مامی تک

برگزاری اولین دوره آنلاین تربیت کودک

خانواده ی شاد

تمام پدر و مادرها دوست دارن که والدین شایسته ای باشند و فرزندان شاد و سالمی داشته باشند ولی متاسفانه همه به کلاس ها و آموزش های منظم و اساتید با تجربه دسترسی ندارند.

به همین دلیل، اعضای گروه آموزش سایت کودک یار در صدد برگزاری اولین دوره اینترنتی و آنلاین تربیت کودک بر آمدند و با هماهنگی با اساتید روانشناس، ثبت نام دوره اول در اواخر اردیبهشت 95 شروع شد و با استقبال جالب توجه والدین از این دوره مواجه شدند و بیش از 310 نفر ثبت نام کرده بودند و از آموزش های این دوره بهره مند شدند.

اصول پایه و اولیه تربیتی کودک

در دوره اول تربیت کودک به برخی اصول پایه و اولیه تربیتی پرداخته شده بود که با توجه به نظرات و نیاز های که شرکت کنندگان دوره اول مطرح کرده بودند دوره جدید با شکل و شمایل متفاوت و آموزش های کامل تر آماده سازی گردیده و در حال ثبت نام والدین عزیز می باشد.

ثبت نام رایگان دوره جدید

با توجه به هدف مدیرت سایت کودک یار مبنی بر اشاعه و گسترش دانش و مهارت های فرزند پروری در میان والدین و جلوگیری از اشتباهات تربیتی که ممکن است منجر به مشکلات و ناراحتی های روحی یا روانی در بین کودکان امروز و نوجوانان وجوانان آینده شود سعی شده با وجود هزینه بر بودنِ تهیه این آموزش ها، این دوره نیز مانند دوره قبلی بصورت رایگان برگزار شود.

هفت راز مهم درباره تربیت کودک

در دوره جدید به هفت راز مهم درباره تربیت کودک پرداخته می شود که در کمتر دوره آموزش با این سبک و سیاق به آنها اشاره شده و مطمئنا اکثر مطالب این دوره برای شرکت کنندگان تازه گی خواهد داشت.

سوالی که ممکن است برای بعضی از خوانندگان این مطلب پیش بیاید این است که آیا آموزش های ارائه شده در این دوره برای زوج های که در انتظار فرزند هستند یا خانم های که در حال حاضر بار دار می باشند مفید خواهد بود یا خیر؟ با کمال مسرت باید به اطلاع برسانیم برای این دسته از دوستان نیز آموزش های داریم که قطعا برایشان مفید خواهد بود.

لینک ثبت نام جهت شرکت در این دوره

همچنین : کانال تلگرام کودک یار

یک کامنت

  1. قرايي می‌گه:

    فرزند من هجده ماهه است

نظر شما چیه؟

نی نی کده را دنبال کنید

خرید خاویار برای بارداری انجمن دیابت گابریک

مطالب برگزیده سایت

جستجو

دریافت مقالات با ایمیل:

پس از عضویت ، ایمیل تایید برای شما ارسال میشود.

دسته بندی مقالات

طراحی اتاق کودک طراحی اتاق کودک

چگونه اتاقی هماهنگ با سن کودک خود طراحی کنید

هنر کودکانههنرهای کودکانه

انواع هنرهای مختلف برای پرورش خلاقیت کودکان

زبان انگلیسی و فرانسه کودکان زبان انگلیسی و فرانسه کودکان

کودکان می توانند از دو سالگی دو زبان را یاد بگیرند

 جشن تولدهای کودکانه جشن تولدهای کودکانه

یک جشن تولد متفاوت از آنچه تا کنون برای کودک خود گرفته اید