشتم بارداربشم ولی هیچ خبری نشده ممکنه من مشکل داشته باشم ممکنه به خاطر مصرف سیگار شوهرم باشه

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   معمولا پس از یکسال داشتن نزدیکی بدون محافظت در صورت باردار نشدن نیاز به بررسی زوجین وجود دارد. در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید.

 408. مریم می‌گه:

  سلام من 37 سال سن دارم و یک سال که ازدواج کردم ولی هنوز باردار نشدم پریودهام منظم هست و همه جور آزمایش دادیم، حتی یک ماه پیش عکس رنگی از رحم گرفتم هیچکدوم مشکل نداشت لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم ممنون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   در صورتیکه نتایج آزمایش اسپرموگرام همسرتان نیز طبیعی باشد با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری شما افزایش خواهد یافت.

 409. نجمه می‌گه:

  سلام خدمت کارشناس محترم
  میخواستم بدونم چند رو قبل از نزدیکی برای بارداری نباید نزدیکی انجام بشه؟تا تعداد و قدرت اسپرم به نهایت خودش برسه
  اگه ممکنه سریعتر جواب بدید
  ممنون

 410. مینا می‌گه:

  سلام عفونت باعث میشه من حامله نشم.. اگه قرص متروییدازول استفاده کنم ایرادی نداره مشکلی واسه تخمک پیس نمیاد

 411. نجمه می‌گه:

  باعرض سلام من اقدام به بارداری کردم اما تست زدم منفی بود و آز دادم منفی بود اما الان 17روزه از موعد پریودم میگذره اما هیچ نشانه ای از پریودندارم کیک هفته هس 3تا امپول پروژسترون زدم اماهیچ نتیجه ای نداد خیلی نگرانم تاچندروز امپول پروژسترون جواب میده؟واحتمال داره باردار باشم با آز منفی؟من باید چکارکنم پریود بشم؟ودکترهم گفت نه من ونه شوهرم مشکلی نداریم .ترخدا خیلی نگرانم کمکم کنید.مرسی

 412. مینا می‌گه:

  باسلام مادرم 47سالشه افتادگی رحم بعداززایمان پیداکرده اگه نشد عمل کنه بهترین راه چیه که بدتر نشه

 413. nazila می‌گه:

  سلام من 28 سالمه و 6 ماه اقدام کردیم ولی من باردار نشدم فقط پریودم دوروز در ماه هی جلو میوفته.من ازمایش های اولیه رو دادم و بدنم سالم هست همسرم هم از جسمانی کاملا قوی و سالم هستن البته ازمایش ندادن.ازمایشهای عمومی سالم بودن.نگرانم. ما اصلا در خانواده سابقه ناباروری نداشتم.همه خانمها اتفاقا چند قلو زا هستم در اقوام.منو راهنمایی کنید

 414. مهشید می‌گه:

  سلام من 30 سالمه یک سال تلاش کردم حامله نشدم مرکز ناباروری رفتم و همه تست های قبل از حاملگی رو دادم و گفت مشکلی نیس از کیت تخمک گذاری استفاده کن الان دو ماهه دارم استفاده میکنم سیکل ماهانه ام 31 روزه اس از روز 16 استفاده میکنم ولی جواب تست منفیه از روز 12 هم یه بار گذاشتم تا 6 روز ولی بازم منفی بود الان میترسم ایا ممکنه من تخمک گذاری نداشته باشم اینم بگم که دکترم بهم گفت فقط عکس رنگی ندادی که اگه حامله نشدی تا سه ماه بیا بگیر
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  مرسی از مطالب قشنگ سایتتونم

 415. Fahima می‌گه:

  برای باردارشدن کدام روزمریضی ماهوار نزدیکی صورت گیرد؟

 416. محبوبه عماد می‌گه:

  با سلام ..من سه ساله ازدواج کردم یک سالش جلوگیری طبیعی داشتم.تنبلی تخمدان داشتم.با مصرف قرص تخمدانم عالی شد.شوهرم هم ازمایش داد همه چیز نرمال بوده.و با کیت تخمکگذاری.در موقعهای تخمک گذاری هایم هم نزدیکی داشتم.ولی متاسفانه هنوز نتیجه ای نگرفتم.یعنی ازچی میتونه باشه؟
  خواهش میکنم زود جواب بدید

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   احتمال بارداری در هر سیکل قاعدگی حدود 30 درصد است پس ناامید نشوید.

 417. ا.م می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من دوره ی قاعدگیم 29 روزه ست، یعنی از روز اول قاعدگی اول تا روز اول قاعدگی دوره ی بعد، زمان خونریزی من هم 7 تا 8 روز است، دو بار برای بارداری اقدام کردم اما حامله نشدم، من آزمایش های قبل از بارداری هم انجام دادم اما مشکلی نداشتم، ممکنه تخمک گذاری در یک ماه صورت نگیرد؟
  با فرض اینکه من 1 فروردین پریود شده باشم و 7 هم خونریزی قطع شود، چه موقع باید نزدیکی داشته باشیم؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با توجه به سیکل قاعدگی احتمال تخمک گذاری شما روز 15 سیکل قاعدگی تان است. از طریق کیت تخمک گذاری به طور دقیق تری می توانید زمان تخمک گذاری تان را مشخص کنید.

