محصولات اونت ، شیردوش و دستگاه استریل شیشه شیر نوزاد

شیر دوش اونت

اگر شما هم نوزادی در خانه داشته باشید؛ حتما با مارک AVENT آشنایی دارید . این برند انگلیسی که حدود 80 سال پیش تاسیس شده است، از سال 2006 به تملک فیلیپس در آمد و هم اکنون  یکی از زیرمجموعه های شرکت فیلیپس است که به تولد لوازم کودک مشغول است. از جمله انواع شیشه شیر نوزاد، شیردوش دستی و برقی و غیره از محصولات اونت است.

AVENT اولین شرکتی بود که پستونک های  بدون بو و بدون مزه (منظور مزه پلاستیکه) را با استفاده از مواد سیلیکونی ابداع و روانه بازار کرد. از دیگر ابداعات این شرکت می توان به تولید دستگاه استریلیزه ساز شیر  با استفاده از بخار و امواج میکرو و دستگاه شیردونش بدون پیستون اشاره کرد. اعتقاد شرکت اونت بر این است که شیر مادر بهترین غذا برای کودک است و بر همین اساس ، این شرکت انواع لوازم گوناگون را برای تغذیه کودک با شیر مادر طراحی و روانه بازار میکند.

جوایز کیفیت اونت :

این شرکت تاکنون چندین بار برنده جایزه در زمینه طراحی و کیفیت محصولات شیردهی کودک از موسسات گوناگون شده است. برخی از جوایز این شرکت را در ادامه مشاهده می کنید:

محصولات اونت

دستگاه استریلیزه کن خانگی :

این دستگاه با استفاده از بخار آب و بدون هرگونه مواد شیمیایی، لوازم تغذیه نوزاد مانند سرشیشه ها و شیشه اش را استریلیزه می کند. سیستم ایمنی نوزادی که تازه متولد شده است، هنوز از لحاظ مقابله با باکتری ها توانایی لازم را ندارد و کودک شما ممکن است به سادگی با یک باکتری معمولی که در محیط اطرافش وجود دارد مریض شود. شیر مانده از سری قبل داخل شیشه می تواند منجر به تولید باکتری هایی شود که با شستن شیشه شیرزیر آب، از بین نمی روند. همچنین دست زدن افراد به شیشه شیر نوزاد می تواند باعث بروز بیماری در نوزاد شود. (بهتر است قبل از اینکه شیر کودک را آماده سازی کنید، ابتدا دستان خود را با آب و صابون بشویید.) استفاده از دستگاه استریلیزه کننده، باعث میشود کودک شما حداقل تا یکسال از شر بسیاری از باکتری های موذی در امان باشد.

دستگاه استریل شیشه شیر اونت

اگر سوالی در مورد استریلیزه کردن و موارد استفاده از آن دارید، این فایل راهنمای اَونت را بخوانید . دستگاه های ایستریل اونت (که چند مدل دارد) با قیمت 400 تا 600 هزار تومان در تهران به فروش می رسد.

برای یادگیری چیزهای بیشتر، در تلگرام  ninikadeh و یا در اینستگرام نی‌نی‎کده ما را دنبال کنید و یا در فیسبوک نی نی کده عضو شوید.امکان نظر دادن در اینجا وجود ندارد

شبکه های اجتماعی ما

اینستگرام نی نی کده

طراحی اتاق کودک طراحی اتاق کودک

چگونه اتاقی هماهنگ با سن کودک خود طراحی کنیم

هنر کودکانههنرهای کودکانه

انواع هنرهای مختلف برای پرورش خلاقیت کودکان

زبان انگلیسی و فرانسه کودکان زبان انگلیسی و فرانسه کودکان

کودکان می توانند از دو سالگی دو زبان را یاد بگیرند

 جشن تولدهای کودکانه جشن تولدهای کودکانه

یک جشن تولد متفاوت از آنچه تا کنون برای کودک خود گرفته اید