ششمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی در تهران

اسباب بازی های کودکانه

ششمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی از تاریخ 27 دی تا اول بهمن 1395 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه، صدها نوع اسباب بازی مختلف و همچنین بازی های بومی، عرضه شده و در معرض نمایش کودکان و خانواده ها گذاشته شده است. همچنین انواع اسباب بازی های فکری، آموزشی، وسایل بازی همچون اسکوتر، اسکیت، اسباب‌بازی‌های الکتریکی، ربات ها، چرتکه ها، انواع پازل ها، انواع بازی های مکعبی سه بعدی، وسایل بازی رنگ شناسی، خمیر بازی، بازی های آموزشی، انواع اسباب بازی های پسرانه، انواع ماشین و کامیون، رالی اسپرت و انواع عروسک ها، ماشین و کامیون، سه چرخه و ده ها مورد دیگر ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
نمایشگاه بازی و اسباب بازی
نمایشگاه بازی و اسباب بازی
نمایشگاه اسباب بازی تهران
استخر توپ بازی کودکان
در این نمایشگاه، اسباب بازی و تولیداتی که مورد تأیید شورای نظارت بر اسباب بازی کشور و متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفائی کودکان مفید است، عرضه می شود و نخستین بار شرکت‌ها مجوز هولوگرام اسباب بازی را به نمایش عمومی می گذارند.
برای اطلاع از اخبار دنیای کودکان، در تلگرام نی نی کده عضو شوید. یا ما را در اینستگرام دنبال کنید.


2 نظر

  1. موذن گفت:

    سلام… خسته نباشید
    من یه سوال درباره بارداری دارم. من 31 سال دارم و همسرم 32 ساله است. ایشون مبتلا به بیماری آدنوم هیپوفیز بودند و عمل جراحی و پرتودرمانی داشتند. الان تقریبا دو سال و نیم از آخرین جلسه پرتودرمانی شون میگذره و دیگه درمانی نداشتن. الان تحت نظر دکتر غدد هستند و قرص لووکسین و نیزوپرد و آمپول استروئید مصرف می‌کنند. میخواستم بدونم با این شرایط ما می‌تونیم امید داشته باشیم فرزند سالمی داشته باشیم و اصلا بارداری در این شرایط کار درستی هست یا نه؟

    • مشاور مامایی نی نی کده گفت:

      مصرف قرص لووتیروکسین در بارداری منعی ندارد، ولی امپول در بارداری نباید تزریق شود. بهتر است با مشورت پزشک معالجشان باردار بشوند

شبکه های اجتماعی ما

اینستگرام نی نی کده

طراحی اتاق کودک طراحی اتاق کودک

چگونه اتاقی هماهنگ با سن کودک خود طراحی کنیم

هنر کودکانههنرهای کودکانه

انواع هنرهای مختلف برای پرورش خلاقیت کودکان

زبان انگلیسی و فرانسه کودکان زبان انگلیسی و فرانسه کودکان

کودکان می توانند از دو سالگی دو زبان را یاد بگیرند

 جشن تولدهای کودکانه جشن تولدهای کودکانه

یک جشن تولد متفاوت از آنچه تا کنون برای کودک خود گرفته اید