 418. حورا می‌گه:

  باسلام من39سالمه دوساله ازدواج کردم پارسال یک سقط داشتم دکترم میگه فولیکولات خیلی ضعیفن اندازشون8-10میشه ومن موفق به بارداری نشدم خواهش میکنم کمکم کنیدچکارکنم تافولیکولای غالب داشته باشم ممنون.

 419. راحیل می‌گه:

  ۱۰ ماهه ازدواج کردم فقط یکماه جلوگیری کردم هنوز باردار نشدم ۳۲ سال سنمه دکتر رفتیم هر رو نفرمون سالم بودیم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   با داشتن نزدیکی در زمان تخمک گذاری شانس بارداری تان افزابش می یابد.

 420. بيتا می‌گه:

  سلام من قاعدكيم تاريخ نامنظمي داشت اما دكترم كفت طبيعيست سه ماهه اقدام به بارداري كردم بي نتيجه بود.ماهه قبل و اين ماه در تاريخ ٨قاعدكي رخ داد .زمان تخمكذاريمو ميخواستم بدونم كي هست؟جقدر طول ميكشه باردار شم فوق العادهه استرس دارم.ممنونم

  • مشاور نی نی کده مشاور نی نی کده می‌گه:

   با سلام
   برای مشخص شدن دقیق تر زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری می توانید استفاده کنید.

 421. مهشید می‌گه:

  مشاور نی ینی سایت لطفا جواب منو بدید خیلی برام مهمه

 422. مینا می‌گه:

  سلام من 28سالمه 5ساله ازدواج کردم به صورت طبیعی جلوگیری کردم الان یک ساله اقدام کردم که باردار بشم ولی هیچ خبری نیست.. ازروزی که جلوگیری نمیکنم 2هفته به پریدیم سینه هام دردمیگیره دردشدیدی توشکم میپیچه. درصورتی که قبلا این دردارو نداشتم.. بعداز 30 روزپرید میشم..ممکنه مشکلی باشه..

 423. الهام می‌گه:

  سلام. من 36 سالمه و از فروردین اقدام به بارداری کردم. اما درست سر وقت پریود شدم. البته همسرم بیماری ام اس دارد و مرتب دارو مصرف می کند. خواستم بدونم داروها روی اسپرم تاثیر دارد یا نه؟ من از هر لحاظ سالم هستم و تخم گذاری منظمی دارم. متشکرم.

 424. سمن می‌گه:

  سلام من هر 17 روز پریود میشم میشه لطف کنید زمان تخمک گذاری من رو هم مشخص کنید.ممنون

 425. تمنا می‌گه:

  سلام من مدت قاعدگیم یک7 روزه و هر 17 روز پریود میشم زمان تخمک گذاری ام کی میشه؟ ممنون که جواب میدید.

 426. يكتا می‌گه:

  سلام ازمدت يك سال پيش اقدام به بارداري كردم بعد إز دوماه با فاصله يك هفته درميان باز پريود ميشدم پيش متخصص رفتم گفت پليپ دارم بهم قرص مدروكسي پروژسترون داد وگفت انتهاي رحمم كلفت شده در معاينه بد كفت فقط يه پنج سانتي موندم وقرص ديفاستون تجويز كردن اما در زمان مصرف قرص لكه بيني دارم ودرد زير شكمم احساس ميكنم چكار بايد انجام بدم

 427. سیما می‌گه:

  با سلام من 22 سالمه.بعد از 4 سال ازدواج و جلوگیری طبیعی 9 ماه است که اقدام به بارداری کرده و ناموفق بوده ام.تمام آزمایشات سالم بوده اند. فاصله بین پریودهایم سی تا سی و سه روز بوده ولی این ماه با فاصله هشت روز دوباره پریود شدم.دلیلش چی میتونه باشه؟

 428. بيتا می‌گه:

  سلا م من پريود ماه قبلمو نشدم و عوارض باردارى دارم ميخواستم ببينم تست باردارى درست جواب ميده كه بخوام امتحان كنم يعنى ممكنه باردار باشم لطفاً يكى جواب بده

 429. اسما66 می‌گه:

  سلام من 28سالمه 9ماه اقدام به بارداری کردم.دو ماه قرص کلومیفن و یک ماه قرص لتروزول مصرف کردم .همسرم هم دو ماه قرص های تقویتی مثل Q10 و ویتامین و امگا3 مصرف میکنه.سو نو رفتم دکتر گفت فولیکول بالغ نداری.پریودم هم منظمه.چکارکنم لطفا راهنماییم کنید.

 430. مژده می‌گه:

  سلام من دقیق 6ماه نزدیگی بدون جلوگیری دارم وفقط دوبرج یک هفته چنددروزدرقاعدگیم تاخیرافتاده میشه کمکم کنین.درضمن دوبارم فریزکردم میشه راهنماییم کنین خیلی نی نی میخوام

 431. سمیرا می‌گه:

  باسلام.من قاعدگی منظمی داشتم.هرماه روز23 ام پریودمیشدم اما ماه قبل5الی6روزتاخیرداشتم بعدپریودشدم.خیلی هم دردداشتم.آیااحتمال بارداری ام وجوددارد؟واینکه زمان تخمک گذاری من دقیقاکی هست؟ممنون میشم اگه جواب بدین.

