بچه های آسمان را می شناسید؟

در خانهء خود نشسته اید، فرزندانی سالم دارید و از آرامش نسبی در زندگی برخوردارید. شاید وقت آن است که به شکرانهء سلامت و خوشبختی، به کودکانی که از یک معلولیت جسمی یا ذهنی رنج می برند، کمک کنید تا آنان نیز زندگی بهتری را تجربه کنند.

خیریه کودکان آسمان؛ آسایشگاه کودکان معلول ذهنی و جسمی

آسایشگاه خیریه بچه های آسمان از سال 1378 و با شماره ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی – غیر انتفاعی مشغول خدمات رسانی می باشد. این موسسه در چهار حوزه فعالیت دارد:

 • دختران زیر 14 سال
 • پسران بالای 14 سال
 • در بخش بزرگسالان (سالمند)
 • و دفتر جلب مشارکت های مردمی شهرک قدس

حدود 60% این عزیزان بی سرپرست، مجهول الهویه و بدسرپرست می باشند و از آنجائیکه عمده هزینه های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و… از طریق کمکهای مردمی تامین می گردد، موسسه نیاز به حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند دارد.

کمک به خیریه

کمک های غیر نقدی : مواد غذایی و بهداشتی

این آسایشگاه نیز مانند هر آسایشگاه دیگری نیاز به مواد غذایی و لوازم بهداشتی مختلفی دارد که می توانید لیست آنرا در اینجا مشاهده کنید. شما نیز می توانید با ارسال چند بسته تن ماهی، چند گونی برنج، دستمال کاغذی، بیسکوییت و سایر موادی که در لیست نیازهای موسسه درج شده، در این کار نیک همراهی‌مان کنید. (تلفن های تماس موسسه 43613  با کد 021 تهران می باشد)

کمک به موسسه با ارسال بنر تسلیت به جای گل

بسیاری از افراد برای عرض ارادت خود نسبت به بازماندگان یک مرحوم، اقدام به خرید دسته های بزرگ گل و ارسال آن به جلوی مسجد یا خانهء فرد تازه درگذشته میکنند. شما می توانید هزینه خرید گل را به موسسه بچه های آسمان تقدیم کنید و به جای آن، موسسه یک بنر با نام شما برای آدرسی که می نویسید ارسال می کند.

بنر تسلیت موسسه خیریه

با این حرکت، هم پولی که بابت گلهایی که یک روز بعد دور ریخته می شوند، در راه بهتری خرج می شود و هم شما ارادت و احترام خود را نسبت به فرد متوفی اعلام می دارید. نمونه های آنرا در عکس مشاهده می کنید.

ارسال کمک های نقدی و دریافت قلک

بچه های آسمان نیازمند یاری شما هستند

 • آسایشگاه دختران: خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، خیابان سرو، پلاک 37 تلفن : 86080266-86080329
 • آسایشگاه پسران : رودبار قصران، بعد ازدوراهی اوشان، نرسیده به فشم، روبروی اورژانس 115 تلفن : 26520981-26520775-26521884
 • آسایشگاه بزرگسالان : استان البرز، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز یک، خیابان صدم شرقی، فرعی اول غربی، پلاک668 تلفن 02633409501-02633409502سایت موسسه: www.bachehayeAseman.org
  کانال تلگرام موسسه: bachehaye_aseman
  اینستاگرام موسسه : bachehayeaseman_kamran


نظر شما چیه؟

شبکه های اجتماعی ما

اینستگرام نی نی کده

طراحی اتاق کودک طراحی اتاق کودک

چگونه اتاقی هماهنگ با سن کودک خود طراحی کنیم

هنر کودکانههنرهای کودکانه

انواع هنرهای مختلف برای پرورش خلاقیت کودکان

زبان انگلیسی و فرانسه کودکان زبان انگلیسی و فرانسه کودکان

کودکان می توانند از دو سالگی دو زبان را یاد بگیرند

 جشن تولدهای کودکانه جشن تولدهای کودکانه

یک جشن تولد متفاوت از آنچه تا کنون برای کودک خود گرفته اید