شکوفایی استعداد کودکان با بازی با چوب

خانه چوکار

شما برای ایجاد حس کنجکاوی و شکوفایی استعداد کودکتان چه میکنید؟ چه اسباب بازی هایی برای او خریداری میکنید؟ در ادامه قصد داریم شما را با اسباب بازیهای چوبی با مارک “چوکار” آشنا کنیم که می تواند ادراک فضایی کودک شما را افزایش دهد و خلاقیت را در کودک پرورش دهد. این اسباب بازیها دکوراسیون و مدیریت چیدمان و استفاده بهینه از فضا را نیز به کودکان یاد می دهد.

خانه های چوبی برای کودکان؛ یک هدیهء ماندگار

این خانه ها برای کودکان شما با طرح های سفارشی آماده می شود. شما می توانید هرگونه طرح یا مدلی را که مدنظرتان است به این گروه هنرمند سفارش دهید تا آنرا برای شما آماده کنند. در ادامه برخی از مدلهای این خانه ها را ببینید:

اسباب بازی چوبی

مراحل ساخت خانه های چوبی چوکار

ابتدا دیزاین اولیه خانه با توجه به فضاهای مورد نظر انجام شده و سپس طراحی مربوط به اجزای سازه انجام میشود. در گام بعد ساخت و اتصال اجزا اعم از تیرها ، ستونها، پله ها، و صفحات دیوار، کف و…و اجرای ساختمان با رعایت اصول استاندارد مهندسی ساختمان انجام میشه، سپس بترتیب بتونه کاری، نقاشی، نصب پارکتها و کاغذ دیواری و … انجام میشوند تا خانهء رویایی فرزند شما آماده تحویل شود.

خانه چوبی کودکانه

جنس خانه های چوبی

در ساخت محصولات عمدتا از چوب نراد روسی استفاده شده، ضمن اینکه در نقاشی کل بنا از رنگهای آکرولیک که سازگار با طبیعت، بدون بو و ضد لکه و قابل شستشو هستند استفاده می شود. اجناس به کار رفته در ساخت خانه از بهترین متریال موجود در بازار هستند.

خانه های اسباب بازی چوبی

تاریخچه فعالیت:

گروه تولیدی چوکار از سال 1394 با مدیریت آقای مهندس سلمان عبداله نژاد (دارای مهندسی ساختمان از دانشگاه علم و صنعت) در زمینه ساخت مهندسی خانه های چوبی اسباب بازی  با بهره گیری از ذوق و سلیقه و دانش روز، همچنین نظریات برخی فعالان گرافیک و طراحی صنعتی، معماری و دکوراسیون داخلی و  برای اولین بار در کشور راه اندازی و آغاز به فعالیت نموده است.

خانه چوبی چوکار

اين گروه در ادامه‌ی برنامه‌ی توسعه‌ فعالیت، با شناخت نيازها و خواسته‌های مشتريان تولیدات خود از سراسر کشور، مصمم به ارائه‌ی محصولاتی متنوع و جذاب با رعایت استانداردهای لازم و استفاده از با کیفیت ترین متریال می باشد . همچنین در ارتباط با کودکان و نونهالان عزیز برخی از اهداف مهم این محصولات، تحقق سلامت کودکان (با ترویج استفاده از اسباب بازی های چوبی بدلیل اثرات آن بر سلامت جسم و روح و ایجاد آرامش) و استفاده کمتر از وسایل پلاستیکی (بدلیل وابستگی به مواد نفتــی و دارا بودن مواد شيميايي سمي) است.

سفارش و مشاوره خرید:

نمونه های دیگر این خانه ها را در صفحه اینستاگرام چوکار ببینید.

گروه چوکار محصولات خود را به سراسر ایران ارسال میکند.

برای مشاوره و سفارش هر یک از این خانه ها می توانید با شماره 09109433374 تماس بگیرید.امکان نظر دادن در اینجا وجود ندارد

شبکه های اجتماعی ما

اینستگرام نی نی کده

طراحی اتاق کودک طراحی اتاق کودک

چگونه اتاقی هماهنگ با سن کودک خود طراحی کنیم

هنر کودکانههنرهای کودکانه

انواع هنرهای مختلف برای پرورش خلاقیت کودکان

زبان انگلیسی و فرانسه کودکان زبان انگلیسی و فرانسه کودکان

کودکان می توانند از دو سالگی دو زبان را یاد بگیرند

 جشن تولدهای کودکانه جشن تولدهای کودکانه

یک جشن تولد متفاوت از آنچه تا کنون برای کودک خود گرفته اید