 432. پرستو می‌گه:

  باسلام امیدوارم مشاورعزیزجواب بده من تقریباهشت ماهه اقدام داشتم وباردارنشدم پریودم همیشه4یا5روزجلومیفتادرفتم دکترگفت مشکلی ندارم واسم قرص دوفاستون تجویزکردماه پیش پریودم منظم بودامااین ماه36روزپریودنشدم بی بی چک زدم منفی بودتواوج ناباوری پریودشدم به نظرتون بایدچیکارکنم توروخداجواب بدیدلطفا

 433. مریم می‌گه:

  با سلام .من تازه هشت ماه ازدواج کردم الان چها ماهه قصد بارداری دارم اما به دلیل اینکه یک ماه کیست های ریز تخمدانی داشتم بعد از این مدت باخوردن دارو برطرف شد الان دوبار یه هفته درمیون پریود شدم .نمیتونم زمان تخمک گذاریمو تعیین کنم.و مدت پریودیم پنج روزه و یه روز بعدش لکه بینی دارم.زود جوابمو بدین خ خسته شدم دیگه!

 434. زهرا می‌گه:

  سلام من 27 سالمه خیلی دلم بچه میخواد، اما من مشکلی که دارم اینه موهای زائد دارم ازدوران مجردیم پریود هام نامنظم بوده، چندین بار دکتر مراجعه کردم قرص مصرف کردم اما متاسفانه منظم نشد،دکتر بهم گفت تنبلی تخمدان داری، من یکسری ازمایشات انجام دادم خوشبختانه فقط همین مشکل رو دارم اما میترسم بچه دارنشم، من وهمسرم طبیعی جلوگیری میکنیم الان 7 ماهه تازه رفتم خونه خودم،توروخدا لطفا راهنمایی کنید ایا امیدی هست من بچه دار بشم دارم امیدم رو ازدست میدم، مممنون پاسخ سوالامو بدید،

 435. مهرناز می‌گه:

  ￿سلام من شیش ماهه قصد بارداری دارم ولی متاسفانه نمیشه دوسال جلوگیری کردم با قرص.الان بیستم به بیستم من پریود میشم میشه بگین چه روزی تخمک گذاری من اغاز میشه؟یه هفته قبل از پریودی هم دردشدیدی زیر شکمم میاد که فک میکنم تخمک ازاد شده.چیکار کنم؟

 436. سمانه اسلامی می‌گه:

  سلام.من ۳۱سالمه, دوره پریود شدنم ۲۱ روزه هست, زمان تخمک گذاری رو میشه بهم بگید.

 437. Shima می‌گه:

  سلام
  من ٣ سال هست جلوگيري نمي كنم و پارسال بچه دار شدم و شش هفتگي جنين سقط شد و تا الان هم جلوگيري نمي كنم و قرص كلوميد هم استفاده مي كنم ولي بازهم نشدم و هميشه پريوديم نامنظم بوده سيكلم ٤٨ روزه هست و دكتر هم گفته از روز يازدهم تا نوزدهم سكس داشته باشم يك شب در ميان امكانش هست من را راهنمايي كنيد كه روز واقعي تخمكگذاريم كي هست؟

 438. سیما m می‌گه:

  سلام من ۲۰ سالمه پریودم همیشه ۷ روزه تموم میشد ولی این بار ۱۰روزه که پریودم تموم نشده ماه قبلش هم اقدام به بارداری کرده بودم ولی پریود شدم ودو ماه پیش زخم داشتم فریز کردم خوب شد مشکل از چی میتونه باشه ٬خواهش میکنم جوابو به ایمیلم بفرستید

 439. سیما ب می‌گه:

  سلام من ۲۰ سالمه سه ساله ازدواج کردم ۱ساله که اقدام به بارداری کردم توی این یک سال کیست در دو تخمدان داشتم با مصرف ۳ ماهه قرص خوب شدم وزخم هم داشتم اونم فریز کردم خوب شد ماه قبل اقدام کردم باز این ماه پریود شدم دکتر برام یک بسته قرص لتراکس داده از شب چهارم شبی دو عددمصرف کردم و۵تا آمپول بهم داده آیا با مصرف اینا باردار میشوم خواهش میکنم جواب من را بدهید خیلی ناراحتم

 440. گل بهار می‌گه:

  سلام من دوازدهم پریودم سنودادم دوفولیکول 22و19درتخمدان راستم بودواندومتر9 همان شب دلدرد داشتم وفرداساعت9صبح نزدیکی داشتم ولی باردار نشدم خواستم بپرسم اون دلدرد من یعنی تخمک ازاد شده اگرازادشده چراباردارنشدم درضمن39سالمه ودوتابچه دارم ممنون

 441. farzan می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم برای اینکه نطفه دختر بشه چه زمان از سیکل باید نزدیکی کرد.ممندن

 442. فاطمه می‌گه:

  سلام من 24 سالمه 2ماهه عروسی کردم قصده بارداری ندارم ولی 2 بار بطور ناخواسته همسرم منی رو داخل ریخت و من بلافاصله شستم ولی باردار نشدم درسته قصد بارداری ندارم ولی نگران شدم که نکنه باردار نشم چون دوباره به داخل ریخته من هر 32 روز یکبار پریود میشم و یکی در روز یازدهم پریودم نزدیکی داشتیم و یکبار هم 23 پریودم آیا تخمک گذاریم بوده؟ ؟یا زمان تخمک گذاری من کی هست؟؟

 443. پريناز می‌گه:

  سلام روزتان بخير
  من ٣ سال هست كه ازدواج كردم ٢سال براي جلوگيري از قرص سيپروترون كامپاند استفاده كردم و بعد قطع كردم اما پريودام نامنظم هست و بعد از سونوگرافي مشخص شد تنبلي تخمدان دارم و الان ٤ ماه هست هرروز قرص متفورمين٥٠٠ مصرف ميكنم و الان ٢ماه هست كه پريود نشدم و قصد بارداري نيز دارم،لطفا راهنماييم كنين
  با تشكر

 444. ﺯﻳﺰﻱ می‌گه:

  ﺑﺎﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺑﻌﺪﻫﻔﺖ ﺳﺎﻝ ﺧﺪاﺭﻭﺷﻜﺮﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪﻡ ﺑﺎﺭﺩاﺭﺑﺸﻢ اﻻﻥ ﺑﭽﻢ ﻳﻚ ﺳﺎﻟﻪ ﻫﺴﺖ ﻭﻣﻴﺨﻮاﻫﻢ ﺑﺎﺭﺩاﺭﺑﺸﻢ اﺯﺑﻌﺪﭼﻬﻠﻢ ﭘﺴﺮﻡ اﺻﻼﺟﻠﻮﮔﻴﺮﻱ ﻫﻢ ﻧﻜﺮﺩﻡ ﻭاﻻﻥ ﺩاﺭﻡ ﺷﻴﺮﺧﻮﺩﻡ ﺑﻬﺶ ﻣﻴﺪﻡ ﺁﻳﺎ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﭼﻮﻥ ﺷﻴﺮﻣﻴﺪﻡ ﻧﺘﻮﻧﻢ اﻻﻥ ﺑﺎﺭﺩاﺭﺑﺸﻢ ﺧﻮاﻫﺶ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺟﻮاﺏ ﻣﻨﻮﺣﺘﻤﺎ ﺑﺪﻳﺪ ﻳﻪ ﻧﻲ ﻧﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻡ?????????????????

 445. زهرا می‌گه:

  سلام وقت بخیر….من هفت ساله ازدواج کردم و روش پیشگیری از بارداری در این هفت سال طبیعی بوده در این هفت سال فقط چهار بار از قرص اورژانسی استفاده کردم ….25 سالمه الان سه ماهه اقدام به بارداری کردم….ولی هنوز باردار نشدم و قاعدگیم هم سه الی چهار روز تاخیر داره……باید چکار کنم؟
  ممنون میشم پاسخمو بدید

 446. zahra می‌گه:

  سلام خسته نباشید من برای بارداری اقدام کرده بودم و ..و حدودا 10روز میخواست به پری …روز اول لکه داشتم و روز بعد تا 3روز خونریزی خیلی کم سونو رفتم متوجه شدم در تخمدان سمت راستم کیست 26میلی دارم ..دکتر کفت خودش دفع میشه البته 7ماه پیشم سمت همین تخمدان کیست داشتم که ترکیده بود و جراحی کردم …حالا هم دکتر قرص مارلین داده که تا 21روز مصرف کنم بعدش برای بارداری اقدام کنم بعد پریودیم روز دقیق تخمک گذاری من چه روزی میشه؟؟

 447. نسیم می‌گه:

  سلام من کیست تخمدان و پریودی نامنظم دارم بطوری که گاهی تا 5ماه پریود نمیشم ماه پیش پریود شدم و این ماه قصد بارداری داشتم و بعد از اولین رابطه بعد از پریودی که داشتم اگتظار بارداری دارم بنظر شما امکانش هست؟

 448. ستاره می‌گه:

  سلام.من دوماهه اقدام بارداری کردم ولی نتیجه نگرفتم.پریودیم 32روزه است.چکار کنم؟

 449. فاطمه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من قصد دارم بارداربشم اولین اقدامی که باید انجام بدم چی
  دوره عادت ماهیانم دهم هرماه اتفاق میفته ومدتش هفت روزه چه روزی باید براباردار شدن اقدام کنم

  • ماري می‌گه:

   سلام من بهمن ماه سقط داشتم روزهاي پريوديم ب ترتيب ١٢/١٦–١/١٩—٢/١٣—٣/١٢–است روزهاي تخمك گذاري من چ روزي است.من اضافه وزنم دارم ميتونم حين اقدام ب بارداري ازتخم كتان استفاده كنم لطفاًجواب بدين ممنون ميشم

 450. رزگل می‌گه:

  سلام من 2سال ازدواج کردم وجلوگیری هم طبیعی بوده.دوره ماهانه من 20 روز پاکی و6روز پریودی هست.دوبار اقدام به بارداری کردیم ونشد.به نظر شما زمان مناسب کی میباشد

 451. سپیده می‌گه:

  سلام،میشه لطفا راهنماییم کنید؟
  من 28 سالمه و 4ساله که ازدواج کردم،همیشه پریودهای منظم داشتم و سیکلم 28 روزه بود،8 ماهه که اقدام کردیم برای بارداری،پریودام نامنظم شده و بعد این مدت باردار نشدم،هم من و هم همسرم آزمایشات رو انجام دادیم و دکتر گفت مشکلی ندارید،پس مشکل چیه؟
  در ضمن کیت های تخمک گذاری هم استفاده میکنم اما دو خط نمیشه،چه جوری باید زمان تخمک گذاری رو مشخص کنم؟ خیلی کلافه شدم

 452. مریم می‌گه:

  من یک ماه برای بارداری اقدام کردم ولی الان پریود هستم سیکل قاعدگی هم 35 یا 32 روزه این ماه هم به موقعه شدم شدم یعنی 32 روزه بود میخوام زمان دقیق تخمک گذاریمو بدونم احتمال داره ماه دیگه نتیجه بگیرم؟
  و اینکه همه ازمایشا رو هم دادم خوب بوده مشکلی نداشتم

 453. هانیه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من پلی کیستیک خفیف دارم اقدام به بارداری کردم اما هفت روز بعد از پری یعنی روز چهارهم به بعد نزدیکی دارم باتوجه به اینکه قرص پروزسترون ومتفورمین استفاده میکنم وبا دارو پری میشم باید بعد پری نزدیکی داشته باشم که احتمال بارداریم بره بالا یا عیبی نداره از روز چهارده شروع میکنم درضمن چون خیلی دوست دارم بچم پسر بشه گفتن از چهارده پری به بعد احتماش زیاده// خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون ممنون

 454. محبوبه می‌گه:

  سلام من پسر اولم ۸ ماهه است و سزارین شده ام که دلیل اش را هم نمیدونم. . میخواهم دوباره باردار بشم جلوگیری هم که اصلا نداشتم نه قبل از بارداری و نه بعد از بدنیا آمدن بچم اما نمیدونم چرا باردار نمیشم. . لطفا کمک ام کنید زیرا مشکل خانوادگی دارم باید دوباره حتما باردار بشم . زمان پریودم مدت ۶ روز است … کمک ام کنید ممنون میشم.

 455. ساحل می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من 20سالمه تصمیم به بارداری گرفتم تا 2ماه پریود نشدم رفتم دکتر گفت باردار نیستم. قرص داد و پریود شدم می خواستم بدونم علت اینکه پریود نشدم چیه اخه سنو هم رفتم دکتر گفت سالم هستم. مرسی از شما

 456. شهلا می‌گه:

  با عرض سلام و خشته نباشید
  من قصد بارداری دارم ماه قبل ۲۸ اردیبهشت پری شدم ولی این ماه ۱ تیر پری شدم،میشه لطف کنید بگید زمان دقیق تخمک گذاری من کی هست؟ ممنون میشم جوابمو بدید..

 457. ماري می‌گه:

  سلام من بهمن ماه سقط داشتم تاريخ پريودم ب ترتيب ١٢/١٦–١/١٩–٢/١٣—٣/١٢ است روزتخمك گذاري چ روزي است من اضافه وزنم دارم حين اقدام ب بارداري ميتونم ازتخم كتان استفاده كنم ممنون ميشم سريع ترپاسخ بدين

 458. خدیجه می‌گه:

  سلام از عروسی من یکسال میگذرد سه ماه قبل بارداری خارج از رحم داشتم که سقط شد در هر 26 روز منظم 5 الی 6 روز پریود میشم لطفا در تعین تخمک گذاری من را رهنمائی کنید؟

 459. فاطمه می‌گه:

  سلام من۱۷سالمه۵ساله ازدواج کردم.دوره پریودیم۲۵روزاست میخوام برای بارداری اقدام کنم.حالاکی اقدام کنم برای بارداری؟

 460. ماهور می‌گه:

  باسلام اوخسته نباشیدمن نزدیک به سه تا چهارماه پیش یک سقط خودبه خود داشتم بدش اقدام برای بارداری کردم آزمایشاتم هم خوب بودومشکلی نداشتم توخردادماه منتظربارداری بودم که سه بارپریودشدم بافاصله12روز دکترکه رفتم قرص مدروکسی پروژسترون 5میلی بهم داد آیا بااستفاده ازاینهاامکان بارداری دارم

 461. مژده می‌گه:

  سلام و خسته نباشید.من 27 سالمه.تقریبا 5 ساله ازدواج کردم.یک سال پیش به خاطر کم کاری تیروئید یه سقط توی ماه دوم بارداری داشتم.الان تحت درمان تیروئیدم هستم و قرص لووکسین استفاده میکنم.دوره ی پریودی من قبلا 21 روزه بوده.اما از وقتی داروی تیرویید میخورم دوره ی سیکلم 18 تا 20 روزه شده.و روزای خونریزی من ثابت نیست.طبق فرمولی که دادید نتونستم خودم زمان تخمک گذاریمو تشخیص بدم.روزای پریودیم از 5 روز تا 7 روز متغیر هست.اگر میشه کمکم کنید.دوس دارم مامان شم

 462. فائزه می‌گه:

  با سلام
  من دوران پريوديم ١٠ روزه و زمان اولين روز پريوديم تا روز قبل از پريودي بعديم ٢٦ روز. مي خواستم بدونم زمان تخمك گذاري چند روز بعد از پاك شدنم ميشه. ممنون.

 463. ریحانه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من هردوره ام ۳۵روز هستش میخواستم بدونم روز دقیق تخمک گذاری کی هستش تا حالا جلوگیری هم نداشتم ۵مهم هست که ازدواج کردم واینکه چه روزهایی باید نزدیکی داشته باشم تا بتونم سریع باردار بشم ومعمولاچه مدت بعداز نزدیکی باردار میشن

 464. فاطمه می‌گه:

  چرا جواب نمیده؟؟؟شماها راه دارید بگید من انجام بدم چ زمانی برای نزدیکی خوبه ک زود بگیره؟

 465. لاله می‌گه:

  سلام خسته نباشید. من 18 سالمه و دوسال جلوگیری طبیعی کردم. الان 3 ماهه قصد بارداری دارم خبری نشد.همیشه ی روز در میون نزدیکی دارم. ولی بعد از نزدیکی خودمو میشورم ایا این مشکله خودمو بشورم؟؟؟؟ از دوسالی ک جلوگیری کردم خیلی میترسم ک حامله نشم. لطفا جواب بدین. .. .

  • لاله می‌گه:

   دوستان اگ کسی راهکاری داره بگه ممنون میشم. لطفا یکی پاسخگو باشه. خیلی وقته ک کسی جواب نمیده.

 466. فرشته می‌گه:

  سلام..من دوره 35 روزه دارم..روزهای تخمک گذاری رو میشه بهم بگید

 467. ام علی می‌گه:

  سلام
  من 15 خرداد پریود بودم
  و الان 7تیر دوباره پریود شدم
  دکتر رفتم گفت تخمدان سمت راست فعال
  ولی سمت چپ ضعیفه
  دوست دارم زود باردار شم لطفا مرا راهنمایی کنید

 468. ام می‌گه:

  اگرمی خواهید بدونید زمان تخمک گذاری درچه روزی به غیر از اینکه شما میتونید سیکل دوره حساب کنید
  می توانید از یه دستگاه استفاده کنید که به شما کمک می کنه زمان تخمک گذاری شما از کی شروع میشه داروخانه ها دارن

 469. مریم می‌گه:

  سلام من 27 سالمه و الان یک ساله که اقدام به بارداری کردم ولی هنوز باردار نشدم تقریبا هر ماه هم توی همون روزای تخمک گذاری نزدیکی داشتم . الان دکتر بهم قرص کلومیفن داده دو دوره استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم پریودام منظمه و تمام ازمایشات خودم و همسرم مشکلی نداشت نمیدونم چرا با اینکه مشکلی نیست پس چرا من باردار نمیشم باید چیکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید من 7 ساله ازدواج کردم سنم هم داره میره بالا ولی هنوز بچه اولم رو هم ندارم

 470. ماهور می‌گه:

  سلام من 12روزیه باراززمانی که اقدام به بارداری کردم پریودمیشم تموم آزمایشات قبل بارداری انجام دادم اصلا مشکل نداشتم توروخدا بهم کمک کنید من باید سریع بارداربشم توزندگیم داره مشکل پیش میادراستی من 20بهمن یه سقط بچه یکماه داشتم که ناخواسته بود ممنون خواهشا راهنماییم کنید

 471. زهرا می‌گه:

  سلام من تیر ماه فهمیدم باردارم همه میگن بارداری تو تیرماه خطرناکه اما حالا شدم و دچار استرس شدم باید چکار کنم؟

 472. زهرا می‌گه:

  سلام
  من پریودی بسیار نامنظمی دارم
  چند ماه پیش برای منظم شدن دکتر مارولین تجویز کرد ک باخوردن دوماه ازاون قرص تا پنج روز پریودیم عقب میفتاد و بعدش برای اقدام به بارداری کلومفین رو تجویز کردن ک من این ماه مصرف کردم خواستم بپرسم شانس بارداری تواین ماهبرایمن چقده من خیلی دوس دارم زود حامله شم 🙁

 473. الی می‌گه:

  سلام
  من دوم هرماه پریود میشم الان سه ماهه که برای بارداری اقدام کردم ولی اتفاقی نیفتاد لطفا زمان دقیق تخمک گذاری من را مشخص کنید .ممنون

 474. ناز می‌گه:

  سلام من ۱۸ سالمه ۱ ساله ازدواج کردم ۶ ماه با کاندوم جلوگیری داشتم جلوگییری داشتم الان ۳مامه اقدام به بارداری کردم اما نتیجه نگرفتم ازمایشم دادم سالمم لطفا راهنماییم کنین!

 475. پروانه می‌گه:

  سلام من ۳۴ سالمه و ۵ ساله ازدواج کردم و تو ای۵ سال با استفاده تز کاندوم جلوگیری کردیم قبل تز عید امسال یه چک اپ کامل کردم گفت مشکلی ندارم و الان ۴ ماهه تلاش میکنیم اما باردار نشدم و این ماه پریودیم خیلی طول کشید حدود ۱۲ روز گذشت و لکه دیدم آیا بارداری و باید چیکار کنم

 476. آرزو می‌گه:

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما میخاستم بدونم چه موقع بهترین زمان برابارداریه پریودیام نامنظمه برا بارداری اقدام کردم شش ماهه ازدواج کردم نزدیکی طبیعی داشتم اما باردار نشدمه از هیچ چیزیم برا جلو گیری استفاده نکردم دوس دارم زود باردار شم تو روز چهارده پریودیم نزویکی داشتم نشدلطفا راهنماییم کنین مرسی

 477. shirin می‌گه:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من 38 ساله هستم و سه ماه هست که اقدام به بارداری(بارداری اول) کردم ولی با وجود داشتن تخمک سایز 21 باردار نشدم، جواب آزمایش آنتی مولرین 0.67 بود، و سونوی واژینال به گفته پزشک عالی بود، آیا من می توانم بصورت طبیعی باردار شوم یا باید IVF کنم؟

 478. مگي می‌گه:

  سلام من تازه اومدم اينجا كمك كنيددددد من دو ماه هست اقدام به بارداري كردم ماه اول موفق نشدم البته بارداري دومم هست بعد ١٣ سال ،،جلوگيري طبيعي داشتم حالا رفتم دكتر ايشون بهم قرص متفورمين دادن بدون ازمايش و سونو ا، ماه اول پريود شدم موفق نشديم الان هفته سوم از پريود ماه دومم ميگذره خانوما درد كمر شديد دارم ا و درد پريودي دارم االان ده روز مونده به پريودم اين درد چيه الان در صورتي كه من پريودام خيلي خيلي منظم بودش خوشحالم كنيد من باردارم؟؟؟؟؟؟ چجوري مطمئن بشم ؟؟؟ متفورمين و قطع كنم؟؟؟من ٣٤ سالمه

 479. مریم می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید ،16 ساله با تنبلی تخمدان مواجه هستم میخواستم ببینم اگه برای بارداری اقدام کنم مشکلی به خاطر سنم بوجود نمیاد ؟؟؟از لحاظ جسمی خوب هستم . تشکر از لطف شما

 480. عشق بچه می‌گه:

  سلام من دوره هر ماهم شروعش از 21 تا 26 هست حالا میشه کمکم کنید که چه روزی تخمک گذاریه و کی نزدیکی انجام بشه؟

 481. تهمینه می‌گه:

  باسلام. ۲ساله ازدواج کردم ۷ماهه ک اقدام کردیم برای بارداری
  تو این هفت ماه فهمیدم ک زخم دهانه رحم دارم ک با فریز کردن خوب شد. الان از شروع پریودیم ۱۱روز میگذره زیر دلم درد میکنه دردش یجوریه دلم ریش میشه بعضی اوقات هم
  حالت تهوع دارم. کمکم کنید لدفن میخام زودتر باردارشم چیکار کنم وعلت این درد از چیه؟؟ باتشکر

 482. نجمه می‌گه:

  باعرض سلام وخسته نباشید…برای اقدام به بارداری نزدیکی درحوالی تخمک گذاری ینی از دهم تا بیستم پریودی یک شب درمیون داشته باشیم …اما بعداز بیستم تا پریودبعدی اگه نزدیکی داشته باشیم مشکلی پیش نمیاد؟خواهشمندم کمکم کنید

 483. اوین می‌گه:

  سلام من 18 سالمه یه ساله ازدواج کردم میخواهم باردارشوم بنطرشما مشکلی نیس ،خییییلی هلاقه دارم به بچه لطفا اگه مشکلی هست بهم بگید ممنون

 484. معصومه می‌گه:

  سلام دوستان با تشکر از گروه لطفا جوابمو بدید خیلی نگرانم.
  من یک سال وسه ماهه ازدواج کردم ۴ ماهه اقدام کردم نمیشه.هرماه یک هفته پریودم میاد جلو .دکترهم رفتم تو آزمایش پاپ اسمیر فقط بهم گفت یکم التهاب دیده ممکنه عفونت دلیلش باشه؟؟ چیکار کنم راهنمایی کنید.

 485. فاطمه می‌گه:

  سلام من ماه پیش برا بارداری اقدام کردم ولی باردار نشدم حدودا 4 روز زودتر هم پریود شدم سه روز خونریزی داشتم بعدش قطع شد الانم رفتم بیبی چک گرفتم منفی بود لطفا کمکم کنید

 486. Sahar می‌گه:

  سلام خسته نباشید. این ماه میخوام اقدام به بارداری کنم طول قاعدگیمم 32روزه هست ولی این ماه دو روز جلو انداختم 26مرداد شدم زمان تخمک گذاریم کیه؟ میخوام پسر دار بشم

 487. Nik می‌گه:

  سلام،خسته نباشید…من 23سالمه.الاندوهفته میشه پریودم تموم شده و 3روز بعده پریودم نزدیکی انجام دادم و اقدام به بارداری کردم میخواستم بدونم تا چند وقت طول میکشه برای بارداری?

 488. ماهی می‌گه:

  من 29 سالمه و 4 ساله ازدواج کردم سیکل مرتب 28-29 روزه دارم و 9 روز طول میکشه. ماه پیش برای اولین بار اقدام کردم و چون میخواستم زود باردار شم قرص کلومیفن رو با تجویز دکتر از 5 تا 10 سیکلم شبی یکی خوردم و 12 و 14و 16 اقدام کردم ولی با تاخیر 3 روزه پریود شدم. چرا با وجود قرص باردار نشدم؟! برای ماه بعد قرص بخورم؟؟ این ماه محدوده تخمک گذاریم درد در یکی از تخمدانهام داشتم و افت فشار که خودم فکر کردم حتما برای تخمک گذاریه ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه؟ خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید

 489. nafas می‌گه:

  سلام
  من بیست و هشت روز به بیست هشت روز پریود میشم .پریودی ام هم منظمه.خواستم بدونم کی زمان تخمک گذاری هم هست اقدام کنم؟

 490. Romina می‌گه:

  سلام خسته نباشید من یک ساله که اقدام به بارداری کردم وداروهایه کمک باروری نیز مصرف کردم کیست تخمدان داشتم که با استفاده از دارو برطرف شد دوره هایه من نامنظم هستن ۳۴و۳۷و۳۸ وگاهی اوقات ۴۰ روزهم میشن من کم کاری تیروئید هم دارم ولی شش هفت ماهه که نرماله میخواستم بدونم من چطوری روز تخمک گذاریمو بدونم و چه وقتی نزدیکی کنم خیلی استرس دارم یه بچه چهار ساله هم دارم خیلی دوست دارم یک بچه دیگه هم داشته باشم توروخدا اگه جواب بدین ممنون میشم !؟

 491. Romina می‌گه:

  سلام خسته نباشیدمن۲۴ سالمه یک ساله که اقدام به بارداری کردم وداروهایه کمک باروری نیز مصرف کردم کیست تخمدان داشتم که با استفاده از دارو برطرف شد دوره هایه من نامنظم هستن ۳۴و۳۷و۳۸ وگاهی اوقات ۴۰ روزهم میشن من کم کاری تیروئید هم دارم ولی شش هفت ماهه که نرماله میخواستم بدونم من چطوری روز تخمک گذاریمو بدونم و چه وقتی نزدیکی کنم خیلی استرس دارم یه بچه چهار ساله هم دارم خیلی دوست دارم یک بچه دیگه هم داشته باشم توروخدا اگه جواب بدین ممنون میشم !؟

 492. عطیه می‌گه:

  من 6ماهه اقدام کردم ولی فعلا خبری نیست خودم30 سالمه وهمسرم37سالشه.نمیدونم هنوز تا 1سال ادامه بدم یا به دکتر مراجعه کنم
  در ضمن من1سال پیش عفونت شدید ادرار داشتم که برطرف شده.نمیدونم شاید از اون باشه.
  لطفا راهنمایی کنید

 493. میترا می‌گه:

  سلام خسته نباشید سی سالمه امروز اخرین روز پردیودیمه یتنی ششم پریودم مرتبه زمان تخمک گذاریم کیه ؟ و یک ماه است فولیک اسید مولتی ویتامین و اهن میخورم ممنون

 494. سهیلا می‌گه:

  سلام من ۴۳ سالم یک بچه ۷ساله دارم وپریودم منظم است ایا تخمک گذاری دارم تورو خدا کمکم کنید افسرده شدم از این بابت

 495. معصومه می‌گه:

  سلام من3ساله ازدواج کردم یک ساله اقدام به بارداری کردم ولی هتوز نتیجه ای نگرفتم تعداد فولیکل هام خوبه تخمدونام 13هستن میشه بگین چی برای تقویت تخمدونا خوبه ممنون میشم جواب بدین

 496. معصومه می‌گه:

  چرا کسی جواب نمیده لطفا جواب بدین😑برای بهتر شدن تخمدونام چیکارکنم لطفا جواب بدین

 497. nilofar می‌گه:

  باسلام من20سالمه میخواستم بدونم ممکنه بایک باربارداربشم قبل ازاینکه بارداربشم اگه قلیون میکشیدم الان نمیکشم مشکل نداره. من29عادت ماهانه میشم 7روزه هستم تخمک گذاری کی انجام میشه میشه توضیح بدین مرسی

 498. مهلا می‌گه:

  سلام من 15 روز از پریودم گذشته حالت تهوع خیلی شدید داشتم اما فعلا کمتر شده دوبار لکه بینی دیدم سر درد واز دیروز شدید کمرم درد میکنه دوبار بی بی چک گذاشتم منفی بود

 499. پريا می‌گه:

  سلام من به علت تنبلي خفيف تخمدان چند وقته قبل از اينكه پريود شم ٧ روز لك بيني دارم بعد ٧ روز پريود ميشم كه دكتر گفت درمانش زايمان هست و من اين ماه در زمان تخمك گذاري أقدام كردم اما من كه هر ماه ٤ روز جلو مينداختم اين ماه ٦ روز عقب انداختم.به نظرتون راه حل كار من چيه ميخوام حامله شم.لطففففففا كمكم كنيد.

 500. مهتاب می‌گه:

  با سلام و ممنون از جوابهایی که میدین
  من بخاطر جنسیت فقط یک ساعت بعد از آزاد شدن تخمک نزدیکی می کنم.آیا درسته این روشم

نظر شما چیه؟

نی نی کده را دنبال کنید

خرید خاویار برای بارداری انجمن دیابت گابریک

مطالب برگزیده سایت

جستجو

دریافت مقالات با ایمیل:

پس از عضویت ، ایمیل تایید برای شما ارسال میشود.

دسته بندی مقالات

طراحی اتاق کودک طراحی اتاق کودک

چگونه اتاقی هماهنگ با سن کودک خود طراحی کنید

هنر کودکانههنرهای کودکانه

انواع هنرهای مختلف برای پرورش خلاقیت کودکان

زبان انگلیسی و فرانسه کودکان زبان انگلیسی و فرانسه کودکان

کودکان می توانند از دو سالگی دو زبان را یاد بگیرند

 جشن تولدهای کودکانه جشن تولدهای کودکانه

یک جشن تولد متفاوت از آنچه تا کنون برای کودک خود گرفته اید